Wyniki Pucharu FIS, z dnia 2014-07-12
w Villach (HS 98), Austria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1AIGNER Clemens99.5 m96 m257
2PODZORSKI Lukasz96 m96.5 m250.5
3LUNARDI Michael96.5 m93.5 m249
4LACKNER Thomas95 m95 m245.5
5JARZABEK Dawid95.5 m92.5 m245
6PEIER Killian93 m94.5 m243
7GUGG Florian95.5 m91.5 m239.5
7BODMER Pascal95 m94 m239.5
9PREVC Domen95 m90 m237.5
10HEBEL Sebastian94.5 m92.5 m236.5
11FRIBERG Christian 97.5 m86 m230.5
11GREBER Felix93.5 m89 m230.5
13PRISLIC Ernest93 m89 m229
14LEJA Krzysztof93 m89 m228.5
15KRAMARSIC Matic92.5 m88 m227.5
16EGLOFF Luca 93 m89 m227
17RUDA Adam94.5 m89.5 m226.5
18TOROK Eduard89.5 m90 m224
18PITEA Sorin Iulian93 m86.5 m224
18EGGENHOFER Markus93 m87 m224
21STEKALA Andrzej90 m89 m223
21SILIH Zak92 m88 m223
23HOFER Thomas90 m89.5 m222.5
24SCHULER Andreas93 m86.5 m222
24KARLEN Gabriel92.5 m86 m222
26URBANC Rok91.5 m87 m221
27WEISS Franz93 m85.5 m220.5
28MUELLER Lukas91 m86 m216.5
29MENDEL Mario91.5 m83.5 m210.5
29SCHUBERT Johannes89.5 m84.5 m210.5
31SCHAFFER Lucas89.5 m-110
31GUT Pawel89.5 m-110
33HORLACHER Kevin89 m-109.5
34DE CRIGNIS Alessio88.5 m-109
35TESOVNIK Jaka88 m-108.5
35BIELA Stanisław88.5 m-108.5
37KANTYKA Przemyslaw88.5 m-108
38ROEDER Franz88 m-107.5
39HLEBANJA Ales87.5 m-107
40TUDOR Remus88 m-106.5
41LECHNER Sepp87.5 m-106
42ORTNER Thomas86.5 m-105
42OBERMAYR Johannes86.5 m-105
44WOHLGENANNT Ulrich87 m-104.5
44ROKITA Roland87.5 m-104.5
44STEINER Maximilian87.5 m-104.5
47KOCH Bjoern87 m-104
48TATU Robert Valentin86.5 m-103
49GANSERER Marc86 m-102.5
50LAVTIZAR Anze85 m-101
51MATTOON Nicholas85 m-100
51EGLOFF Pascal85 m-100
53HERRMANN Michael85.5 m-99
54MANDL Ziga84.5 m-98.5
55WAGNER Lukas83.5 m-94.5
55KOGLER Patrick82.5 m-94.5
57JUDEZ Dejan82.5 m-92.5
58FALKENSTEINER Michael81.5 m-91
59BICKNER Kevin80.5 m-90
60BIRCHLER Tobias80.5 m-89
60RHOADS William80 m-89
62KAELIN Pascal79.5 m-88
63SCHMID Martin81 m-86.5
64HOLLAUS Francesco79.5 m-84
65BLEGA Stefan Valentin77.5 m-83
66BROWN AJ77.5 m-82
67RUPITSCH Markus76.5 m-81
68MITEW Ewelin73 m-74
69BUZESCU PURICE Constantin Robert75 m-73.5
70FELDOREANU Andrei70 m-67
71FARKAS Hunor68.5 m-63.5
72PACURAR Radu mihai 69 m-63
73SPULBER Mihnea alexandru64 m-54.5
74ABDUHALILOV Ibraim65.5 m-53
75NOGIN Roman60.5 m-41.5
76KHAMITOV Kanat51.5 m-22
77KARATSUPA Stanislav51.5 m-21
DNSDURCO Dominik--DNS
DNSONDREJKA Tomas--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówAIGNER Clemens: 99.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiAIGNER Clemens: 99.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiPODZORSKI Lukasz: 96.5 m
Najkrótszy skok zawodówKARATSUPA Stanislav: 51.5 m
KHAMITOV Kanat: 51.5 m
Najwyższa nota zawodówAIGNER Clemens: 130 pkt.
Najniższa Nota zawodówKARATSUPA Stanislav: 21 pkt.
Średnia odległość 1 serii85.5 m
Średnia odległość 2 serii89.5 m
Średnia nota 1 serii101.1 pkt.
Średnia nota 2 serii110.7 pkt.
Średnia odległość zawodów86.6 m
Średnia Nota Zawodów144.2 pkt.