Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-01-03
w Planica (HS 139), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1RUTKOWSKI Mateusz102.5 m97 m272.5
2RUUSKANEN Juha-Matti101.5 m95 m265.5
3HANSEN Kim-Roar101 m96.5 m265
4BADER Ferdinand97.5 m98 m261
5DOENNEM Olav Magne102.5 m94 m260.5
6DAMJAN Jernej97 m95.5 m257
7ITO Daiki97.5 m95 m255.5
8OLLI Harri99.5 m93.5 m253.5
9BOGATAJ Jure99.5 m91.5 m251.5
10ZUPAN Bine97 m93.5 m250.5
11SKUPIEN Wojciech95 m96.5 m249.5
11DLUGOPOLSKI Krystian95.5 m94 m249.5
13TSCHUSCHNIG Lukas96.5 m93 m248
14FORFANG Daniel96.5 m93 m244.5
15URBANC Rok94.5 m92 m243
16PETERKA Uros95.5 m91 m242.5
17ENGER Ole Christen95.5 m91.5 m242
17PIKL Primoz94 m92.5 m242
19STEINAUER Marco97 m91 m241
20STOCH Kamil94.5 m91.5 m237
21STRICKNER Christoph95.5 m91 m235
22KRAUSPENHAAR Mark95.5 m88 m234.5
23SANTIAGO Remi94 m90 m233
24RAMMERSTORFER Stefan93.5 m88.5 m228
25NAGILLER Michael93.5 m87 m227.5
26CHOI Heung-Chul93.5 m86.5 m227
27STEINER Sandro95 m86 m224
28METZLER Bernhard93.5 m85.5 m223
29KALTENBOECK Bastian93.5 m89 m210
30NIEMINEN Toni96 m78 m208
31MEDVED Igor93.5 m-120.5
31NORCIC Bine94 m-120.5
33MUSIOL Julian94.5 m-120
33OBLAK Jaka93 m-120
35URH-ZUPAN Primoz93 m-119.5
36HAJEK Antonin93 m-119
36WELCH Brian94.5 m-119
36AARAAS Jon93.5 m-119
39HAKOLA Lauri93 m-118.5
39REICHEL Frank92.5 m-118.5
41EIGENTLER Markus93.5 m-118
41ROBNIK Gorazd92 m-118
41NEUMAYER Michael92.5 m-118
44PETRAT Hans91.5 m-116.5
44CHIAPOLINO Stefano92 m-116.5
46ZVIC Milan91.5 m-116
47RADELJ Jure90.5 m-115
47DUFFNER Christof92.5 m-115
49TOMAZIN Jan90.5 m-114.5
49VOGEL Marc91 m-114.5
49SEDLAK Borek90.5 m-114.5
52YLIJAERVI Janne91 m-114
53OKABE Takanobu90 m-113.5
54BRACHT Kai90.5 m-112.5
54CIKL Martin91 m-112.5
54GRIMHOLM Isak90 m-112.5
57TEPES Jurij89.5 m-111.5
58BOLOGNANI Alessio91 m-111
59COLLOREDO Sebastian90.5 m-110
60BARMIENKOW Andriej90 m-109.5
60BECKER Stefan89 m-109.5
62HOESS Christoph88 m-108
62KYNCL Tomas88 m-108
62DENNEY Jim88.5 m-108
65LAZZARONI David89.5 m-107
66CAVLOVIC Gasper87 m-105
67PLECHOW Jewgienij87.5 m-104.5
67DENNEY Jeffrey87.5 m-104.5
69WESTBERG Jonas86 m-103
70RODIONOW Siergiej87 m-101.5
71DESCOMBES SEVOIE Vincent85 m-101
72WESTBERG Emil84.5 m-99.5
72BUJWOLOW Aleksiej85 m-99.5
74BAARLE VAN Boy84 m-97.5
75GRIMHOLM Jakob82.5 m-94.5
76ADAMI Giancarlo79.5 m-87.5
77IONITA Ciprian78 m-84
78KANTEE Ville77.5 m-80
79BALAZS Andrei74 m-75
80PUNGOR Denes47 m-10
DSQKERN Andraz--DSQ
DNSICHIM Ovidiu--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówRUTKOWSKI Mateusz: 102.5 m
DOENNEM Olav Magne: 102.5 m
Najdłuższy skok 1 seriiRUTKOWSKI Mateusz: 102.5 m
DOENNEM Olav Magne: 102.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiBADER Ferdinand: 98 m
Najkrótszy skok zawodówPUNGOR Denes: 47 m
Najwyższa nota zawodówRUTKOWSKI Mateusz: 141.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówPUNGOR Denes: 10 pkt.
Średnia odległość 1 serii91.3 m
Średnia odległość 2 serii91.5 m
Średnia nota 1 serii112 pkt.
Średnia nota 2 serii115.4 pkt.
Średnia odległość zawodów91.4 m
Średnia Nota Zawodów158.1 pkt.