Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-07-25
w Oberstdorf (HS 137), Niemcy
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1MAŁYSZ Adam135 m130 m278
2KRANJEC Robert125.5 m121 m240.2
3GJESVOLD Morten117.5 m126 m232.8
4MUELLER Roland118 m124.5 m232.5
5HOCKE Stephan127.5 m115 m232
6NEUMAYER Michael126.5 m114.5 m228.3
7MOELLINGER Michael125 m115.5 m227.9
8KAISER Stefan118 m121 m226.2
8KOCH Martin120.5 m118.5 m226.2
10SCHNEIDER Balthasar120.5 m118 m224.8
11MESIK Martin127 m113 m224.5
12NISHISHITA Kazuki123.5 m114.5 m223.4
13MATEJA Robert119.5 m117 m220.7
14RITZERFELD Joerg117 m115 m211.1
15IPATOW Dmitrij112.5 m120 m210
16PIKL Primoz117.5 m114.5 m208.1
17FRAS Damjan117.5 m112.5 m206.5
18DOLEZAL Michal118 m111.5 m204.6
19ZUPAN Bine118.5 m109.5 m202.9
20TSCHUSCHNIG Lukas121 m106 m200.6
21WANK Andreas112 m112 m193.2
22UMEZAKI Keita111 m111 m190.6
23TAJNER Wojciech113 m108.5 m187.7
24SKUPIEN Wojciech111.5 m107.5 m184.7
25URBANC Rok116.5 m104 m183.4
26CHOI Heung-Chul112 m103.5 m179.4
27LAZZARONI David114 m101.5 m171.9
28PIEPER Stefan113 m101 m169.7
29TACHTACHUNOW Asan122.5 m72 m115.5
30JURIS Jaan113 m-99.4
31THURNBICHLER Stefan110.5 m-94.9
32BADER Ferdinand111 m-94.8
33CHOI Seou109.5 m-93.1
34HOESS Christoph110 m-93
34TAKANO Teppei110 m-93
36AREN Andreas110 m-92.5
36CHEDAL Emmanuel110 m-92.5
38DURAND Florentin110 m-92
39OKABE Takanobu109 m-91.7
40KLAUSMANN Daniel108.5 m-89.8
41NORCIC Bine109 m-89.7
42DAMJAN Jernej108 m-89.4
43KIM Hyun-Ki107 m-87.1
44KRAUSPENHAAR Mark107 m-86.1
45BRACHT Kai105.5 m-84.4
46SANTIAGO Remi106 m-84.3
47FETTNER Manuel105 m-83.5
48ICHINOHE Tsuyoshi105.5 m-83.4
49DOENNEM Olav Magne105 m-82.5
50ŻAPAROW Radik104.5 m-81.6
50FORFANG Daniel104.5 m-81.6
52LOBBEN Thomas103 m-78.9
52ROBNIK Gorazd103 m-78.9
54ANISIMOW Maksim102.5 m-78
54NYFFELER Stefan102.5 m-78
56ULIMOEN Eirik102 m-73.1
57PETRAT Hans99.5 m-68.1
58MUSIOL Julian98.5 m-66.3
59BRUDER Christian96 m-64.8
60ORTNER Sebastian97.5 m-64.5
61CZUBINA Maksim95.5 m-63.9
62KANG Chil-Ku95 m-63.5
63LENZ Christoph94 m-57.7
64VACULA Jan92 m-52.6
65KOROLEW Aleksiej88 m-48.9
66KOUDELKA Roman87 m-47.6
67BALAZS Andrei87 m-47.1
68BOSZCZUK Wołodymir86 m-45.3
69BAARLE VAN Boy82 m-33.1
70FARTUNOW Petar79.5 m-32.6
71BOYCHUK Igor81 m-31.3
72KARAULOW Iwan80 m-29.5
DSQPSENKO Michal--DSQ
DSQCZAADAJEW Petr--DSQ
DSQHAJEK Antonin--DSQ
DSQFATKULLIN Ildar--DSQ
DSQAARAAS Jon--DSQ
DSQMICHALAK Matus--DSQ
DSQSALUMAE Jens--DSQ
DSQROSILAKOW Ilja--DSQ
DSQAFANASENKO Dmitrij--DSQ
DSQSWIETŁOW Aleksandr--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówMAŁYSZ Adam: 135 m
Najdłuższy skok 1 seriiMAŁYSZ Adam: 135 m
Najdłuższy skok 2 seriiMAŁYSZ Adam: 130 m
Najkrótszy skok zawodówTACHTACHUNOW Asan: 72 m
Najwyższa nota zawodówMAŁYSZ Adam: 143 pkt.
Najniższa Nota zawodówKARAULOW Iwan: 29.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii108.1 m
Średnia odległość 2 serii112.4 m
Średnia nota 1 serii77.9 pkt.
Średnia nota 2 serii97.1 pkt.
Średnia odległość zawodów109.3 m
Średnia Nota Zawodów127.8 pkt.