Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-02-03
w Planica (HS 139), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1KRAFT Stefan129 m126.5 m238.9
2HULA Stefan128.5 m125.5 m235.2
3SEMENIC Anze125 m126 m229.3
4BENEDIK Matic122 m128.5 m228.4
5KRAMARSIC Matic125 m124.5 m226.6
6ROENSEN Atle Pedersen126 m123 m223.2
7POPPINGER Manuel123 m126 m222.7
8POGRAJC Andraz124.5 m122 m220.7
9SWENSEN Vegard126.5 m120 m219.7
10ZIOBRO Jan124 m122.5 m217.7
11MAYLAENDER Jan122 m125 m217.6
12DEZMAN Nejc120 m124.5 m216.6
13DELLASEGA Roberto121.5 m124.5 m216.3
14HEISKANEN Sami122.5 m122 m215.6
15SCHIFFNER Markus121 m123 m214.7
16MANDL Ziga125.5 m118.5 m214.2
17RUTKOWSKI Łukasz121 m124.5 m213.9
18STROLZ Andreas120 m124.5 m213.1
19PFANNENSTILL Elias123 m120.5 m210.8
20MAYLAENDER Dominik123.5 m119 m210.5
21KOIVURANTA Anssi117.5 m125.5 m210.4
22BARTOL Gasper122 m119 m207.8
23LANISEK Anze117.5 m122 m203.6
24PRISLIC Ernest117 m121 m202.4
25GRIGOLI Marco119 m119.5 m202.3
26JOHANSSON Robert118.5 m118 m197.7
27BUYVOLOV Alexey119 m116.5 m194.9
28ŚLIŻ Rafał124 m111 m193.5
29PASCHKE Pius117.5 m114 m188.7
30VIRY David118.5 m114.5 m186.4
31DIETHART Thomas122.5 m-108
32SHUVALOV Alexander118 m-96.9
33DELLASEGA Diego117 m-96.6
33BRANDT Johan Martin117 m-96.6
35LEIHE Stephan117.5 m-96.5
36PREVC Cene116.5 m-96.2
37MITZ Alexander116.5 m-95.7
38SKLETT Vegard Haukoe116.5 m-94.2
39NAGLIC Tomaz115 m-93
40EGLOFF Pascal115 m-92.5
41STURSA Vojtech115.5 m-92.4
41WIT, DE Ruben115.5 m-92.4
43JUSTIN Rok114.5 m-92.1
44MARTINCIC Gasper115 m-91.5
45ZIMA Rok115 m-91
46KOSEC Jaka114.5 m-90.6
47MITCHELL Eric115 m-90.5
48FAIRALL Nicholas114.5 m-90.1
49LAMB Chris114 m-89.7
49HEIM Christian114 m-89.7
51DE CRIGNIS Alessio114 m-89.2
52SOMMER Pascal113.5 m-88.8
52DREHER Michael113.5 m-88.8
54NORDIN Carl113 m-87.9
55BERGGAARD Mats Soehagen112.5 m-87
56KAELIN Pascal112 m-86.1
57VALTA Ossi-Pekka113 m-85.9
58TUDOR Remus112 m-84.6
59KOT Jakub111 m-84.3
59MAYER Nicolas111 m-84.3
61RAFFORT Benjamin110.5 m-82.4
62SOKOLENKO Konstantin108.5 m-79.8
63ZAPOTOCZNY Andrzej110 m-78.5
64WEREDJUK Wołodymir108.5 m-78.3
65GRIMHOLM Jakob108 m-77.9
66ALTHAUS Daniel107.5 m-77.5
66UNTERBERGER David107.5 m-77.5
66EISENBICHLER Markus107.5 m-77.5
69ANTONISSEN Lars107 m-76.6
70KLYMCHUK Andrii107.5 m-76.5
71AALST VAN DER Oldrik108 m-75.9
72LICHY Patrik107 m-74.6
73FRIEDRICH Tomas105.5 m-72.9
74SAKALA Filip107 m-72.6
75LANIN Ivan104 m-68.7
76JONG DE Rico100.5 m-63.9
77HAYBOECK Stefan98.5 m-54.3
78MABBOUX Alexandre97.5 m-53.5
79ZHURAKIVSKYY Vasyl88.5 m-37.8
80SZILAGYI Akos88.5 m-36.3
DNSŻAPAROW Marat--DNS
DSQTROFIMOW Roman--DSQ
DSQZMORAY Tomas--DSQ
DSQRUS Jaka--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówKRAFT Stefan: 129 m
Najdłuższy skok 1 seriiKRAFT Stefan: 129 m
Najdłuższy skok 2 seriiBENEDIK Matic: 128.5 m
Najkrótszy skok zawodówZHURAKIVSKYY Vasyl: 88.5 m
SZILAGYI Akos: 88.5 m
Najwyższa nota zawodówKRAFT Stefan: 122.2 pkt.
Najniższa Nota zawodówSZILAGYI Akos: 36.3 pkt.
Średnia odległość 1 serii115 m
Średnia odległość 2 serii121.7 m
Średnia nota 1 serii87.5 pkt.
Średnia nota 2 serii106.1 pkt.
Średnia odległość zawodów116.8 m
Średnia Nota Zawodów131.6 pkt.