Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-07-24
w Oberstdorf (HS 137), Niemcy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1MAŁYSZ Adam136 m134 m285
2KRANJEC Robert133.5 m124 m261
3MATEJA Robert127 m122 m245.2
4NEUMAYER Michael125.5 m125 m244.9
5DAMJAN Jernej125.5 m121.5 m240.6
6TAJNER Wojciech121.5 m123.5 m235
7SCHNEIDER Balthasar121.5 m119 m228.9
8MOELLINGER Michael118.5 m121 m227.1
9URBANC Rok119.5 m118.5 m224.4
10MUELLER Roland119 m120 m224.2
11HOCKE Stephan123 m115 m221.9
12GJESVOLD Morten119.5 m117.5 m221.1
13FRAS Damjan119 m118 m220.6
14NISHISHITA Kazuki113.5 m121.5 m217.5
15ZUPAN Bine121 m114 m216
16TACHTACHUNOW Asan119.5 m115 m214.6
17KOCH Martin116 m116.5 m212.5
18SALUMAE Jens113 m118.5 m211.2
19ROBNIK Gorazd114.5 m116 m208.9
20MESIK Martin115 m116 m207.8
21UMEZAKI Keita114 m116 m207
21SKUPIEN Wojciech113.5 m116.5 m207
23KAISER Stefan114 m115.5 m206.1
24RITZERFELD Joerg114.5 m115 m204.1
25PIKL Primoz113 m115 m201.9
26CHEDAL Emmanuel113.5 m112.5 m197.3
27DOLEZAL Michal112.5 m113 m195.9
28DOENNEM Olav Magne114 m109.5 m189.3
29KARPIENKO Nikołaj113.5 m107.5 m186.8
30IPATOW Dmitrij112 m-97.6
31ROSILAKOW Ilja112 m-97.1
32JURIS Jaan112 m-96.6
33BADER Ferdinand110.5 m-95.9
34MUSIOL Julian110.5 m-94.4
35LAZZARONI David110.5 m-93.9
35FORFANG Daniel110.5 m-93.9
37ULIMOEN Eirik109 m-91.7
38ICHINOHE Tsuyoshi108.5 m-91.3
39PIEPER Stefan109.5 m-90.6
40NORCIC Bine108.5 m-90.3
41TSCHUSCHNIG Lukas109 m-90.2
42KRAUSPENHAAR Mark107.5 m-88.5
43OKABE Takanobu107 m-87.6
44LOBBEN Thomas107.5 m-87
45THURNBICHLER Stefan106 m-85.3
46HOESS Christoph105.5 m-84.4
46CHOI Heung-Chul105.5 m-84.4
48AREN Andreas105 m-83.5
49PETRAT Hans104.5 m-82.1
49DURAND Florentin104.5 m-82.1
51BRACHT Kai103.5 m-81.3
52CHOI Seou105.5 m-80.4
53KIM Hyun-Ki103.5 m-79.8
54BRUDER Christian103.5 m-79.3
55AARAAS Jon102 m-77.1
56LENZ Christoph101.5 m-76.7
57NYFFELER Stefan101 m-75.8
58FETTNER Manuel102 m-73.6
59KANG Chil-Ku100.5 m-73.4
59SANTIAGO Remi100.5 m-73.4
61CZAADAJEW Petr98 m-68.4
62TAKANO Teppei98.5 m-66.3
63ŻAPAROW Radik98.5 m-65.8
63SIŁAJEW Aleksiej98.5 m-65.8
65VACULA Jan97 m-64.6
66LAZAROWICZ Oleksandr95.5 m-63.9
67ORTNER Sebastian95.5 m-60.9
68BALAZS Andrei94 m-60.2
69HAJEK Antonin94 m-58.2
70KOUDELKA Roman91.5 m-56.7
71BOSZCZUK Wołodymir90.5 m-53.9
72BOYCHUK Igor89.5 m-52.6
73MICHALAK Matus91.5 m-51.7
74AFANASENKO Dmitrij89 m-50.7
75KARAULOW Iwan91.5 m-50.2
76BAARLE VAN Boy87.5 m-43.5
77FARTUNOW Petar81.5 m-37.2


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówMAŁYSZ Adam: 136 m
Najdłuższy skok 1 seriiMAŁYSZ Adam: 136 m
Najdłuższy skok 2 seriiMAŁYSZ Adam: 134 m
Najkrótszy skok zawodówFARTUNOW Petar: 81.5 m
Najwyższa nota zawodówMAŁYSZ Adam: 143.3 pkt.
Najniższa Nota zawodówFARTUNOW Petar: 37.2 pkt.
Średnia odległość 1 serii108.1 m
Średnia odległość 2 serii117.8 m
Średnia nota 1 serii88.8 pkt.
Średnia nota 2 serii108.9 pkt.
Średnia odległość zawodów110.8 m
Średnia Nota Zawodów129.8 pkt.