Wyniki Letniego Pucharu Kontynentalnego, z dnia 2004-08-15
w Ramsau (HS 98), Austria
Lp.ZawodnikKrajOdl.1Odl.2Suma pkt.
1MATEJA Robert99 m93.5 m254
2DAMJAN Jernej92 m93.5 m248
3KOFLER Andreas97 m89 m247
4KAISER Stefan95.5 m88.5 m242.5
5PIKL Primoz93.5 m90 m239.5
6NAGILLER Christian93 m88 m233.5
7KARPIENKO Nikołaj90.5 m92 m232
8RAMMERSTORFER Stefan90 m88 m227
8ŻAPAROW Radik91 m88.5 m227
8NORCIC Bine90.5 m87 m227
11ULIMOEN Eirik88 m91 m226.5
12ZUPAN Bine88.5 m89 m225
13BACHLEDA Marcin90 m86 m224
14THURNBICHLER Stefan90 m86 m223.5
15POCHWALA Tomasz88 m87.5 m222
16NISHISHITA Kazuki90 m85.5 m221
17FETTNER Manuel88.5 m86.5 m220
18LENZ Christoph93 m82.5 m218.5
18HOESS Christoph91 m84.5 m218.5
20HLAVA Lukas89 m85 m217.5
21TAJNER Tomislaw90 m83.5 m216
22MUSIOL Julian92 m80.5 m214
23RODIONOW Siergiej89.5 m83.5 m212
24KOCH Martin93.5 m79 m209.5
25FETTNER Nicolas90.5 m80 m209
25HAJEK Antonin89 m82.5 m209
27ROBNIK Gorazd90 m79 m206.5
28STRICKNER Christoph88.5 m79 m200.5
29SEIWALD Alexander91 m76 m195
30SCHNEIDER Balthasar90 m74 m191.5
31TSCHUSCHNIG Lukas88 m-110.5
31CHOI Seou87.5 m-110.5
33KALTENBOECK Bastian88 m-110
34PETRAT Hans87 m-109.5
34UMEZAKI Keita87 m-109.5
34YLIRIESTO Kimmo87.5 m-109.5
37MUELLER Roland87.5 m-109
37BOGATAJ Jure87.5 m-109
39URBANC Rok87 m-108.5
40HAKOLA Lauri86.5 m-107.5
41LAPPI Arttu86.5 m-106
42SALMINEN Pekka86 m-105.5
43FRANCAIS Remi85.5 m-105
44TACHTACHUNOW Asan86 m-104
44DOENNEM Olav Magne85.5 m-104
46SIŁAJEW Aleksiej85.5 m-102.5
47MORASSI Andrea85 m-102
47ANISIMOW Maksim85 m-102
47BOURQUI Benjamin85 m-102
50KRAUSPENHAAR Mark84.5 m-101.5
50HAFELE Mathias84 m-101.5
52KIM Hyun-Ki84 m-101
53FORFANG Daniel84 m-100.5
53NYFFELER Stefan84 m-100.5
55GRIMHOLM Isak84 m-100
56LOBBEN Thomas83.5 m-99.5
56DESCOMBES SEVOIE Vincent83.5 m-99.5
56AARAAS Jon83.5 m-99.5
59DRUML Matija83.5 m-98.5
59CHOI Heung-Chul83.5 m-98.5
59OLLI Harri85.5 m-98.5
62SWIETŁOW Aleksandr83.5 m-98
63BOLOGNANI Alessio82.5 m-97.5
64BECKER Stefan81 m-93.5
65FIZEK Pavel80.5 m-92.5
66GJESVOLD Morten79.5 m-90.5
67BRACHT Kai81 m-87
67COLLOREDO Sebastian78 m-87
69FRAS Damjan79.5 m-85
70CZAADAJEW Petr77.5 m-84.5
71DOLEZAL Michal78.5 m-84
72BOYCHUK Igor77 m-83.5
73GRIMHOLM Jakob76 m-82
74MICHALAK Matus74.5 m-78.5
75LAZAROWICZ Oleksandr76 m-77.5
76LACROIX Thomas85.5 m-77
76ROSILAKOW Ilja74 m-77
78CALA Sebastian73.5 m-75
79ROSKO Vladimir72.5 m-73
80BAARLE VAN Boy71 m-69.5
81BOSZCZUK Wołodymir70 m-68
82KANG Chil-Ku71 m-63.5
83TAMBALOIU Radu67 m-60.5
84PLECHOW Jewgienij65 m-56.5
85FARTUNOW Petar67 m-55.5
86BALAZS Andrei72 m-52.5
87AFANASENKO Dmitrij64 m-51.5
88KOROLEW Aleksiej58 m-39
89PUNGOR Denes57 m-34.5
90TUTCZAI Peter56 m-32
91DAMIAN Mihai45 m-15
DSQZOGRAFSKI Władimir--DSQ
DSQCHIAPOLINO Stefano--DSQ
DSQKICZEW Radoslaw--DSQ
DNSRELOVSKY Marek--DNS
DNSPSENKO Michal--DNS


Statystyki Konkursu
Najdłuższy skok zawodówMATEJA Robert: 99 m
Najdłuższy skok 1 seriiMATEJA Robert: 99 m
Najdłuższy skok 2 seriiMATEJA Robert: 93.5 m
DAMJAN Jernej: 93.5 m
Najkrótszy skok zawodówDAMIAN Mihai: 45 m
Najwyższa nota zawodówKOFLER Andreas: 132.5 pkt.
Najniższa Nota zawodówDAMIAN Mihai: 15 pkt.
Średnia odległość 1 serii83 m
Średnia odległość 2 serii85.3 m
Średnia nota 1 serii94.5 pkt.
Średnia nota 2 serii104 pkt.
Średnia odległość zawodów83.6 m
Średnia Nota Zawodów131.9 pkt.