Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-07-06
w Kranj (HS 109), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1JANDA Jakub103.5 m113.5 m258.6
2BIEGUN Krzysztof103.5 m110.5 m254.7
3KOZISEK Cestmir105.5 m108 m253.8
4ZNISZCZOŁ Aleksander108.5 m103 m249.7
5HVALA Jaka100 m108 m244.4
6ZIOBRO Jan101.5 m107.5 m240.2
7KRAUS Marinus100 m105 m236
8DAMJAN Jernej100 m103.5 m235.3
9TEPES Jurij95.5 m107.5 m234.9
10KŁUSEK Bartłomiej100 m104 m233.7
11ZUPANCIC Miran101 m101.5 m233.5
12PUNGERTAR Matjaz105.5 m96 m229.2
12LEJA Krzysztof96 m105.5 m229.2
14WENIG Daniel100 m101.5 m228.7
15JUSTIN Rok95 m104 m224.7
16MURAŃKA Klemens100 m99.5 m224.6
17EGGENHOFER Markus99.5 m100 m224.1
18HULA Stefan95 m103 m221.9
19KRANJEC Robert96 m100.5 m220.7
20KOREK Dusty96.5 m101 m220
21LAMY Chappuis Ronan95 m101.5 m218.7
22STAUDER Christoph97 m99 m216.8
23SEDLAK Borek96 m100 m216.3
24EISENBICHLER Markus95 m99.5 m214.6
25LEIHE Stephan97 m97.5 m214.1
26PRISLIC Ernest97 m98 m210.5
27FAIRALL Nicholas96 m96 m208.1
28NAGLIC Tomaz98.5 m93 m207.7
29KAELIN Pascal96 m91.5 m199
30PREVC Peter99 m84 m186.9
31DEZMAN Nejc94 m-100.2
32KANTYKA Przemyslaw94 m-99.7
33ASCHENWALD Philipp94 m-99.2
34PASCHKE Pius92.5 m-97.5
35POGRAJC Andraz93.5 m-97.3
36KRAMARSIC Matic92 m-96.6
37ALEXANDER Nicholas92.5 m-96.5
38BOYD-CLOWES Mackenzie92 m-96.1
39SEMENIC Anze92 m-95.6
40HAYBOECK Stefan91.5 m-94.7
41DESCOMBES SEVOIE Vincent91.5 m-94.2
42MAKSIMOCZKIN Michaił91 m-93.3
43MAYLAENDER Dominik90.5 m-92.9
44HEIM Christian90.5 m-92.4
45ROWLEY Matthew89.5 m-91.6
46MEZNAR Mitja90.5 m-91.4
47MABBOUX Alexandre89 m-89.7
47PEIER Killian89 m-89.7
49EGLOFF Pascal88.5 m-87.3
50DELLASEGA Diego88 m-86.9
51GREIDERER Simon87.5 m-86.5
52CHAADAEV Petr88 m-86.4
53MUMINOV Sabirzhan87.5 m-86
54STREITLER Patrick87 m-85.6
55KARLEN Gabriel87.5 m-85.5
56SCHOFT Felix87 m-84.6
57TOLLINGER Elias86 m-83.3
58TROFIMOW Roman85.5 m-82.9
59BENEDIK Matic87.5 m-82.5
60OBERMAYR Johannes85 m-82
61FRENETTE Peter85 m-81
61BRESADOLA Davide87.5 m-81
63CIKL Martin84.5 m-80.1
63MITCHELL Eric84.5 m-80.1
65DELLASEGA Roberto84.5 m-76.6
66SOKOLENKO Konstantin80 m-67
67WEREDJUK Wołodymir80 m-66.5
68SZILAGYI Akos67 m-41.1
69KLYMCHUK Andrii50 m-7.5


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówJANDA Jakub: 113.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiZNISZCZOŁ Aleksander: 108.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiJANDA Jakub: 113.5 m
Najkrótszy skok zawodówKLYMCHUK Andrii: 50 m
Najwyższa nota zawodówJANDA Jakub: 136.8 pkt.
Najniższa Nota zawodówKLYMCHUK Andrii: 7.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii92.3 m
Średnia odległość 2 serii101.4 m
Średnia nota 1 serii96.2 pkt.
Średnia nota 2 serii115.5 pkt.
Średnia odległość zawodów95 m
Średnia Nota Zawodów146.4 pkt.