Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-12-21
w Lahti (HS 130), Finlandia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1HAYBOECK Michael129.5 m126.5 m272
2FETTNER Manuel127 m125 m271.4
3DAMJAN Jernej126.5 m128.5 m270.2
4LANISEK Anze124 m123.5 m264.1
5SEMENIC Anze121 m122.5 m255.9
6POPPINGER Manuel126.5 m118 m253.8
7MAEAETTAE Jarkko123 m120 m253.5
8EISENBICHLER Markus123.5 m121.5 m253.2
9QUECK Danny122 m119.5 m251.2
10WENIG Daniel124.5 m117.5 m250.8
11SCHMITT Martin122.5 m118.5 m248.8
12SOEBERG Sigurd Nymoen119 m125 m244.3
13KOIVURANTA Anssi116.5 m121.5 m243.7
14DEZMAN Nejc121 m118 m241.7
15KEITURI Kalle119 m119 m241.6
16MECHLER Maximilian120 m119 m239.9
16KARLEN Gabriel121 m116.5 m239.9
18STAUDER Christoph118 m120.5 m239
19HRGOTA Robert122 m118 m238.5
20ALTENBURGER Florian119 m117 m237.8
21POGRAJC Andraz119 m117.5 m237.6
22HULA Stefan118 m116.5 m235.7
23PREVC Cene116.5 m118.5 m234.1
24GREIDERER Simon115 m116.5 m232
25LARINTO Ville116 m116.5 m231.1
26YLIPULLI Miika119 m116 m230.6
27MAYLAENDER Jan118 m116 m229.4
28FRENETTE Peter116 m114 m224.4
29ROWLEY Matthew115 m112 m222.1
30BERGQUIST Hans Petter 116 m113 m220.2
31LEIHE Stephan115.5 m-112.9
32HEISKANEN Sami115.5 m-111.4
33PITEA Sorin Iulian114.5 m-110.7
34FORFANG Johann Andre115 m-110.4
35KLINGA Sebastian114 m-110.2
36OLLI Harri115 m-110.1
37NOMME Martti114.5 m-109.6
38CECON Federico116 m-109.2
39SCHIFFNER Markus112.5 m-108.2
40HORLACHER Kevin114.5 m-108.1
41SJOEEN Phillip114.5 m-107.2
42WOLNY Jakub113.5 m-107
43WOHLGENANNT Ulrich111.5 m-105.1
44CHOI Heung-Chul114.5 m-104.2
45MANDL Ziga112.5 m-103.7
46KANTYKA Przemyslaw110.5 m-103.6
47MIĘTUS Krzysztof111 m-103.3
48JOHNSON Anders111 m-103
49KULMALA Mika110.5 m-102.3
50MABBOUX Alexandre110 m-101.9
51VARESCO Daniele111.5 m-101.5
51KARTA Samet109.5 m-101.5
53MORASSI Andrea109.5 m-100.9
54NEDREJORD Ole Mathis108 m-100.5
55CHOI Seou110 m-99.6
56KOREK Dusty108.5 m-99.1
57HAPPONEN Janne108 m-98.1
58RUDA Adam108 m-98
59KALINICZENKO Anton110 m-97.1
60RHOADS William107.5 m-96.3
61LAMB Chris107.5 m-96
62VAENSKAE Elias106.5 m-94.8
63MORRICE Trevor105.5 m-94.3
64BOYARINTSEV Vladislav108.5 m-94.2
65MIĘTUS Grzegorz104.5 m-92
66SAMMELSELG Siim-Tanel105.5 m-89.3
67TATU Robert Valentin104.5 m-87.5
68TOROK Eduard103.5 m-86.9
69LEJA Krzysztof103.5 m-86
70MAYER Nicolas104 m-85.6
71WIT, DE Ruben96 m-77.1
72AALST VAN DER Oldrik96 m-73.6
73TUDOR Remus97.5 m-70.9
74ANTONISSEN Lars86 m-52.2


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówHAYBOECK Michael: 129.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiHAYBOECK Michael: 129.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiDAMJAN Jernej: 128.5 m
Najkrótszy skok zawodówANTONISSEN Lars: 86 m
Najwyższa nota zawodówFETTNER Manuel: 139.9 pkt.
Najniższa Nota zawodówANTONISSEN Lars: 52.2 pkt.
Średnia odległość 1 serii113.5 m
Średnia odległość 2 serii119.1 m
Średnia nota 1 serii108.3 pkt.
Średnia nota 2 serii120.4 pkt.
Średnia odległość zawodów115.1 m
Średnia Nota Zawodów157.1 pkt.