Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-06-29
w Stams (HS 115), Austria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1BIEGUN Krzysztof113 m106 m243.7
2WENIG Daniel110.5 m103.5 m231.2
3LEIHE Stephan110.5 m100 m226.9
4MAYLAENDER Jan105 m105 m226.5
4PASCHKE Pius108 m102 m226.5
6JANDA Jakub112 m97 m225.2
7ZNISZCZOŁ Aleksander108 m100.5 m222.8
8JUSTIN Rok102.5 m103 m218.4
9KOZISEK Cestmir110 m97 m218.1
10ZIOBRO Jan102.5 m103.5 m216.3
11SCHOFT Felix102 m101.5 m212.3
12MURAŃKA Klemens102 m102 m211.2
13HULA Stefan102.5 m100.5 m210.4
14HAYBOECK Stefan103.5 m98 m210.2
14LEJA Krzysztof103.5 m100.5 m210.2
16TOLLINGER Elias101.5 m100 m209.2
17DESCOMBES SEVOIE Vincent101 m101.5 m207
18KŁUSEK Bartłomiej104 m96 m203.5
19MAYLAENDER Dominik98.5 m101 m201.1
20KRAUS Marinus100.5 m97.5 m199.4
21DEZMAN Nejc100.5 m94.5 m194.5
22BRESADOLA Davide100.5 m96 m194.2
23ALEXANDER Nicholas98 m97.5 m192.9
24POPPINGER Manuel97.5 m95.5 m190.4
25LAMY Chappuis Ronan100 m92.5 m189
26RUTKOWSKI Łukasz102 m91 m188.9
27ASCHENWALD Philipp99 m93 m186.1
28GREIDERER Simon97.5 m88.5 m175.3
29POGRAJC Andraz97 m78 m149
30EISENBICHLER Markus112.5 m-128
31DELLASEGA Diego97 m-96.1
31PEIER Killian97 m-96.1
33SCHIFFNER Markus97 m-94.6
34KRAMARSIC Matic96 m-94.3
34STREITLER Patrick96 m-94.3
36STAUDER Christoph96 m-93.3
36BOYD-CLOWES Mackenzie96 m-93.3
38SEMENIC Anze95.5 m-92.9
39AIGNER Clemens95.5 m-92.4
39WOHLGENANNT Ulrich95.5 m-92.4
41MUELLER Lukas94 m-90.2
42GRIGOLI Marco94 m-88.2
43MEZNAR Mitja93.5 m-87.8
44EGGENHOFER Markus92 m-86.1
45ALTENBURGER Florian93 m-85.4
46PRISLIC Ernest93.5 m-84.8
47DELLASEGA Roberto92.5 m-83.5
48JOHNSON Anders90.5 m-83.4
49MITCHELL Eric91 m-83.3
50CIKL Martin90.5 m-82.9
50TROFIMOW Roman90.5 m-82.9
52DIETHART Thomas90 m-80
53KOREK Dusty89 m-79.2
54MAYER Nicolas88.5 m-78.8
55KALINICZENKO Anton89 m-78.7
56MABBOUX Alexandre88 m-77.4
57SEDLAK Borek87.5 m-76.5
57MUMINOV Sabirzhan87.5 m-76.5
59FRENETTE Peter86 m-73.8
59OBERMAYR Johannes86 m-73.8
61FAIRALL Nicholas86 m-72.8
62HUBER Stefan86 m-72.3
63MAKSIMOCZKIN Michaił85.5 m-71.4
64AALST VAN DER Oldrik84.5 m-69.6
65BARTOL Gasper85 m-67
66CHAADAEV Petr76 m-51.8
67TUDOR Remus76 m-49.8
68ANTONISSEN Lars73.5 m-43.8
69SZILAGYI Akos71 m-42.8
DSQROWLEY Matthew--DSQ
DSQSOKOLENKO Konstantin--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówBIEGUN Krzysztof: 113 m
Najdłuższy skok 1 seriiBIEGUN Krzysztof: 113 m
Najdłuższy skok 2 seriiBIEGUN Krzysztof: 106 m
Najkrótszy skok zawodówSZILAGYI Akos: 71 m
Najwyższa nota zawodówJANDA Jakub: 128.6 pkt.
Najniższa Nota zawodówSZILAGYI Akos: 0 pkt.
Średnia odległość 1 serii95.6 m
Średnia odległość 2 serii98 m
Średnia nota 1 serii46.2 pkt.
Średnia nota 2 serii97.8 pkt.
Średnia odległość zawodów96.3 m
Średnia Nota Zawodów133.8 pkt.