Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2013-02-09
w Zakopane (HS 134), Polska
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1WINKLER David128.5 m123 m250.2
2RUTKOWSKI Łukasz129.5 m124 m249.8
3EISENBICHLER Markus126 m122.5 m244.3
4STREITLER Patrick126 m122 m242.9
5KOT Jakub126 m121 m242.1
6HORLACHER Kevin123.5 m119 m230.5
7SOGARD Jonas Gropen124 m117.5 m228.7
8LUGERT Tobias121.5 m117.5 m223.7
9ZAPOTOCZNY Andrzej117 m122 m223.2
10DREHER Michael124.5 m113.5 m221.9
11STAUDER Christoph122.5 m115 m221
12MENZ Florian122.5 m115.5 m220.4
13MAKSIMOCZKIN Michaił117 m120 m219.6
14LOEFFLER Tobias118.5 m117 m213.9
15MAZOCH Jiri116 m116 m209.1
16EGGENHOFER Markus117.5 m114 m207.7
17SILIH Zak116 m114.5 m205.9
18ZMORAY Tomas122.5 m108 m204.9
19WEREDJUK Wołodymir116.5 m113.5 m204
20PACHIN Andriej118 m110.5 m201.8
21HLEBANJA Ales115 m113.5 m201.3
22SOEBERG Sigurd Nymoen117 m112 m199.2
23HUBER Daniel115.5 m110 m195.9
24FRIEDRICH Tomas118 m108 m195.3
25LEJA Krzysztof115 m109 m194.2
26VODAN Aljaz114.5 m110 m194.1
27LIVELTEN Adrian soerensen114.5 m106 m185.4
28KLINEC Gasper114.5 m105 m184.1
29HENNINGSEN Alexander115.5 m104 m182.6
30STENSETH Mathis rebne116.5 m101.5 m177.9
31GRM David115.5 m97.5 m170.4
32ALTHAUS Daniel115 m-100.5
33GASIENICA-KOTELNICKI Wojciech113.5 m-99.3
34SKINNES Stian Andre113 m-97.9
35SAKALA Filip112.5 m-97.5
36KLYMCHUK Andrii112.5 m-96.5
37MYHRE Sondre112 m-96.1
38RUDA Adam112.5 m-95
39KADLEC Milos112 m-92.6
40WANGLER Niclas110 m-92.5
40KHALEZOV Alexander110 m-92.5
42SZOSTOK Szymon109.5 m-92.1
43BOGNER Tobias109 m-90.2
44BARTOS David108.5 m-89.3
45JANOTA Konrad109 m-89.2
46NAZAROV Mikhail108.5 m-88.8
47BERGQUIST Hans Petter 107.5 m-87
48ZEPIC Aljaz107 m-86.1
49VERBAJS Tomaz108.5 m-85.3
50HOFF Andreas106.5 m-85.2
50PYTEL Michal106.5 m-85.2
52SOUCEK Jan106 m-84.3
52OKAS Sebastian106 m-84.3
54KRAPEZ David106.5 m-84.2
55BYRT Tomasz105.5 m-83.4
56KOJZAR Mateusz103.5 m-79.3
57KANTYKA Przemyslaw103 m-78.9
58WOLNY Jakub102.5 m-74
59KANIK Dawid101.5 m-73.7
60KALINCHUK Andriy100 m-72
61LIKAR Matej 100 m-71.5
62GĄSIENICA-LASKOWY Bartlomiej99.5 m-71.1
63ZYLA Damian99 m-67.7
64RIPPER David97.5 m-67.5
65MILCZANOWSKI Michal99 m-67.2
66KULIKOV Sergei97 m-66.1
67POLINKIEWICZ Rafal96 m-64.8
68MURAWICKI Aleksiej96.5 m-64.7
69KAMYNIN Aleksei94 m-61.2
70CINTIMAR Muhammet irfan94 m-60.7
71KLARIC Jernej94.5 m-58.6
72PODZORSKI Lukasz91.5 m-55.2
73ZHURAKIVSKYY Vasyl91 m-54.8
74IPCIOGLU Fatih arda91 m-53.8
75DEMIR Ayberk83.5 m-36.8
76MYTSKANIUK Yauheni78 m-25.9
77MALADSOU Nikita65 m-0.5


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówRUTKOWSKI Łukasz: 129.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiRUTKOWSKI Łukasz: 129.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiRUTKOWSKI Łukasz: 124 m
Najkrótszy skok zawodówMALADSOU Nikita: 65 m
Najwyższa nota zawodówWINKLER David: 130.8 pkt.
Najniższa Nota zawodówMALADSOU Nikita: 0.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii109.2 m
Średnia odległość 2 serii113.6 m
Średnia nota 1 serii90.4 pkt.
Średnia nota 2 serii99.7 pkt.
Średnia odległość zawodów110.5 m
Średnia Nota Zawodów130.5 pkt.