Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-12-20
w Lahti (HS 130), Finlandia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1HAYBOECK Michael128.5 m125 m274.4
2DAMJAN Jernej127 m131 m271.3
3DEZMAN Nejc125 m124.5 m265.5
4LANISEK Anze124.5 m123.5 m260.4
5FETTNER Manuel125 m124 m259.8
6KOIVURANTA Anssi124 m124 m258.2
7ALTENBURGER Florian124 m119 m258.1
8HRGOTA Robert126.5 m121.5 m254.5
9WENIG Daniel124 m122.5 m252.7
10SCHMITT Martin124.5 m116.5 m252.2
11SEMENIC Anze125 m119.5 m251.9
12HEISKANEN Sami121.5 m122.5 m251.8
13SOEBERG Sigurd Nymoen127 m120 m249.7
14KEITURI Kalle121 m121.5 m249.5
15QUECK Danny122.5 m124 m245.2
16MAEAETTAE Jarkko117 m123 m245
17POPPINGER Manuel123 m118.5 m241.7
18PREVC Cene124 m117 m240.7
19BERGQUIST Hans Petter 118 m118.5 m239.8
20MAYLAENDER Jan118 m121.5 m239
21MANDL Ziga119.5 m118 m238.8
22LEIHE Stephan118 m115.5 m237.3
23HULA Stefan123.5 m114.5 m236.6
24FRENETTE Peter116 m119.5 m234.8
25STAUDER Christoph123.5 m114.5 m232.3
26MECHLER Maximilian122.5 m115.5 m231.6
27SJOEEN Phillip121 m115.5 m228.2
28KARLEN Gabriel116 m115 m228
29SCHIFFNER Markus118 m119 m227.8
30LARINTO Ville119.5 m107 m213.4
31FORFANG Johann Andre118.5 m-115.2
32POGRAJC Andraz117.5 m-114.2
33GREIDERER Simon119 m-114.1
34KLINGA Sebastian117.5 m-114
35MIĘTUS Krzysztof113 m-113.9
36LEJA Krzysztof113 m-113.8
37HAPPONEN Janne115 m-112.9
38JOHNSON Anders113.5 m-112.5
39EISENBICHLER Markus117 m-112.4
40WOLNY Jakub115 m-112.1
41RUDA Adam114 m-112
42YLIPULLI Miika114.5 m-111.4
43KULMALA Mika115 m-110.7
44ROWLEY Matthew113.5 m-109.3
44CHOI Seou110.5 m-109.3
DSQBOYARINTSEV Vladislav113.5 m-DSQ
46PITEA Sorin Iulian112 m-108.5
47CECON Federico114 m-107.8
DSQLEHTINEN Aapo112 m-DSQ
48MORASSI Andrea114.5 m-106.2
49LAMB Chris111 m-105.1
50CHOI Heung-Chul111 m-104.4
51KARTA Samet114 m-104.1
52KOREK Dusty110 m-103.6
DSQVAENSKAE Elias109 m-DSQ
53KALINICZENKO Anton114.5 m-102.6
54NOMME Martti109.5 m-102.5
55MIĘTUS Grzegorz111.5 m-102
56TOROK Eduard110 m-101.1
57KANTYKA Przemyslaw108 m-100.7
58MORRICE Trevor109 m-99.1
59MAYER Nicolas110 m-98.7
60VARESCO Daniele109.5 m-98.3
60HORLACHER Kevin109.5 m-98.3
62TAEHKAEVUORI Frans106 m-97.7
63SAMMELSELG Siim-Tanel106.5 m-97.6
64WOHLGENANNT Ulrich106.5 m-96.8
65MABBOUX Alexandre107.5 m-96.6
66TATU Robert Valentin106.5 m-96.5
DSQTUDOR Remus101.5 m-DSQ
67WIT, DE Ruben101 m-84.5
68NEDREJORD Ole Mathis102 m-81.1
69AALST VAN DER Oldrik95 m-73.9
70RHOADS William95.5 m-70.9
71ANTONISSEN Lars95 m-68.3
72CZERWIAKOW Georgij87 m-56.5
DNSZMORAY Tomas--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówDAMJAN Jernej: 131 m
Najdłuższy skok 1 seriiHAYBOECK Michael: 128.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiDAMJAN Jernej: 131 m
Najkrótszy skok zawodówCZERWIAKOW Georgij: 87 m
Najwyższa nota zawodówDAMJAN Jernej: 139.3 pkt.
Najniższa Nota zawodówCZERWIAKOW Georgij: 56.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii114.7 m
Średnia odległość 2 serii119.7 m
Średnia nota 1 serii109.2 pkt.
Średnia nota 2 serii120.7 pkt.
Średnia odległość zawodów116.1 m
Średnia Nota Zawodów161.4 pkt.