Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2012-12-27
w Engelberg (HS 137), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1KRAFT Stefan119 m121.5 m211.4
2DIETHART Thomas114.5 m119.5 m197.7
3ZIOBRO Jan111.5 m124 m197.4
4BERGGAARD Mats Soehagen111 m123.5 m197.1
5JANDA Jakub114 m121 m197
6SCHMITT Martin111 m123.5 m195.6
7INGVALDSEN Ole Marius113.5 m121.5 m195
8BJERKEENGEN Fredrik111.5 m120.5 m193.6
9WENIG Daniel115.5 m116.5 m192.1
10PREVC Cene108.5 m123.5 m191.6
11ELVERUM SORSELL Kim Rene109 m121.5 m188.9
12KRAMARSIC Matic109.5 m119 m187.3
13DEZMAN Nejc108 m121 m186.2
14ROENSEN Atle Pedersen110.5 m118.5 m185.2
15LEIHE Stephan107 m120.5 m183
16HAZETDINOW Ilmir107 m117.5 m178.1
17DESCOMBES SEVOIE Vincent109 m116 m177
18HULA Stefan108.5 m116 m176.6
19RUTKOWSKI Łukasz108.5 m117.5 m176.3
20MABBOUX Alexandre109 m115.5 m176.1
21JOHNSON Anders108.5 m114.5 m174.9
22HAJEK Antonin106 m116 m173.1
23DESCHWANDEN Gregor107.5 m114 m171.7
24BENEDIK Matic107.5 m114.5 m170.6
25HALVORSEN Espen Enger106.5 m111.5 m166.4
26GRIGOLI Marco107.5 m109 m160.2
27LOEFFLER Tobias107.5 m106.5 m154.7
28PEIER Killian106 m105 m149.3
29EGLOFF Pascal106.5 m102.5 m146.7
30SCHOFT Felix112 m-88.6
31IPATOW Dmitrij106 m-75.3
32POGRAJC Andraz105 m-75
33GRIMSRUD Simen Key105.5 m-74.9
34CHOI Seou105 m-74.5
35CHOI Heung-Chul104.5 m-73.6
36MANDL Ziga104.5 m-72.6
36MITCHELL Eric104.5 m-72.6
38MITZ Alexander103.5 m-71.8
38MUELLER Lukas103.5 m-71.8
40SCHIFFNER Markus104 m-71.7
41MAEAETTAE Jarkko105.5 m-71.4
42KULMALA Mika103.5 m-71.3
43STURSA Vojtech104 m-71.2
44POPPINGER Manuel103 m-69.9
45KANG Chil-Ku102.5 m-69.5
46PASCHKE Pius104 m-69.2
47KRAUS Marinus101.5 m-67.7
48SOMMER Pascal102 m-67.1
49HAYBOECK Stefan101.5 m-66.7
50SEMENIC Anze101.5 m-65.2
51EGLOFF Luca 101 m-64.8
52KEITURI Kalle100 m-64.5
53KIM Hyun-Ki100.5 m-64.4
54ZAPOTOCZNY Andrzej99.5 m-62.6
55DELLASEGA Roberto98.5 m-60.3
56HEIM Christian100.5 m-59.9
57MAKSIMOCZKIN Michaił98 m-59.4
58AALST VAN DER Oldrik97 m-57.1
59FRENETTE Peter98.5 m-56.3
60KAELIN Pascal96 m-55.8
60DELLASEGA Diego96 m-55.8
62TAEHKAEVUORI Riku96 m-53.8
63WIT, DE Ruben94 m-52.2
64SEDLAK Borek95 m-52
65POLYCHRONIDIS Nico96 m-51.8
66SARDYKO Aleksander95.5 m-50.4
67ANTONISSEN Lars92 m-49.1
68ANKEN Olivier92 m-48.6
69SCHULER Andreas92.5 m-48.5
70FORFANG Johann Andre93.5 m-46.3
71MAYER Nicolas93 m-45.9
72NORDIN Carl90 m-43.5
73LAMB Chris91 m-42.8
74MORASSI Andrea90.5 m-41.4
75WEREDJUK Wołodymir90 m-39.5
76ŻAPAROW Marat90 m-39
77KLYMCHUK Andrii89 m-36.7
78WIGET Samuel88 m-34.9
79GRIMHOLM Jakob84 m-32.2
80KALINCHUK Andriy86 m-31.8
80VIRY David86 m-31.8
82KOT Jakub85.5 m-30.9
83BERNEY Guillaume85 m-30.5
84SOKOLENKO Konstantin83 m-30.4
85TUDOR Remus84 m-28.2
85AIGNER Clemens84 m-28.2
87MUMINOV Sabirzhan74 m-11.7
88ZHURAKIVSKYY Vasyl70 m-0.5
DSQKOROLEW Aleksiej--DSQ
DSQKARLEN Gabriel--DSQ
DSQZUPANCIC Miran--DSQ
DSQCECON Federico--DSQ
DSQALEXANDER Nicholas--DSQ
DSQGREIDERER Simon--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówZIOBRO Jan: 124 m
Najdłuższy skok 1 seriiKRAFT Stefan: 119 m
Najdłuższy skok 2 seriiZIOBRO Jan: 124 m
Najkrótszy skok zawodówZHURAKIVSKYY Vasyl: 70 m
Najwyższa nota zawodówSCHMITT Martin: 111.3 pkt.
Najniższa Nota zawodówZHURAKIVSKYY Vasyl: 0.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii100.5 m
Średnia odległość 2 serii116.9 m
Średnia nota 1 serii59.8 pkt.
Średnia nota 2 serii97.6 pkt.
Średnia odległość zawodów104.6 m
Średnia Nota Zawodów96.1 pkt.