Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2013-12-13
w Rena (HS 111), Norwegia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1DAMJAN Jernej106.5 m111 m261.1
2HULA Stefan106.5 m106 m259.6
3POPPINGER Manuel109.5 m103 m258
4HAYBOECK Michael108.5 m100.5 m256.7
5STAUDER Christoph105.5 m103.5 m255.2
6DIETHART Thomas103.5 m107 m253.6
7FORFANG Johann Andre106.5 m103 m253.2
8SCHMITT Martin104.5 m103 m251.2
9SOEBERG Sigurd Nymoen106 m106 m250.1
10LANISEK Anze111.5 m99.5 m249.8
11HRGOTA Robert106.5 m106 m249.1
12POGRAJC Andraz102 m105.5 m249
13WENIG Daniel105.5 m103.5 m248.3
14SJOEEN Phillip105 m105 m247.9
15MECHLER Maximilian107.5 m101.5 m245.1
16STJERNEN Andreas102.5 m102 m244.6
17SCHIFFNER Markus103 m103 m244.4
18ROENSEN Atle Pedersen102.5 m101.5 m244.1
19MAYLAENDER Jan105.5 m103 m243.6
20DEZMAN Nejc101.5 m103.5 m241.6
21MANDL Ziga103 m99 m240.8
22KAELIN Pascal102.5 m104 m240.7
23HEISKANEN Sami102 m102.5 m239.2
24QUECK Danny102 m97 m238.5
25FUHRE Jan104.5 m99 m235.6
26HAUER Joachim102 m99 m233
27KOIVURANTA Anssi102.5 m99.5 m232.6
28KALINICZENKO Anton102 m98.5 m228.8
29BRANDT Johan Martin101 m99 m228.2
30BERGGAARD Mats Soehagen103 m92.5 m217.7
31KOCH Martin103 m-117.6
32ŻAPAROW Radik99.5 m-117.4
33LEIHE Stephan103.5 m-116.6
33PEIER Killian99 m-116.6
35KRAMARSIC Matic100.5 m-116.1
36PITEA Sorin Iulian100 m-115.2
37POLYCHRONIDIS Nico99 m-115.1
38ZMORAY Tomas100 m-112.7
39JOHNSON Anders98 m-111.9
40EGLOFF Pascal99.5 m-111.7
41HORLACHER Kevin98.5 m-111.6
42ELVERUM SORSELL Kim Rene99 m-111.5
42TANDE Daniel-Andre100 m-111.5
44SWENSEN Vegard98 m-111.4
45MORASSI Andrea99.5 m-110.8
46KARTA Samet97 m-110.2
47KANTYKA Przemyslaw96.5 m-110.1
48FRENETTE Peter96.5 m-109.8
49MAEAETTAE Jarkko96.5 m-109.7
50MAYER Nicolas96 m-108.8
51TATU Robert Valentin95.5 m-105.7
52SKINNES Stian Andre94.5 m-104.9
53LEJA Krzysztof94 m-104.4
54WOLNY Jakub94.5 m-104.2
54NOMME Martti97.5 m-104.2
56BOYARINTSEV Vladislav91 m-104
57RUDA Adam97.5 m-103.7
57KOREK Dusty95.5 m-103.7
59GRIMSRUD Simen Key96.5 m-103.5
60SOMMER Pascal93 m-102.7
61KLINGA Sebastian93.5 m-101.7
62MORRICE Trevor92 m-101.4
63SAMMELSELG Siim-Tanel90.5 m-100.3
64KULIKOV Sergei93 m-99.8
65WOHLGENANNT Ulrich92.5 m-99.3
66TUDOR Remus95.5 m-97.7
67LAMB Chris99 m-97.6
67STURSA Vojtech94 m-97.6
69HOLIK Frantisek91.5 m-97.1
70KOROLEW Aleksiej88.5 m-95.8
71MIĘTUS Grzegorz91.5 m-95.6
72AALST VAN DER Oldrik92.5 m-93.7
73MAZOCH Jiri92 m-93.5
74RUTKOWSKI Łukasz89 m-92.9
75SOKOLENKO Konstantin92 m-92.8
76TOROK Eduard92 m-92.7
77EISENBICHLER Markus100.5 m-92.4
78ROWLEY Matthew91 m-91.3
79KHALEZOV Alexander86 m-85.5
80HACEK Vit89 m-85.3
81ANTONISSEN Lars89.5 m-82.6
82MUMINOV Sabirzhan85 m-81.9
83WEREDJUK Wołodymir83 m-79.1
84NORDIN Carl85 m-77.2
85WIT, DE Ruben78 m-72.5
86PASICHNYK Stepan79 m-66.4
DNSKLYMCHUK Andrii--DNS
DSQSEMENIC Anze99.5 m-DSQ
DSQRHOADS William95.5 m-DSQ
DSQGREIDERER Simon98.5 m-DSQ
DSQVIRY David89 m-DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówLANISEK Anze: 111.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiLANISEK Anze: 111.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiDAMJAN Jernej: 111 m
Najkrótszy skok zawodówWIT, DE Ruben: 78 m
Najwyższa nota zawodówHAYBOECK Michael: 136.1 pkt.
Najniższa Nota zawodówPASICHNYK Stepan: 66.4 pkt.
Średnia odległość 1 serii97.7 m
Średnia odległość 2 serii102.2 m
Średnia nota 1 serii103.3 pkt.
Średnia nota 2 serii120 pkt.
Średnia odległość zawodów98.8 m
Średnia Nota Zawodów151.2 pkt.