Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2013-07-28
w Szczyrk (HS 106), Polska
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1GASIENICA-KOTELNICKI Wojciech102.5 m100 m254.5
2WANGLER Niclas99.5 m104 m253
3WINKLER David98 m101 m245
4MIĘTUS Grzegorz95 m103 m244
5ALTHAUS Daniel97.5 m102.5 m242.5
6KARTA Samet99 m99 m241
7RUDA Adam97.5 m102 m240.5
8KOT Jakub93 m103.5 m240
8HORLACHER Kevin102 m96 m240
10RUTKOWSKI Łukasz96.5 m100.5 m239.5
10BOGNER Tobias94 m102.5 m239.5
12KANTYKA Przemyslaw98.5 m96.5 m238
13ZAPOTOCZNY Andrzej96 m99.5 m236.5
14WOLNY Jakub95 m98.5 m233.5
15KLYMCHUK Andrii100.5 m95 m233
16WAGNER Lukas96 m97 m230.5
17BIELA Stanislaw95 m99 m229.5
18TATU Robert Valentin97 m94.5 m228
19ŻAPAROW Radik101 m91.5 m227.5
20SKINNES Stian Andre95.5 m97.5 m227
21KALINICHENKO Vitaliy95.5 m96.5 m225.5
22KANIK Dawid97.5 m92.5 m224.5
22KUKULA Artur96 m93.5 m224.5
24WEREDJUK Wołodymir94.5 m96 m223
25STEMBERGER Matija101 m87.5 m220
25MUMINOV Sabirzhan97.5 m93 m220
27PASICHNYK Viktor96.5 m90.5 m214
27KALINCHUK Andriy94.5 m91.5 m214
29SILIH Zak94.5 m91.5 m212.5
30STEKALA Andrzej93.5 m90.5 m211.5
31HEBEL Sebastian93.5 m-108
31SOUCEK Jan93.5 m-108
33IPCIOGLU Fatih arda94.5 m-107
34HOLIK Frantisek92.5 m-106
34TOROK Eduard93 m-106
34BLEGA Stefan Valentin92.5 m-106
34BUZESCU PURICE Constantin Robert92.5 m-106
38MILCZANOWSKI Michal92 m-105
39ZMORAY Tomas91.5 m-104
39PITEA Sorin Iulian92 m-104
41BUSKUM Andreas Granerud91.5 m-102.5
42GANSERER Marc91.5 m-102
43MAZOCH Jiri90 m-101
44TUDOR Remus90.5 m-100.5
45PODZORSKI Lukasz89.5 m-99.5
46SUMSTAD Are89 m-97.5
47DREHER Michael88.5 m-97
48KOJZAR Mateusz88.5 m-96.5
48STENSETH Mathis rebne88.5 m-96.5
48MURAWICKI Aleksiej88.5 m-96.5
51GUT Pawel88 m-95
52HULLOEEN Bendik87.5 m-94.5
53FRIEDRICH Tomas87 m-93
54BRAATANE Sondre Vestoel87 m-92.5
54LASOTA Damian86.5 m-92.5
54YUKSEL Faik86.5 m-92.5
54CINTIMAR Muhammet irfan86.5 m-92.5
54GĄSIENICA-LASKOWY Bartlomiej86.5 m-92.5
59SERETINEK Nejc86 m-91.5
59ROGELJ Urban86 m-91.5
61BALANDA Ruslan85 m-88
61VERBAJS Tomaz84.5 m-88
61SIMOV Daniel84.5 m-88
64HOFF Andreas84.5 m-87.5
65RIPPER David84 m-86
66BARTOS David85 m-85
66LIVELTEN Adrian soerensen83 m-85
66SOKOLENKO Konstantin85 m-85
69DEMIR Ayberk83 m-84
70KLARIC Jernej81.5 m-81
70KALYKOV Shyngys81.5 m-81
70BRNOT Luka81.5 m-81
73MYTSKANIUK Yauheni81.5 m-80.5
73PRZYBYLA Jakub82 m-80.5
75PCHELINTSEV Alexey82.5 m-80
76STURSA Vojtech83 m-79
77SETNIKAR Rok81 m-76.5
77HENNINGSEN Alexander81.5 m-76.5
77JANOTA Konrad79.5 m-76.5
80MAROE Idar80 m-74.5
81GRM David77.5 m-68.5
82FUNTAROW Dejan75.5 m-67
83BODMER Pascal75.5 m-65.5
84OZTASYONAR Mustafa74.5 m-63
85MOROZOV Valerii74.5 m-62
86BOGATAJ Tine73 m-58.5
87PASICHNYK Stepan69.5 m-52.5
88KOLMAKOV Pavel65 m-42.5
89MICHALEK Jan65 m-40
90RAKPAROV Chingiz59 m-31.5
DNSDOLEZEL Dusan--DNS
DNSADILOV Akram--DNS
DNSKHAMITOV Kanat--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówWANGLER Niclas: 104 m
Najdłuższy skok 1 seriiGASIENICA-KOTELNICKI Wojciech: 102.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiWANGLER Niclas: 104 m
Najkrótszy skok zawodówRAKPAROV Chingiz: 59 m
Najwyższa nota zawodówWANGLER Niclas: 131.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówRAKPAROV Chingiz: 31.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii88.5 m
Średnia odległość 2 serii96.9 m
Średnia nota 1 serii93 pkt.
Średnia nota 2 serii115.8 pkt.
Średnia odległość zawodów90.6 m
Średnia Nota Zawodów134.7 pkt.