Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2012-12-28
w Engelberg (HS 137), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1SCHMITT Martin135 m133.5 m263.8
2HULA Stefan132.5 m130 m253.5
3SCHOFT Felix131 m130 m251.8
4MUELLER Lukas129.5 m131.5 m249.8
5KRAFT Stefan130 m130 m247.5
6HAJEK Antonin128.5 m128.5 m243.6
7JANDA Jakub129.5 m127.5 m241.6
8PREVC Cene128.5 m127.5 m239.3
9BERGGAARD Mats Soehagen127.5 m128 m236.9
10ROENSEN Atle Pedersen129.5 m125.5 m234
11FRENETTE Peter123.5 m129 m232
12BENEDIK Matic128.5 m124 m231.5
12ELVERUM SORSELL Kim Rene127.5 m125 m231.5
14SCHIFFNER Markus129.5 m122 m230.7
15DEZMAN Nejc128.5 m124.5 m229.4
16RUTKOWSKI Łukasz127 m125 m227.1
17JOHNSON Anders128 m122.5 m223.9
18BJERKEENGEN Fredrik125 m123 m223.4
19KRAUS Marinus126.5 m122 m223.3
20DESCOMBES SEVOIE Vincent123.5 m124 m220.5
21KRAMARSIC Matic124.5 m122 m220.2
21DIETHART Thomas124 m122.5 m220.2
23DESCHWANDEN Gregor123.5 m122.5 m217.8
24LEIHE Stephan124 m120.5 m215.6
25MANDL Ziga123 m121.5 m215.1
26ZUPANCIC Miran123 m121.5 m214.6
27POGRAJC Andraz125 m119.5 m213.6
28PEIER Killian125 m117.5 m212.5
29HEIM Christian123.5 m120 m209.8
30HAYBOECK Stefan122.5 m119 m208.7
31INGVALDSEN Ole Marius123 m-107.9
32LOEFFLER Tobias122 m-107.6
33WENIG Daniel122.5 m-107.5
34FORFANG Johann Andre122 m-107.1
35EGLOFF Pascal121 m-105.8
36GREIDERER Simon120.5 m-104.4
36PASCHKE Pius120.5 m-104.4
38SEMENIC Anze121.5 m-104.2
39MABBOUX Alexandre120.5 m-103.9
40GRIMSRUD Simen Key120 m-103.5
40HAZETDINOW Ilmir120 m-103.5
42ZIOBRO Jan121.5 m-102.7
43CHOI Heung-Chul119.5 m-102.1
44STURSA Vojtech118 m-99.9
45POPPINGER Manuel118.5 m-99.8
45HALVORSEN Espen Enger118.5 m-99.8
47SARDYKO Aleksander118.5 m-96.8
48TAEHKAEVUORI Riku117 m-96.6
49GRIGOLI Marco117 m-96.1
50KANG Chil-Ku117.5 m-96
51SEDLAK Borek116.5 m-95.7
52AIGNER Clemens115 m-94
53VIRY David115.5 m-93.9
54KULMALA Mika115.5 m-93.4
55KIM Hyun-Ki114.5 m-92.1
56MAEAETTAE Jarkko114.5 m-91.6
57DELLASEGA Roberto115 m-91
58KLYMCHUK Andrii113.5 m-90.3
59TROFIMOW Roman114 m-89.7
60KOROLEW Aleksiej113 m-88.9
61CHOI Seou112 m-88.1
62MITCHELL Eric112.5 m-87.5
63MITZ Alexander112.5 m-86
63AALST VAN DER Oldrik112.5 m-86
63POLYCHRONIDIS Nico112.5 m-86
66ALEXANDER Nicholas111 m-83.8
67ZAPOTOCZNY Andrzej110.5 m-83.4
68DELLASEGA Diego109.5 m-83.1
69LAMB Chris109.5 m-81.1
69SOMMER Pascal109.5 m-81.1
71MAYER Nicolas109 m-80.7
72IPATOW Dmitrij108.5 m-79.8
73NORDIN Carl108 m-78.9
74EGLOFF Luca 108 m-78.4
75ŻAPAROW Marat108.5 m-78.3
76SOKOLENKO Konstantin106.5 m-76.2
77SCHULER Andreas107 m-76.1
78CECON Federico106.5 m-75.7
79KARLEN Gabriel104.5 m-72.6
80WEREDJUK Wołodymir105 m-72
81ANKEN Olivier105 m-71.5
81KAELIN Pascal105 m-71.5
83GRIMHOLM Jakob103.5 m-70.8
84ANTONISSEN Lars103.5 m-69.3
85MORASSI Andrea104.5 m-67.6
86WIT, DE Ruben102.5 m-67.5
87MUMINOV Sabirzhan106.5 m-54.2
88WIGET Samuel95.5 m-52.4
89ZHURAKIVSKYY Vasyl93 m-48.9
90KALINCHUK Andriy89.5 m-41.6
DNSTUDOR Remus--DNS
DSQKOT Jakub--DSQ
DSQKEITURI Kalle--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSCHMITT Martin: 135 m
Najdłuższy skok 1 seriiSCHMITT Martin: 135 m
Najdłuższy skok 2 seriiSCHMITT Martin: 133.5 m
Najkrótszy skok zawodówKALINCHUK Andriy: 89.5 m
Najwyższa nota zawodówSCHMITT Martin: 133 pkt.
Najniższa Nota zawodówKALINCHUK Andriy: 41.6 pkt.
Średnia odległość 1 serii117.2 m
Średnia odległość 2 serii124.7 m
Średnia nota 1 serii93.6 pkt.
Średnia nota 2 serii112.6 pkt.
Średnia odległość zawodów119 m
Średnia Nota Zawodów134.3 pkt.