Wyniki Mistrzostw Polski, z dnia 2015-10-10
w Szczyrk (HS 106), Polska
Lp.ZawodnikKlubOdl.1Odl.2Suma pkt.
1KUBACKI DawidTS Wisła Zakopane I103 m104 m268
2KŁUSEK BartłomiejLKS Klimczok Bystra105 m102.5 m264.5
3MURAŃKA KlemensTS Wisła Zakopane I101 m103.5 m261.5
4KOT MaciejAZS Zakopane I107 m96 m257.5
5STĘKAŁA AndrzejAZS Zakopane I99 m99 m247
6ŻYŁA PiotrWSS Wisła I100 m97 m245
7KUKUŁA ArturWSS Wisła I98 m99.5 m244.5
8BIEGUN KrzysztofSSR LZS Sokół Szczyrk I96.5 m100 m242.5
9LEJA KrzysztofAZS Zakopane I93.5 m98.5 m231
10BYRT TomaszWSS Wisła I95 m96 m229.5
11MIĘTUS KrzysztofAZS Zakopane II96 m95.5 m228.5
12ZNISZCZOŁ AleksanderWSS Wisła I94.5 m95 m225
13ZAPOTOCZNY AndrzejAZS Zakopane I92.5 m96.5 m224.5
14JARZĄBEK DawidTS Wisła Zakopane I92 m94 m218.5
15PODŻORSKI ŁukaszWSS Wisła II91.5 m91.5 m208
16GĄSIENICA AndrzejTS Wisła Zakopane I87.5 m92.5 m202
17KASTELIK DominikSSR LZS Sokół Szczyrk I88.5 m91 m201.5
18MIĘTUS GrzegorzAZS Zakopane II89.5 m87 m194.5
19KANTYKA PrzemysławLKS Klimczok Bystra87.5 m87 m190.5
20STOSEL KacperAZS Zakopane III87.5 m85 m187
21KUPCZAK KacperSSR LZS Sokół Szczyrk I86 m85 m180.5
22JANOTA KonradSSR LZS Sokół Szczyrk I85 m84 m177
23ŁOWISZ JanAZS Zakopane II78 m82.5 m158.5
24MARUSARZ WojciechAZS Zakopane II80 m77.5 m152.5
25KOŁODZIEJ KrystianAZS Zakopane III75 m77.5 m142
26BIELA StanisławUKS Sołtysianie Stare Bystre106.5 m-137.5
27URBAŚ TymoteuszAZS Zakopane III75.5 m74 m135
28MAŁYJUREK MateuszWSS Wisła II76.5 m71 m131
29CZYŻ BartoszWSS Wisła II70.5 m74 m124
30STASZEL Mateusz AZS Zakopane III78 m66.5 m122
31KONIOR KacperLKS Klimczok Bystra71 m70 m115.5
32KUDZIA PiotrLKS Klimczok Bystra68 m70 m111
33JUROSZ JakubWSS Wisła II67.5 m69 m106.5
34CHYC PawełTS Wisła Zakopane II81.5 m-82
35KARPIEL KrystianTS Wisła Zakopane II77.5 m-73
36BUKOWSKI ŁukaszTS Wisła Zakopane II77 m-71.5
37KRUPA DawidSSR LZS Sokół Szczyrk II76 m-70
38TWARDOSZ PawełPKS Olimpijczyk Gilowice70 m-57.5
39DYRCZ MateuszPKS Olimpijczyk Gilowice69.5 m-55
40WACŁAWIAK ArturUKS Sołtysianie Stare Bystre69 m-54.5
41HUTYRA PatrykSSR LZS Sokół Szczyrk II68 m-52.5
42KRZAK JarosławPKS Olimpijczyk Gilowice61.5 m-39
43PAŁASZ AndrzejUKS Sołtysianie Stare Bystre61 m-35.5
44STAWOWY ŁukaszPKS Olimpijczyk Gilowice60 m-32.5
45RAJDA MateuszSSR LZS Sokół Szczyrk II59 m-32
46PACHOLARZ KrystianUKS Sołtysianie Stare Bystre57 m-28
47SKUPIEŃ DamianTS Wisła Zakopane II57 m-26.5
48WĘGRZYNKIEWICZ WiktorSSR LZS Sokół Szczyrk II52 m-15


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówKOT Maciej: 107 m
Najdłuższy skok 1 seriiKOT Maciej: 107 m
Najdłuższy skok 2 seriiKUBACKI Dawid: 104 m
Najkrótszy skok zawodówWĘGRZYNKIEWICZ Wiktor: 52 m
Najwyższa nota zawodówKOT Maciej: 141 pkt.
Najniższa Nota zawodówWĘGRZYNKIEWICZ Wiktor: 15 pkt.
Średnia odległość 1 serii81.6 m
Średnia odległość 2 serii87.9 m
Średnia nota 1 serii82.8 pkt.
Średnia nota 2 serii97.3 pkt.
Średnia odległość zawodów84.1 m
Średnia Nota Zawodów147.7 pkt.