Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-12-28
w Engelberg (HS 137), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1POPPINGER Manuel134.5 m132 m281.3
2TANDE Daniel-Andre130 m131.5 m280.1
3FETTNER Manuel129.5 m132.5 m279.9
4SEMENIC Anze137 m132 m278.7
5GREIDERER Simon135 m128.5 m274.3
5POGRAJC Andraz126 m129 m274.3
7DEZMAN Nejc131.5 m127.5 m270.4
8ALTENBURGER Florian129.5 m124.5 m268.5
9ASIKAINEN Lauri126 m130.5 m267.8
10LANISEK Anze128 m124 m264.6
11SCHIFFNER Markus123.5 m123.5 m262.4
12SCHOFT Felix128 m124 m261.1
13SOEBERG Sigurd Nymoen136 m132.5 m259.7
14HRGOTA Robert131 m128 m258.6
14ROENSEN Atle Pedersen124 m128.5 m258.6
16GRIMSRUD Simen Key124.5 m126.5 m258
17KŁUSEK Bartłomiej128.5 m127.5 m257.7
18HULA Stefan127.5 m127.5 m256.1
19STREITLER Patrick128.5 m129 m256
20MIĘTUS Krzysztof121.5 m122.5 m255.7
21STJERNEN Andreas125 m128 m255.6
22PITEA Sorin Iulian120 m123.5 m253.8
23BERGQUIST Hans Petter 127.5 m129 m253.6
24STAUDER Christoph134.5 m123 m252.9
25TOROK Eduard120.5 m122.5 m250.9
26KLINGA Sebastian123.5 m124.5 m250.1
27GRIGOLI Marco123 m123 m249.8
28WOLNY Jakub132 m122 m247.6
29EGLOFF Pascal123.5 m124 m247
30SEDLAK Borek121 m122.5 m244.6
31SAKALA Filip121.5 m122.5 m242.2
32LEIHE Stephan124 m-123.4
33HEISKANEN Sami127.5 m-123.2
34ZAPOTOCZNY Andrzej118 m-122.6
35KARTA Samet118.5 m-122.4
36KAELIN Pascal119 m-121.8
37KOCH Martin118.5 m-121.1
38BRADATSCH Sebastian125.5 m-121
39PEIER Killian114.5 m-120.6
40HERRMANN Michael121 m-120.5
41SARDYKO Aleksander118.5 m-120.3
42BOYARINTSEV Vladislav116.5 m-120.1
43TROFIMOW Roman117 m-119.1
43KANTYKA Przemyslaw116 m-119.1
45BIRCHLER Tobias122.5 m-118
46KANG Chil-Ku122 m-117.6
47PREVC Cene120 m-117.2
48KARLEN Gabriel120 m-117.1
49MABBOUX Alexandre116 m-115.7
50PASCHKE Pius120 m-115
51LUGERT Tobias113 m-114.9
52LARINTO Ville115.5 m-114.6
53ZNISZCZOŁ Aleksander117.5 m-114.2
54SOMMER Pascal117 m-111.1
54DI Lenardo zeno114 m-111.1
56VIRY David117.5 m-110.7
57HEIM Christian122.5 m-109.5
58MUMINOV Sabirzhan114 m-109
59HACEK Vit111.5 m-108.9
60ROSILAKOW Ilja107.5 m-108.8
61VARESCO Daniele121 m-108.5
62MORASSI Andrea111 m-108.1
63EGLOFF Luca 121 m-106.7
63ŻAPAROW Marat115 m-106.7
65PRISLIC Ernest110.5 m-106.6
66KOROLEW Aleksiej112 m-104.9
67MAYER Nicolas111.5 m-102.2
68RAVNIK Kristijan115 m-101.5
69MAYLAENDER Dominik108.5 m-95.5
70CHOI Seou112.5 m-91.1
71SOKOLENKO Konstantin97 m-89.3
72STURSA Vojtech107 m-88.8
73SCHERRER Marvin103 m-74.8
74ANKEN Olivier97 m-60.1
75ERNST Benjamin90.5 m-57.9
DSQSCHULER Andreas--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSEMENIC Anze: 137 m
Najdłuższy skok 1 seriiSEMENIC Anze: 137 m
Najdłuższy skok 2 seriiFETTNER Manuel: 132.5 m
SOEBERG Sigurd Nymoen: 132.5 m
Najkrótszy skok zawodówERNST Benjamin: 90.5 m
Najwyższa nota zawodówPOPPINGER Manuel: 147.6 pkt.
Najniższa Nota zawodówERNST Benjamin: 57.9 pkt.
Średnia odległość 1 serii120.1 m
Średnia odległość 2 serii126.6 m
Średnia nota 1 serii117.9 pkt.
Średnia nota 2 serii129.6 pkt.
Średnia odległość zawodów122 m
Średnia Nota Zawodów171.5 pkt.