Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2013-02-10
w Zakopane (HS 134), Polska
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1WINKLER David135 m128 m272.4
2LUGERT Tobias129.5 m124 m252.3
3MENZ Florian130.5 m121 m249.7
4ALTHAUS Daniel131.5 m118 m239.6
5ZAPOTOCZNY Andrzej120.5 m124 m234.6
6HORLACHER Kevin122.5 m120 m228.5
7LOEFFLER Tobias127 m117 m228.2
8SOEBERG Sigurd Nymoen122 m123.5 m227.9
9RUTKOWSKI Łukasz117.5 m123.5 m226.8
10WANGLER Niklas121 m119.5 m225.9
11EISENBICHLER Markus120 m120 m225.5
12DREHER Michael140 m109.5 m220.6
13STAUDER Christoph126 m111 m220.1
14WEREDJUK Wołodymir121 m117 m219.9
15SOGARD Jonas Gropen121 m117 m218.4
16STREITLER Patrick117 m119.5 m218.2
17KOT Jakub123.5 m111.5 m217.5
18HLEBANJA Ales124 m110.5 m213.1
19KADLEC Milos124 m112.5 m212.7
20BOGNER Tobias118 m116.5 m211.1
21HUBER Daniel124.5 m108.5 m210.9
22MAKSIMOCZKIN Michaił122.5 m110 m209.5
23KŁYMCZUK Andrij118 m113.5 m207.2
24STENSETH Mathis rebne116.5 m113.5 m203.5
25BARTOS David118.5 m105.5 m192.2
26EGGENHOFER Markus116.5 m106.5 m190.4
26VODAN Aljaz116.5 m106.5 m190.4
28SOUCEK Jan117 m99.5 m177.7
29HENNINGSEN Alexander116.5 m101.5 m177.4
29SZOSTOK Szymon115.5 m100 m177.4
31FRIEDRICH Tomas116 m-103.8
31SILIH Zak116 m-103.8
33PACHIN Andriej115.5 m-102.9
34VERBAJS Tomaz115.5 m-102.4
35LEJA Krzysztof114 m-99.7
36HEBEL Sebastian113 m-98.4
37KUKUŁA Artur112.5 m-97.5
38LIVELTEN Adrian Soerensen112 m-96.6
38MAZOCH Jiri112 m-96.6
38ZHURAKIVSKYY Vasyl112 m-96.6
41GRM David112 m-96.1
42RUDA Adam111.5 m-95.2
43KANTYKA Przemysław111 m-94.8
44ZMORAY Tomas111.5 m-94.7
45SAKALA Filip111.5 m-94.2
46KOJZAR Mateusz110.5 m-92.9
47BERGQUIST Hans Petter 110 m-92.5
48KLINEC Gasper109 m-90.2
49HOFF Andreas108.5 m-88.8
50KRAPEZ David108 m-87.9
51LIKAR Matej 107.5 m-86.5
52BYRT Tomasz107 m-86.1
52OKAS Sebastian107 m-86.1
52MYHRE Sondre107 m-86.1
55RIPPER David106 m-84.3
56SKINNES Stian Andre105.5 m-83.4
57PODŻORSKI Łukasz105 m-82.5
58NAZAROV Mikhail104.5 m-80.6
59SWIERCZEK Piotr103.5 m-79.3
60KULIKOV Sergei102 m-76.1
61MOJZESZ Piotr102.5 m-76
62ZEPIC Aljaz101.5 m-75.7
63JANOTA Konrad102.5 m-74.5
64WOLNY Jakub102 m-73.6
65GĄSIENICA-LASKOWY Bartosz100.5 m-72.9
66KHALEZOV Alexander100 m-69
67MYTSKANIUK Yauheni98 m-66.9
68KLARIC Jernej97.5 m-65.5
69MURAWICKI Aleksiej96 m-64.8
70KALINCZUK Andrij96 m-63.8
71PYTEL Michal94.5 m-60.1
72KAMYNIN Aleksei91 m-53.8
73IPCIOGLU Fatih Arda90 m-51.5
74CINTIMAR Muhammet Irfan86 m-44.3
75DEMIR Ayberk83 m-37.9
DNSMALADSOU Nikita--DNS
DSQKANIK Dawid--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówDREHER Michael: 140 m
Najdłuższy skok 1 seriiDREHER Michael: 140 m
Najdłuższy skok 2 seriiWINKLER David: 128 m
Najkrótszy skok zawodówDEMIR Ayberk: 83 m
Najwyższa nota zawodówWINKLER David: 143.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówDEMIR Ayberk: 37.9 pkt.
Średnia odległość 1 serii112.2 m
Średnia odległość 2 serii114.3 m
Średnia nota 1 serii95.7 pkt.
Średnia nota 2 serii100.9 pkt.
Średnia odległość zawodów112.8 m
Średnia Nota Zawodów136.1 pkt.