Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-12-28
w Engelberg (HS 137), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1URBANSKI Pawel118 m-99.4
2SIMON Erik117 m-98.1
3VONLANTHEN Lucas117.5 m-98
4ROSILAKOW Ilja116.5 m-97.7
4LOBBEN Thomas116.5 m-97.7
6KIM Hyun-Ki116 m-96.3
7BOGATAJ Jure115 m-93.5
8KUERSCHNER Mario115 m-93
9HAKOLA Lauri114.5 m-91.1
10PIKL Primoz113 m-89.9
11HAJEK Antonin111.5 m-87.7
12KANEKO Yusuke113 m-87.4
13FETTNER Manuel111 m-86.3
14GRIMHOLM Isak111 m-85.8
15URBANC Rok110 m-85
15SPAROVEC Matevz110 m-85
17TEPES Jurij110.5 m-84.9
17THURNBICHLER Stefan110.5 m-84.9
19GRIMHOLM Jakob110 m-84.5
20KYNCL Tomas110 m-83
20MUELLER Roland110 m-83
22HAFELE Mathias108.5 m-82.8
23HOESS Christoph109 m-82.7
24YLIRIESTO Kimmo110 m-82
25OKABE Takanobu108 m-81.9
26CHIAPOLINO Stefano109.5 m-81.6
27KANG Chil-Ku107.5 m-81
28VACULIK Frantisek108 m-80.4
29KAISER Stefan108.5 m-80.3
30KARAULOW Iwan107.5 m-80
31KLAUSMANN Daniel108 m-79.9
32URH-ZUPAN Primoz107.5 m-79.5
33FREUND Severin107 m-79.1
34AARAAS Jon107 m-78.6
35ICHINOHE Tsuyoshi108 m-78.4
36CHOI Heung-Chul107 m-78.1
37CHEDAL Emmanuel106 m-77.3
38ŻYŁA Piotr106.5 m-76.7
39HUCZKOWSKI Herman106.5 m-76.2
39COLLOREDO Sebastian106.5 m-76.2
41FRANCAIS Remi106 m-75.3
42SIŁAJEW Aleksiej106.5 m-75.2
43NYFFELER Stefan105 m-74
44STOCH Kamil104.5 m-73.1
44MAITRE Damien104.5 m-73.1
46WATASE Yuta103.5 m-71.8
47HARADA Masahiko104 m-71.7
48MORASSI Andrea106 m-69.3
49FRANK Nejc103 m-68.9
50BOURQUI Benjamin103.5 m-68.8
51DAMJAN Anze104 m-68.7
52SAKANO Yukio101.5 m-67.7
53KOCH Martin101 m-67.3
54IKONEN Joonas99.5 m-63.6
55ELJAND Kristjan98.5 m-61.3
56KARPIENKO Nikołaj98 m-59.4
57HOFMEIER Meinrad100 m-59
58BARDAL Anders98 m-54.9
59KORNIŁOW Denis95 m-54.5
60NAGILLER Christian94.5 m-54.1
60BAARLE VAN Boy97 m-54.1
62NORDIN Jonas96.5 m-53.2
63BALAZS Andrei95 m-49.5
64BACHLEDA Marcin91.5 m-48.2
65PLECHOW Jewgienij91 m-45.8
66BOYCHUK Igor89 m-42.7
67PAERN Illimar87 m-35.1
68BOSZCZUK Wołodymir87 m-34.6
68BOLOGNANI Alessio87 m-34.6
70HLAVA Lukas86 m-32.8
71MALTS Egert83 m-30.4
72ULIMOEN Eirik84.5 m-27.1
73LAZAROWICZ Oleksandr81 m-22.3
74HYUN Hyun ku75 m-11.5
DNSDAMIAN Mihai--DNS
DSQDESCOMBES SEVOIE Vincent--DSQ
DNSHULA Stefan--DNS
DNSTAMBALOIU Andrei-Iancu--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówURBANSKI Pawel: 118 m
Najdłuższy skok 1 seriiURBANSKI Pawel: 118 m
Najdłuższy skok 2 seriib.d.
Najkrótszy skok zawodówHYUN Hyun ku: 75 m
Najwyższa nota zawodówURBANSKI Pawel: 99.4 pkt.
Najniższa Nota zawodówHYUN Hyun ku: 11.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii103.9 m
Średnia odległość 2 serii0 m
Średnia nota 1 serii67.4 pkt.
Średnia nota 2 serii0 pkt.
Średnia odległość zawodów103.9 m
Średnia Nota Zawodów71.1 pkt.