Na żywo:
[X] Zamknij
Słowenia
Monika POGLADIC
  • Data urodzenia: 1984-04-05
  • Miejsce ur.: Slovenj Gradec
  • Miejsce zam.: b.d.
  • Stan cywilny: b.d.
  • Dzieci: b.d.
  • Wzrost: 165 cm
  • Pseudo: b.d.
  • Waga: 50 kg
  • Języki: b.d.
  • Debiut w kadrze: b.d.
  • Rekord życiowy:
  • Klub: SSK Mislinja
  • Trener: Matjaľ Debelak
  • Debiut w P¦: b.d.
  • Pierwsze punkty w P¦: b.d.

Opis zawodniczki

CIEKAWOSTKI:
Najdłuższy skok: 130 metrów (Predazzo, 2003 rok)
OSIˇGNIĘCIA:
2001- Sommer Tournee, Mislinja 5 [drużynowy]
2002- Ladies GP , Baiersbronn-5
2003- Alpencup, Planica-1
2003- Ladies Grand Tournee-6
2003- EYOF-6
2003- Fis Ladies Tournee, Meinerzhagen-3, Bischofshofen-5
2004- Continental Cup, Planica-5
2004- Fis Ladies GP-6 [Baiersbronn-3]
2004- Alpencup, St.Moritz-1+1
2004- Ladies Sommer Tournee-4 [Meinerzhagen-1, Bishofshofen-3]
2004- Park City-3

Rezultaty

(c)Emi, ostatnia aktualizacja: 2008-05-08


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Zakopane HS140
19.01.2019
godz. 16:15
Sobota, godz. 16:00
Sobota, godz. 15:05
Sobota, godz. 15:00
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1092
2.STOCH KamilPolska624
3.ŻYŁA PiotrPolska591
4.KUBACKI DawidPolska532
5.KRAFT StefanAustria481
30.WOLNY JakubPolska88
38.HULA StefanPolska29
49.KOT MaciejPolska13
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
19.01.2019
godz. 15:15
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria396
2.SEIDL FabianNiemcy336
3.NIETZEL JustinNiemcy330
4.LIENHER MaximilianAustria253
5.RAINER StefanAustria252
15.JUROSZEK KacperPolska141
50.KANTYKA PrzemysławPolska54
62.GRUSZKA MateuszPolska40
62.NIŻNIK AdamPolska40
65.BIEGUN KrzysztofPolska39
74.SKUPIEŃ DamianPolska34
86.STOSEL KacperPolska29
90.PILCH TomaszPolska25
125.JOJKO SzymonPolska5
138.CZYŻ BartoszPolska2
139.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Planica HS102
20.01.2019
godz. 09:45
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.FREITAG SelinaNiemcy150
1.PURKER ClaudiaAustria150
3.RAUDASCHL ElisabethAustria145
4.SZPINIEWA AnnaRosja120
5.PARK Guy-LimKorea118
15.RAJDA KingaPolska50
25.KARPIEL KamilaPolska29
42.TWARDOSZ AnnaPolska10
Pełna klasyfikacja..»


Kto wygra niedzielny konkurs P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stefan Kraft
Inny skoczek
Głosuj
  1. Dawid Kubacki
    99,99%
  2. Kamil Stoch
    99,99%
  3. Ryoyu Kobayashi
    99,99%
  4. Inny skoczek
    99,99%
  5. Stefan Kraft
    99,99%
  6. Piotr Żyła
    99,99%
Poprzednie ankiety
Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl