AlleSkoki czas zacząć!

 • 2009-11-26 15:04

Niezmiernie miło nam powiadomić wszystkich, że rozpoczynamy trzecią edycję konkursu Alleskoki. Nagroda główna tegorocznej edycji to aż czterdzieści wyjazdów na skoki w Zakopanem (21-24 stycznia 2010).

Konkursy tym razem będą pojawiały się częściej, a i nagród rozdamy więcej niż w poprzednich latach. Zakopane to wprawdzie nie Vancouver, ale wierzymy głęboko w to, że dla wielu także i ten wyjazd okaże się atrakcyjny.

Już teraz pod adresem www.skijumping.pl/alleskoki.php

Możecie sprawdzić się w krótkim teście wiedzy na temat Igrzysk Olimpijskich. Swoje wątpliwości dotyczące pytań konkursowych możecie zgłaszać bezpośrednio na adres:

alleskoki@allegro.pl

Dzięki temu będziemy reagowali szybciej niż w poprzednich latach, a także sprawniej uda nam się odpowiedzieć na wszelkie wasze pytania.

Pozdrawiamy,

Redakcja Skijumping.pl i Zespół Allegro.pl


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5327) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • sledzik16 stały bywalec

  No to zaczynamy zabawę

 • anonim
  Skoki DSJ 3

  OSOBY LUBIĄĆE GRAC W DSJ 3 ZAPRASZAM NA STONE www. puchardsj3. jun. pl ! Mili uczestnicy, mila atmosfera podczas konkursów :) Nie może cb zabraknąć ! Juz w sobote o godzinie 19:00 1 konkurs rozpoczynajacy sezon ! Zapraszam Serdecznie :)

 • heia_Norge początkujący

  Więcej nagród, a mniej chętnych. Bardzo dużo osób ma już na pewno zorganizowany ten wyjazd, załatwiony nocleg itp.

 • anonim

  Szkoda, że wygraną nie są bilety na MŚ w Planicy... Na PŚ do Zakopanego niestety nie dam rady pojechać ;(

 • Snoflaxe stały bywalec

  Ahh nie mam konta na Allegro. Szkoda. A wziąłbym chętnie udział :)

 • Marce93 stały bywalec

  Czyli...że ja nie mogę brać w tym udziału :( bo mam 16 lat....a nie 18 ...:(

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).