Wyniki Letniego Grand Prix, z dnia 2014-08-09
w Einsiedeln (HS 117), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl. QPkt.QOdl.1Pkt.1Odl.2Pkt.2Suma pkt.
1SCHLIERENZAUER Gregor118 m138112.5 m133.9115.5 m278.6412.5
2ŻYŁA Piotr113 m135.5113.5 m132.9115.5 m138.1406.5
3HAYBOECK Michael117 m140.4112.5 m130.4112 m133.5404.3
4FREITAG Richard113 m135.4116 m136.6112 m132.2404.2
5STOCH Kamil111.5 m131.9111 m124.5113 m136.6393
6DAMJAN Jernej110.5 m127.6112 m131.4112 m132.7391.7
7PREVC Peter114 m136.4113 m132.8106 m118.3387.5
8TANDE Daniel-Andre108.5 m124113 m131.6110.5 m127.7383.3
9DIETHART Thomas108.5 m126.1111 m126.2111 m128.3380.6
10DESCHWANDEN Gregor109 m126.7113 m128110 m125.6380.3
11MAYLAENDER Dominik109 m123.2109 m125.5110.5 m128.3377
12WENIG Daniel108.5 m124111.5 m125.7110.5 m127.1376.8
12KUBACKI Dawid109.5 m126.5109 m122.5110.5 m127.8376.8
14STJERNEN Andreas110.5 m129.7110 m123.9108 m122.6376.2
15KRAUS Marinus110.5 m128104 m115.6112.5 m132.3375.9
16AMMANN Simon111.5 m129.5110 m122.1113 m124.2375.8
17KOBAYASHI Junshiro113 m129.2109 m127.2106.5 m119.2375.6
18SJOEEN Phillip116 m133.1111 m129.1115 m112.2374.4
19WANK Andreas113 m130.7108 m120.1109 m123373.8
20KRAFT Stefan109.5 m128.2107 m122.2107.5 m121.8372.2
21KOT Maciej111 m132.1107 m121107.5 m118.4371.5
22HILDE Tom115 m130.6105 m115.4109.5 m124.6370.6
23FANNEMEL Anders111 m130.6107 m123.1108 m113.8367.5
24KOUDELKA Roman110.5 m127.1111 m130.3112 m-3257.4
25FETTNER Manuel111.5 m126.8109 m121.1--247.9
26DESCOMBES SEVOIE Vincent109 m123.3107.5 m123.9--247.2
27SHIMIZU Reruhi107 m121.3107 m123.6--244.9
28NIEMI Sami106 m120.3109 m123.2--243.5
29KOIVURANTA Anssi109 m123.4106.5 m119.9--243.3
29ITO Kenshiro109 m126.6105.5 m116.7--243.3
31EISENBICHLER Markus106 m120.9108 m122.1--243
31ZIOBRO Jan110 m124.9105.5 m118.1--243
33LAMY CHAPPUIS Ronan106 m119.4108 m122.6--242
34ASIKAINEN Lauri108 m124.6106 m117.3--241.9
35MAKSIMOCZKIN Michaił108.5 m123.9106 m116.2--240.1
36PUNGERTAR Matjaz105.5 m118107 m121--239
37BOJARINCEW Władysław108.5 m122.1104 m116--238.1
38JANDA Jakub104.5 m118.8107 m118.4--237.2
39VELTA Rune110 m128100.5 m109.1--237.1
40HLAVA Lukas106.5 m118.4106.5 m118.3--236.7
41KRANJEC Robert109 m122.5105 m113.9--236.4
42KORNIŁOW Denis105 m117105 m117.7--234.7
43MAEAETTAE Jarkko104 m116.7105.5 m117.1--233.8
44DEZMAN Nejc107 m121.3103.5 m112.4--233.7
45HAZETDINOW Ilmir105 m117.4105 m113.9--231.3
46JUSTIN Rok105 m117.4104 m112.6--230
47POPPINGER Manuel106 m117.9103.5 m109--226.9
48CHOI Heung-Chul106.5 m117.4103 m109.4--226.8
49TEPES Jurij106 m115.7----115.7
49KOZISEK Cestmir105 m115.7----115.7
51GEIGER Karl103 m115.6----115.6
52COLLOREDO Sebastian106 m115.2----115.2
53KIM Hyun-Ki103 m113.2----113.2
54BRESADOLA Davide103.5 m113.1----113.1
55KAELIN Pascal104 m112.2----112.2
56PEIER Killian104 m111.8----111.8
57WATASE Yuta103 m110.5----110.5
58EGLOFF Luca103.5 m109.8----109.8
59MURAŃKA Klemens102.5 m109.6----109.6
60GRIGOLI Marco102 m109----109
60KARLEN Gabriel101 m109----109
62HAJEK Antonin99.5 m105.5----105.5
63HOSOYAMA Shusaku99 m105.2----105.2
64EGLOFF Pascal100 m103.8----103.8
65MUMINOV Sabirzhan100 m102.6----102.6
66SCHULER Andreas96 m97.8----97.8


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówSCHLIERENZAUER Gregor: 118 m
Najdłuższy skok 1 seriiFREITAG Richard: 116 m
Najdłuższy skok 2 seriiSCHLIERENZAUER Gregor: 115.5 m
ŻYŁA Piotr: 115.5 m
Najkrótszy skok zawodówSCHULER Andreas: 96 m
Najwyższa nota zawodówSCHLIERENZAUER Gregor: 278.6 pkt.
Najniższa Nota zawodówSCHULER Andreas: 97.8 pkt.
Średnia odległość 1 serii108 m
Średnia odległość 2 serii110.7 m
Średnia nota 1 serii121.8 pkt.
Średnia nota 2 serii132.5 pkt.
Średnia odległość zawodów108.2 m
Średnia Nota Zawodów276.8 pkt.