Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2003-02-08
w Zakopane (HS 134), Polska
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1FORFANG Daniel130 m129 m265.2
2RADELJ Jure130 m127.5 m264.5
3MATEJA Robert131 m125.5 m263.7
4HERR Alexander131 m126.5 m262.5
5LUDWIG Frank133 m123.5 m255.7
6METZLER Bernhard127.5 m125.5 m252.9
7BADER Ferdinand126.5 m125 m250.2
8SOLEM Morten126.5 m124.5 m249.3
9RITZERFELD Joerg125.5 m124 m247.1
10POCHWALA Tomasz127.5 m119 m245.7
11LOITZL Wolfgang126.5 m121.5 m245.4
12HOCKE Stephan128.5 m119.5 m244.4
12BACHLEDA Marcin125 m123 m244.4
14DOENNEM Olav Magne123 m124 m242.6
15MOELLINGER Michael124 m123.5 m242
16KALTENBOECK Bastian123.5 m120.5 m236.2
17THURNBICHLER Stefan124.5 m119 m235.8
18ZUPAN Bine125.5 m114.5 m229
19TAJNER Tomislaw119.5 m119.5 m228.2
20LIE Haavard121.5 m119 m226.9
21SCHNEIDER Balthasar121 m116 m221.1
22SOBCZYK Grzegorz118.5 m118.5 m220.1
23NORCIC Bine121 m114.5 m214.4
24MEYER Christian118.5 m114 m213.5
25TAJNER Wojciech118 m113.5 m211.2
26DLUGOPOLSKI Krystian118.5 m111.5 m209.5
27BOLOGNANI Alessio121 m112.5 m208.8
28KLAUSMANN Daniel117.5 m112 m207.1
29HAFELE Mathias118.5 m109.5 m202.9
30ADAMI Giancarlo118 m108 m198.3
31CAVLOVIC Gasper117 m-108.6
32KAISER Stefan117.5 m-108
33KRUCZEK Lukasz116.5 m-107.7
34ANDERSEN Jan-Otta117 m-107.6
35VRHOVNIK Blaz116.5 m-106.2
36LANG Grega116 m-105.8
37JIROUTEK Jakub116 m-105.3
38SLIWKA Grzegorz114.5 m-103.6
39CZAADAJEW Petr115 m-103.5
40STYRCZULA Krzysztof114.5 m-103.1
41HOERL Thomas114 m-102.7
42PLECHOW Jewgienij114 m-101.7
43HAUSWIRTH Bruno113.5 m-101.3
44SEDLAK Borek113.5 m-100.8
45SIŁAJEW Aleksiej112.5 m-99
46PODREBRSEK Simon111 m-94.8
47SKUPIEN Wojciech111.5 m-92.7
48KRUCZEK Pawel108.5 m-90.8
49BOSZCZUK Wołodymir106 m-85.8
50LESKO Rastislav105 m-84
51KUBAN Lukas104 m-82.2
51PROKOPYUK Vitaliy104 m-81.7
53AFANASENKO Dmitrij103.5 m-81.3
54LAZAROWICZ Oleksandr103.5 m-80.3
55MICHALAK Matus102.5 m-79.5
56SWIDER Stanislaw102 m-78.6
57BOYCHUK Igor102.5 m-78.5
58MAKA Marcin102 m-77.6
59PSENKO Michal101 m-76.3
60KOSTIAL Peter101.5 m-76.2
61SOBOLEW Iwan102 m-76.1
62HULA Stefan101 m-75.3
63GALICA Andrzej100.5 m-74.4
64WANTULOK Mateusz99.5 m-74.1
65MACIUSIAK Maciej100 m-72.5
66BENES Tomas97.5 m-69
67KAFKA Flip96 m-66.3
68DICA Peter95.5 m-65.4
69KYNCL Tomas95.5 m-64.4
70CIESLAR Wojciech96.5 m-64.2
71MAGDO Csaba95 m-63.5
72MUELLENER Christian93 m-59.4
73KOZLOV Mykola94 m-57.7
74SWIETŁOW Aleksandr93.5 m-57.3
75NIKKEL Jeroen91 m-55.3
76DJADJULIJA Witalij88 m-50.4
77SZUMBAREC Witalij89.5 m-48.6
78KOUDELKA Roman86 m-41.8
79CIPRIAN Ionita83 m-39.4
80DIACHUK Serhiy82.5 m-38.5


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówLUDWIG Frank: 133 m
Najdłuższy skok 1 seriiLUDWIG Frank: 133 m
Najdłuższy skok 2 seriiFORFANG Daniel: 129 m
Najkrótszy skok zawodówDIACHUK Serhiy: 82.5 m
Najwyższa nota zawodówKLAUSMANN Daniel: 0 pkt.
Najniższa Nota zawodówDIACHUK Serhiy: 0 pkt.
Średnia odległość 1 serii111.2 m
Średnia odległość 2 serii119.5 m
Średnia nota 1 serii0 pkt.
Średnia nota 2 serii0 pkt.
Średnia odległość zawodów113.5 m
Średnia Nota Zawodów138.2 pkt.