Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2014-01-12
w Courchevel (HS 96), Francja
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1JUSTIN Rok95 m95 m278.1
2GEIGER Karl94 m96 m273
3PUNGERTAR Matjaz92.5 m96 m268.9
4PASCHKE Pius93 m93 m267.4
5LAMY Chappuis Ronan92.5 m93.5 m266.6
6AIGNER Clemens94 m92.5 m265.8
7QUECK Danny95 m94.5 m265.6
8EISENBICHLER Markus92 m93 m263.1
9WENIG Daniel93.5 m93 m263
10KŁUSEK Bartłomiej92.5 m91.5 m258.7
11FETTNER Manuel92 m91 m258
12ZNISZCZOŁ Aleksander93.5 m89 m257.2
13WOLNY Jakub90 m92 m256.2
14GRIMSRUD Simen Key95 m96.5 m255.9
15UNTERBERGER David92 m90.5 m255.8
16HUBER Daniel92 m90.5 m255.7
16CHOI Seou90.5 m91 m255.7
18SEMENIC Anze91.5 m91 m255.6
19MAYLAENDER Jan91 m90.5 m254.2
20ZUPANCIC Miran89.5 m92.5 m252.8
21EGGENHOFER Markus91.5 m89 m250.9
22MEZNAR Mitja93.5 m89.5 m249.1
23GRIGOLI Marco88.5 m89 m245
24GLASDER Michael89.5 m88.5 m244.2
25BERGGAARD Mats Soehagen89.5 m89 m243.8
26ALTENBURGER Florian88.5 m88.5 m241.9
27YLIPULLI Miika88.5 m88.5 m241.6
28HRGOTA Robert91.5 m87 m241.2
29MORASSI Andrea90 m86 m239.2
30POGRAJC Andraz88.5 m86.5 m237
31YLITAPIO Santeri90 m88 m224.6
32HULA Stefan89 m-120.3
33JOHNSON Anders87.5 m-119.1
34KULMALA Mika88 m-118.6
35NOMME Martti87.5 m-118.4
36HORLACHER Kevin87 m-118
36EGLOFF Pascal87.5 m-118
38POLYCHRONIDIS Nico86.5 m-117.7
39KANTYKA Przemyslaw86.5 m-117
40SCHIFFNER Markus87 m-116.1
41MABBOUX Alexandre88 m-115.7
42BIELA Stanislaw86.5 m-114.7
43SHUVALOV Alexander86.5 m-112.6
44KARTA Samet84 m-112.3
45KANG Chil-Ku85 m-111.4
46MICHALEK Jan85 m-111.1
47DELLASEGA Diego84.5 m-110.8
48PITEA Sorin Iulian84 m-110
48OLLI Harri84.5 m-110
50TATU Robert Valentin84 m-109.9
51PCHELINTSEV Alexey84.5 m-109.3
52MIĘTUS Krzysztof84 m-108.1
53YUKSEL Faik84 m-108
54ROYER Arthur83 m-107.2
54MAYER Nicolas82 m-107.2
56AALST VAN DER Oldrik83.5 m-107.1
57FAIVRE RAMPANT Julien83.5 m-105.2
58LANIN Ivan81 m-105
59CECON Federico81.5 m-104.7
60KALINCHUK Andriy81 m-104.4
60CALA Sebastian82 m-104.4
62BUYVOLOV Alexey82 m-104.1
63WIT, DE Ruben81 m-103.5
64KLYMCHUK Andrii81.5 m-103.4
65TUDOR Remus80 m-102.7
66DI Lenardo zeno80 m-102
67SAKALA Filip79.5 m-101.9
68ALEXANDER Nicholas82 m-101.4
69SOKOLENKO Konstantin79.5 m-101.3
70BLEGA Stefan Valentin80 m-100.7
71HOLIK Frantisek80 m-100
72MUMINOV Sabirzhan78.5 m-99.3
73LAMB Chris79.5 m-99.1
74WEREDJUK Wołodymir79 m-98.1
75PACHIN Andriej81 m-98
76FRIEDRICH Tomas80 m-97.4
77VIRY David78 m-96.3
78PASICHNYK Stepan77 m-96.1
79SJOEEN Phillip87 m-95
80ANTONISSEN Lars76.5 m-94.6
81SOEBERG Sigurd Nymoen75.5 m-90
DSQMECHLER Maximilian--DSQ
DSQSTAUDER Christoph--DSQ
DSQFUNTAROW Dejan--DSQ
DSQSIMOV Daniel--DSQ
DSQBARTOL Gasper--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówGRIMSRUD Simen Key: 96.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiJUSTIN Rok: 95 m
GRIMSRUD Simen Key: 95 m
Najdłuższy skok 2 seriiGRIMSRUD Simen Key: 96.5 m
Najkrótszy skok zawodówSOEBERG Sigurd Nymoen: 75.5 m
Najwyższa nota zawodówJUSTIN Rok: 139.7 pkt.
Najniższa Nota zawodówSOEBERG Sigurd Nymoen: 90 pkt.
Średnia odległość 1 serii86.3 m
Średnia odległość 2 serii91 m
Średnia nota 1 serii115.1 pkt.
Średnia nota 2 serii125.9 pkt.
Średnia odległość zawodów87.6 m
Średnia Nota Zawodów163.2 pkt.