Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-07-10
w Velenje (HS 94), Słowenia
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1KAISER Stefan88.5 m92 m247.5
2MATEJA Robert87.5 m93 m246.5
3DAMJAN Jernej86 m92.5 m243.5
4URBANC Rok83.5 m90.5 m240
4ROBNIK Gorazd84.5 m89.5 m240
6PIKL Primoz84 m90 m237.5
7TSCHUSCHNIG Lukas84.5 m89 m233.5
8ZONTA Peter83.5 m90.5 m232
8FRAS Damjan83.5 m88.5 m232
10MUELLER Roland86 m89.5 m231.5
10ZUPAN Bine83 m88.5 m231.5
12THURNBICHLER Stefan83 m87.5 m230
13KRANJEC Robert82 m89.5 m229.5
14ICHINOHE Tsuyoshi83 m87 m228
15LAZZARONI David84 m85.5 m227.5
16SANTIAGO Remi83.5 m86 m226
17DOLEZAL Michal83 m87 m225
17UMEZAKI Keita83 m86 m225
19URH-ZUPAN Primoz82.5 m84 m220.5
20NORCIC Bine82 m84 m219.5
21DLUGOPOLSKI Krystian81.5 m84 m218.5
22YLIRIESTO Kimmo83.5 m83.5 m216
22MUSIOL Julian82.5 m82.5 m216
24PIEPER Stefan82.5 m84 m215.5
25POCHWALA Tomasz82 m83 m215
26OBLAK Jaka81 m82.5 m212.5
27RITZERFELD Joerg81.5 m81.5 m210
28LAPPI Arttu81 m81 m209
29TAJNER Tomislaw81.5 m79.5 m205.5
29FETTNER Manuel81.5 m79 m205.5
31BOGATAJ Jure81 m-104
31JURIS Jaan81 m-104
31FRANK Nejc80.5 m-104
31NISHISHITA Kazuki81 m-104
31TAKANO Teppei81 m-104
36PETRAT Hans81 m-103.5
37MESIK Martin80.5 m-103
38ZVIC Milan80.5 m-102.5
39SCHNEIDER Balthasar80 m-101.5
40SALUMAE Jens80 m-101
40SEIWALD Alexander80.5 m-101
42OLLI Harri79.5 m-100.5
43HAJEK Antonin79.5 m-99.5
43GRIMHOLM Isak79.5 m-99.5
45TEPES Jurij78.5 m-98
46OKABE Takanobu80 m-97
47VACULA Jan78 m-96
47GRIMHOLM Jakob77.5 m-96
49BAARLE VAN Boy78 m-95.5
49MEDVED Igor78 m-95.5
51BOLOGNANI Alessio78 m-93.5
51FATKULLIN Robert77.5 m-93.5
53RODIONOW Siergiej77 m-91
54CHIAPOLINO Stefano74.5 m-88.5
54BUJWOLOW Aleksiej74.5 m-88.5
56KREMNICKY Andrej72.5 m-83.5
57OBREZA Anze72 m-82.5
58KOUDELKA Roman71 m-80
59WOSTRECOW Aleksiej69 m-74.5
60LEPRE Simone67.5 m-72
60ADAMI Giancarlo68.5 m-72
62STEFANOVIE Rene67.5 m-69
63TAMBALOIU Andrei-Iancu59 m-52
64KOSTIAL Peter59 m-49
65TUTCZAI Peter58.5 m-45.5
66FARTUNOW Petar57 m-44
67KOCH Martin56 m-41
68DAMIAN Mihai52 m-33
69PUNGOR Denes46 m-20
DSQKERN Andraz--DSQ
DSQBALAZS Andrei--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówMATEJA Robert: 93 m
Najdłuższy skok 1 seriiKAISER Stefan: 88.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiMATEJA Robert: 93 m
Najkrótszy skok zawodówPUNGOR Denes: 46 m
Najwyższa nota zawodówURBANC Rok: 128 pkt.
Najniższa Nota zawodówPUNGOR Denes: 20 pkt.
Średnia odległość 1 serii77.6 m
Średnia odległość 2 serii86.4 m
Średnia nota 1 serii92.5 pkt.
Średnia nota 2 serii116.1 pkt.
Średnia odległość zawodów80.2 m
Średnia Nota Zawodów145.7 pkt.