Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-03-08
w Vikersund (HS 117), Norwegia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1MECHLER Maximilian115 m119 m272.2
2ZIOBRO Jan115 m119.5 m269.6
3KRAUS Marinus116.5 m115 m268.2
4PASCHKE Pius112 m116 m264.9
5HAJEK Antonin113.5 m116 m264.1
6BIEGUN Krzysztof113.5 m115 m263.8
7ELVERUM SORSELL Kim Rene114.5 m114.5 m263.7
8SEMENIC Anze113.5 m115 m261.3
9PEIER Killian114.5 m114.5 m257.7
10JUSTIN Rok115 m108.5 m254.3
11LEIHE Stephan109 m115.5 m253.6
12PREVC Cene109.5 m112.5 m252.6
13BJERKEENGEN Fredrik109 m115 m252.2
14FORFANG Johann Andre111.5 m110 m248.7
15HALVORSEN Espen Enger112 m108 m246.5
16DEZMAN Nejc111 m108.5 m245.6
16KAELIN Pascal109 m110.5 m245.6
18KRAMARSIC Matic112 m106.5 m244.8
19POPPINGER Manuel109 m110 m242.2
20BIELA Stanislaw109.5 m109 m241.8
21SEDLAK Borek108 m109.5 m241
22BERGGAARD Mats Soehagen109 m108.5 m240
23JOHANSSON Robert109.5 m109 m239.3
24ZUPANCIC Miran109 m108.5 m238.5
25DREHER Michael109.5 m106 m238.4
26STROLZ Andreas107.5 m109 m237.7
27ROEE Espen111.5 m105 m236.7
27SKLETT Vegard Haukoe110 m106.5 m236.7
29SWENSEN Vegard109 m107 m236.3
30MANDL Ziga108.5 m108 m235.7
31TROFIMOW Roman110.5 m-117.9
32TANDE Daniel-Andre107 m-117.1
33ALEXANDER Nicholas108.5 m-116.8
34PFANNENSTILL Elias108 m-116.4
35MAYLAENDER Jan106.5 m-116.2
36AALTO Antti107 m-116.1
36GRIGOLI Marco107 m-116.1
38GLASDER Michael107.5 m-116
39FUHRE Jan106.5 m-115.7
40GRIMSRUD Simen Key106.5 m-115.2
40SCHOFT Felix106.5 m-115.2
42SCHIFFNER Markus106.5 m-114.2
43NAGLIC Tomaz106 m-113.8
43AIGNER Clemens106 m-113.8
45MAEAETTAE Jarkko106.5 m-113.2
46BOYARINTSEV Vladislav105 m-113
47TOLLINGER Elias105.5 m-112.9
48ZNISZCZOŁ Aleksander105 m-111.5
49BRANDT Johan Martin105 m-111
50HEIM Christian105 m-110.5
51YLIPULLI Miika103.5 m-110.3
52SOEBERG Sigurd Nymoen105 m-110
53EGLOFF Pascal104 m-109.2
54PACHIN Andriej104 m-108.7
55KŁUSEK Bartłomiej106 m-108.3
55RAFFORT Benjamin103.5 m-108.3
57ASCHENWALD Philipp103 m-107.9
58LAMB Chris104 m-107.7
59HAYBOECK Stefan103.5 m-107.3
60OJALA Juho104.5 m-107.1
61AALST VAN DER Oldrik103 m-106.9
62MURAŃKA Klemens102.5 m-106
62KOT Jakub102.5 m-106
64NORDIN Carl102 m-105.1
65STURSA Vojtech101.5 m-104.7
66FAIRALL Nicholas102 m-104.1
67MITZ Alexander101 m-103.8
67CHOI Seou101 m-103.8
69SOGARD Jonas Gropen102 m-103.6
70MAKSIMOCZKIN Michaił101 m-102.3
71KIM Hyun-Ki99.5 m-101.6
72NOMME Martti100 m-101.5
73VIRY David99.5 m-100.6
74GRIMHOLM Jakob96.5 m-94.2
75WIT, DE Ruben96.5 m-93.7
76ANTONISSEN Lars93 m-86.9
77MABBOUX Alexandre97.5 m-78
78SAMMELSELG Siim-Tanel86 m-72.8
DSQKOZISEK Cestmir--DSQ
DSQMIĘTUS Grzegorz--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówZIOBRO Jan: 119.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiKRAUS Marinus: 116.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiZIOBRO Jan: 119.5 m
Najkrótszy skok zawodówSAMMELSELG Siim-Tanel: 86 m
Najwyższa nota zawodówMECHLER Maximilian: 139.7 pkt.
Najniższa Nota zawodówSAMMELSELG Siim-Tanel: 72.8 pkt.
Średnia odległość 1 serii106.4 m
Średnia odległość 2 serii111.2 m
Średnia nota 1 serii114.2 pkt.
Średnia nota 2 serii124.7 pkt.
Średnia odległość zawodów107.7 m
Średnia Nota Zawodów162.1 pkt.