Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-06-30
w Stams (HS 115), Austria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1JANDA Jakub109.5 m115 m256.1
2JUSTIN Rok112 m111.5 m254.8
3ZIOBRO Jan109.5 m113.5 m250.9
4KOZISEK Cestmir112 m110 m250.6
5HULA Stefan109 m112.5 m250.2
6EISENBICHLER Markus112 m114.5 m244.2
7MURAŃKA Klemens109.5 m109 m241.3
8BOYD-CLOWES Mackenzie106.5 m111 m240.5
8BIEGUN Krzysztof105 m112.5 m240.5
10KRAUS Marinus107 m110 m240.1
11WENIG Daniel104 m111 m237
12DESCOMBES SEVOIE Vincent104 m112 m236.8
13ZNISZCZOŁ Aleksander108 m107.5 m235.9
14MAYLAENDER Jan103.5 m110 m232.3
15POGRAJC Andraz106.5 m105.5 m229.6
16PRISLIC Ernest107 m106 m229.4
17SCHIFFNER Markus104 m108 m228.1
18LEJA Krzysztof102 m109 m226.8
19WOHLGENANNT Ulrich104.5 m105 m222.6
20KRAMARSIC Matic102.5 m104 m219.7
21SCHOFT Felix106 m100 m217.3
22ASCHENWALD Philipp103 m102.5 m214.4
23LEIHE Stephan100.5 m103.5 m213.2
24LAMY Chappuis Ronan102 m100.5 m209.5
25MEZNAR Mitja102 m100.5 m207
26TOLLINGER Elias100 m100 m201.5
27MAYLAENDER Dominik100.5 m96.5 m196.6
28SEMENIC Anze101.5 m93.5 m195
29DIETHART Thomas101.5 m92 m191.3
30GREIDERER Simon102 m90 m188.1
31EGGENHOFER Markus100.5 m91.5 m187.6
32STREITLER Patrick100 m-101
33KŁUSEK Bartłomiej99 m-100.2
34FAIRALL Nicholas99.5 m-100.1
35OBERMAYR Johannes98.5 m-99.3
36ALTENBURGER Florian98.5 m-98.3
37HAYBOECK Stefan97.5 m-97
38POPPINGER Manuel98 m-96.9
39RUTKOWSKI Łukasz97.5 m-96.5
39CIKL Martin97.5 m-96.5
41PASCHKE Pius96.5 m-95.7
42MABBOUX Alexandre97 m-95.6
42AIGNER Clemens97 m-95.6
42KOREK Dusty97 m-95.6
45FRENETTE Peter97 m-95.1
46JOHNSON Anders96 m-94.3
47CHAADAEV Petr96.5 m-94.2
48BARTOL Gasper96 m-93.8
49MUELLER Lukas96 m-93.3
50STAUDER Christoph95.5 m-92.9
51GRIGOLI Marco96 m-92.3
52BRESADOLA Davide95 m-91.5
53ROWLEY Matthew95 m-91
54KALINICZENKO Anton94.5 m-90.6
55ALEXANDER Nicholas94.5 m-89.6
56SEDLAK Borek93.5 m-88.3
57PEIER Killian93 m-87.9
58MAKSIMOCZKIN Michaił92 m-86.1
59DELLASEGA Diego91 m-83.3
60MITCHELL Eric89 m-79.7
61AALST VAN DER Oldrik89.5 m-79.6
62DELLASEGA Roberto91 m-79.3
63TROFIMOW Roman85 m-71.5
64SOKOLENKO Konstantin83 m-68.4
65MUMINOV Sabirzhan83.5 m-66.3
66TUDOR Remus81.5 m-63.2
67SZILAGYI Akos75 m-51.5
68ANTONISSEN Lars71 m-39.3


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówJANDA Jakub: 115 m
Najdłuższy skok 1 seriiJUSTIN Rok: 112 m
KOZISEK Cestmir: 112 m
Najdłuższy skok 2 seriiJANDA Jakub: 115 m
Najkrótszy skok zawodówANTONISSEN Lars: 71 m
Najwyższa nota zawodówJANDA Jakub: 133 pkt.
Najniższa Nota zawodówANTONISSEN Lars: 39.3 pkt.
Średnia odległość 1 serii98.5 m
Średnia odległość 2 serii105.4 m
Średnia nota 1 serii99 pkt.
Średnia nota 2 serii112.5 pkt.
Średnia odległość zawodów100.7 m
Średnia Nota Zawodów150.3 pkt.