Niemcy
David SIEGEL
  • Data urodzenia: 1996-08-28
  • Miejsce ur.: b.d.
  • Miejsce zam.: b.d.
  • Stan cywilny: kawaler
  • Dzieci: brak
  • Wzrost: b.d.
  • Pseudonim: b.d.
  • Waga: b.d.
  • Języki: niemiecki, angielski
  • Debiut w kadrze: 2011
  • Rekord życiowy:
  • Klub: SV Baiersbronn
  • Trener: b.d.
  • Debiut w P¦: 01.01.2016, Garmisch-Partenkirchen
  • Pierwsze punkty w P¦: 01.01.2016, Garmisch-Part

Opis zawodnika

Więcej informacji wkrótce...

Rezultaty

Dominik Formela, ostatnia aktualizacja: 2016-01-04


Najnowsze Tweety:
Puchar
¦wiata
Puchar
Kontyn.
FIS
Cup

Pań
CoC
Pań
FIS
Cup Pań
Najbliższy konkurs:
Willingen HS145
17.02.2019
godz. 15:15
Niedziela, godz. 15:45
Niedziela, godz. 14:15
Niedziela, godz. 15:05
Klasyfikacja P¦:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.KOBAYASHI RyoyuJaponia1520
2.STOCH KamilPolska1109
3.KRAFT StefanAustria991
4.ŻYŁA PiotrPolska903
5.KUBACKI DawidPolska789
24.WOLNY JakubPolska177
38.HULA StefanPolska62
45.KOT MaciejPolska24
67.WˇSEK PawełPolska4
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.EGLOFF LucaSzwajcaria458
2.SEIDL FabianNiemcy456
3.NIETZEL JustinNiemcy380
4.SCHUBERT JohannesNiemcy342
5.RAINER StefanAustria331
18.JUROSZEK KacperPolska179
58.KANTYKA PrzemysławPolska54
69.GRUSZKA MateuszPolska44
69.PILCH TomaszPolska44
74.NIŻNIK AdamPolska40
76.BIEGUN KrzysztofPolska39
85.SKUPIEŃ DamianPolska34
94.STOSEL KacperPolska29
143.JOJKO SzymonPolska5
153.CZYŻ BartoszPolska2
155.BUKOWSKI ŁukaszPolska1
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Brotterode HS117
23.02.2019
godz. 14:00
Aktualna klasyfikacja PK Pań:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.BRECL JernejaSlowenia200
2.SZPINIEWA AnnaRosja170
3.RAUDASCHL ElisabethAustria159
4.FREITAG SelinaNiemcy150
4.PURKER ClaudiaAustria150
9.KARPIEL KamilaPolska109
15.RAJDA KingaPolska79
36.TWARDOSZ AnnaPolska21
Pełna klasyfikacja..»
Najbliższy konkurs:
Villach HS98
23.02.2019
godz. 11:00
Aktualna klasyfikacja:
Lp.ZawodnikKrajPunkty
1.HARALAMBIE DanielaRumunia486
2.RAUDASCHL ElisabethAustria304
3.STRATE AbigailKanada225
4.TRAMBITAS Andreea DianaRumunia200
4.REISCH AgnesNiemcy200
7.TWARDOSZ AnnaPolska191
17.RAJDA KingaPolska125
40.PAŁASZ MagdalenaPolska63
41.CIE¦LAR PaulinaPolska62
46.KARPIEL KamilaPolska50
55.SZWAB JoannaPolska37
58.KIL JoannaPolska34
65.KONDERLA NicolePolska27
Pełna klasyfikacja..»


Kroppa
2000-2019 skijumping.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Poltyka cookies
Skijumping.pl