Wyniki Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-12-26
w St Moritz (HS 100), Szwajcaria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1WASILJEW Dmitrij94.5 m100 m235
2CHEDAL Emmanuel91.5 m91 m212
3STOCH Kamil89.5 m94 m210.5
4OKABE Takanobu89.5 m91.5 m209.5
5FATKULLIN Ildar88 m94 m208.5
6SAKANO Yukio89 m92 m208
7FRANK Nejc89 m93.5 m207
8PIKL Primoz86.5 m95 m206
9KAISER Stefan89.5 m90.5 m205
10HAFELE Mathias89 m90.5 m204
11AARAAS Jon89.5 m90.5 m203
12ULIMOEN Eirik90 m87 m201
12WATASE Yuta88.5 m89 m201
12ICHINOHE Tsuyoshi89 m89.5 m201
15FETTNER Manuel88 m90 m200.5
16PIEPER Stefan86.5 m92.5 m200
17HARADA Masahiko87.5 m91 m199
18NAGILLER Christian85 m92.5 m198.5
19KORNIŁOW Denis87 m92 m197.5
20THURNBICHLER Stefan89.5 m87.5 m196
20HAJEK Antonin86 m90.5 m196
22TEPES Jurij85.5 m90 m195
23COLLOREDO Sebastian86 m90.5 m194
23TACHTACHUNOW Asan88 m89 m194
25KANEKO Yusuke86.5 m88 m193
26LOBBEN Thomas86 m89.5 m192.5
27HLAVA Lukas88.5 m84.5 m188
28PETRAT Hans86.5 m86.5 m186.5
29BOLOGNANI Alessio86.5 m88 m186
30VOGEL Marc85.5 m91.5 m176.5
31GRIMHOLM Isak84 m-89
32IPATOW Dmitrij84 m-86.5
32KUERSCHNER Mario84 m-86.5
32DESCOMBES SEVOIE Vincent83.5 m-86.5
35KOCH Martin83 m-85.5
36URH-ZUPAN Primoz81.5 m-84
36KANG Chil-Ku82.5 m-84
36SPAROVEC Matevz81.5 m-84
36LI Yang82.5 m-84
40DAMJAN Anze82 m-83.5
41KALTENBOECK Bastian83 m-82.5
42KIM Hyun-Ki81.5 m-81
43BOGATAJ Jure82 m-80.5
44NORDIN Jonas80 m-80
45MORASSI Andrea82 m-79.5
45MUELLER Roland81 m-79.5
45CHIAPOLINO Stefano81.5 m-79.5
48BACHLEDA Marcin80 m-79
49FREUND Severin79 m-77
49GRIMHOLM Jakob78.5 m-77
51TIAN Zhandong80.5 m-75.5
52NYFFELER Stefan77 m-72
53SIMON Erik77 m-71
53ŻYŁA Piotr77 m-71
55URBANSKI Pawel77.5 m-68.5
55URBANC Rok75.5 m-68.5
57KARPIENKO Nikołaj77 m-67.5
58HULA Stefan74 m-67
59KYNCL Tomas74 m-65.5
60BAARLE VAN Boy74 m-65
60HUG Tim74 m-65
60MAITRE Damien76.5 m-65
63ANISIMOW Maksim73 m-63
63BOSZCZUK Wołodymir74 m-63
65HOESS Christoph70.5 m-58.5
66BOURQUI Benjamin73 m-58
67VACULIK Frantisek71 m-57.5
68ŻAPAROW Radik70 m-53
68WANG Jianxun69.5 m-53
70LAZAROWICZ Oleksandr67.5 m-51.5
71CALA Sebastian69 m-51
72KARAULOW Iwan67.5 m-50
73BALAZS Andrei66.5 m-45
74ELJAND Kristjan64.5 m-44
75MALTS Egert65.5 m-43.5
76CHOI Heung-Chul64.5 m-41
77HYUN Hyun ku60.5 m-32
78DAMIAN Mihai59 m-31.5
79LI Chengbo58.5 m-27.5
80BOYCHUK Igor57 m-24
81PAERN Illimar56.5 m-23
DNSTAMBALOIU Andrei-Iancu--DNS
DSQFRANCAIS Remi--DSQ


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówWASILJEW Dmitrij: 100 m
Najdłuższy skok 1 seriiWASILJEW Dmitrij: 94.5 m
Najdłuższy skok 2 seriiWASILJEW Dmitrij: 100 m
Najkrótszy skok zawodówPAERN Illimar: 56.5 m
Najwyższa nota zawodówWASILJEW Dmitrij: 125.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówPAERN Illimar: 23 pkt.
Średnia odległość 1 serii79.6 m
Średnia odległość 2 serii90.7 m
Średnia nota 1 serii75.5 pkt.
Średnia nota 2 serii102.5 pkt.
Średnia odległość zawodów82.6 m
Średnia Nota Zawodów115.4 pkt.