Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-08-14
w Ramsau (HS 98), Austria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1KAISER Stefan95 m93 m253
2MATEJA Robert95.5 m92.5 m250.5
3SCHNEIDER Balthasar93 m95 m250
4MUELLER Roland92.5 m93 m245.5
5PIKL Primoz96 m91 m245
6ULIMOEN Eirik97 m89.5 m244
7FORFANG Daniel97 m91 m243
8CHOI Heung-Chul92 m92.5 m242.5
9DOLEZAL Michal91 m95 m242
9ZUPAN Bine92.5 m93 m242
11NAGILLER Christian89.5 m94 m240.5
12DAMJAN Jernej95 m88.5 m239.5
13FRAS Damjan92 m91 m238.5
14HAFELE Mathias89 m93 m238
15ROBNIK Gorazd89.5 m92 m237
16BACHLEDA Marcin89.5 m92 m234.5
17HAKOLA Lauri91 m91 m234
18SALMINEN Pekka91 m90 m233.5
18TAJNER Tomislaw93 m87.5 m233.5
20YLIRIESTO Kimmo91 m89 m232
21DLUGOPOLSKI Krystian93 m87 m231
22KOFLER Andreas96.5 m95 m230
23BOGATAJ Jure93 m88.5 m228.5
24PETRAT Hans91 m87.5 m228
24NISHISHITA Kazuki89.5 m89 m228
26LAPPI Arttu91 m87.5 m226.5
27ŻAPAROW Radik90 m87 m221.5
27OLLI Harri90 m87 m221.5
29SEIWALD Alexander90 m86 m216.5
30AARAAS Jon88.5 m85 m216
31MUSIOL Julian89 m85 m215
33LOBBEN Thomas88 m-110.5
33THURNBICHLER Stefan87.5 m-110.5
32URBANC Rok88 m-110
35UMEZAKI Keita87.5 m-109
36DOENNEM Olav Magne87.5 m-108.5
36BRACHT Kai87 m-108.5
36BOLOGNANI Alessio87.5 m-108.5
39KRAUSPENHAAR Mark87.5 m-108
40HOESS Christoph86.5 m-107
41NORCIC Bine86.5 m-106.5
42TACHTACHUNOW Asan87 m-106
42BOURQUI Benjamin87 m-106
42KIM Hyun-Ki86.5 m-106
42CHOI Seou85.5 m-106
46FIZEK Pavel86.5 m-104.5
47MORASSI Andrea86 m-103
48KARPIENKO Nikołaj88 m-102.5
49RODIONOW Siergiej85 m-101.5
50GRIMHOLM Isak84.5 m-101
51STRICKNER Christoph84 m-100.5
52KALTENBOECK Bastian83 m-100
53FRANCAIS Remi83.5 m-99.5
54HLAVA Lukas83 m-99
54TSCHUSCHNIG Lukas83.5 m-99
56KOCH Martin83 m-98.5
57AFANASENKO Dmitrij83 m-97.5
58LENZ Christoph83 m-97
59NYFFELER Stefan82 m-96
60HAJEK Antonin82 m-95
61NAGILLER Michael80 m-92.5
62GRIMHOLM Jakob80 m-91
63ANISIMOW Maksim80 m-90.5
64FETTNER Nicolas80 m-90
65COLLOREDO Sebastian79 m-89
66KANG Chil-Ku79 m-88.5
67DESCOMBES SEVOIE Vincent77 m-83.5
67SWIETŁOW Aleksandr77 m-83.5
67CALA Sebastian77 m-83.5
67ROSILAKOW Ilja77 m-83.5
71BAARLE VAN Boy76 m-83
72BECKER Stefan76 m-81.5
73LACROIX Thomas75.5 m-81
73SIŁAJEW Aleksiej78 m-81
75LAZAROWICZ Oleksandr76 m-78.5
76KARAULOW Iwan74 m-76
77ROSKO Vladimir73.5 m-75
78MICHALAK Matus74 m-74
79FARTUNOW Petar72.5 m-73
80RAMMERSTORFER Stefan72 m-68.5
81CZAADAJEW Petr82 m-67.5
82BALAZS Andrei69 m-66
83PLECHOW Jewgienij68 m-63
84TAMBALOIU Radu68.5 m-61
85BOYCHUK Igor66 m-59.5
86TUTCZAI Peter64 m-48.5
87DAMIAN Mihai58 m-41.5
88BOSZCZUK Wołodymir53 m-23
89PUNGOR Denes58 m-10.5
DSQZOGRAFSKI Władimir--DSQ
DSQFETTNER Manuel--DSQ
DSQKICZEW Radoslaw--DSQ
DSQCHIAPOLINO Stefano--DSQ
DNSRELOVSKY Marek--DNS
DNSPSENKO Michal--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówULIMOEN Eirik: 97 m
FORFANG Daniel: 97 m
Najdłuższy skok 1 seriiULIMOEN Eirik: 97 m
FORFANG Daniel: 97 m
Najdłuższy skok 2 seriiKOFLER Andreas: 95 m
SCHNEIDER Balthasar: 95 m
Najkrótszy skok zawodówBOSZCZUK Wołodymir: 53 m
Najwyższa nota zawodówULIMOEN Eirik: 129.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówPUNGOR Denes: 10.5 pkt.
Średnia odległość 1 serii83.7 m
Średnia odległość 2 serii90.3 m
Średnia nota 1 serii94.4 pkt.
Średnia nota 2 serii115.8 pkt.
Średnia odległość zawodów85.4 m
Średnia Nota Zawodów139 pkt.