Redakcja

Właściciel serwisu i Redaktor Naczelny:

Tadeusz Mieczyński

  • Miasto:Gdynia
  • Email:t.mieczynski@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 15-11-2000
  • Zadania: Rozwój serwisu, korespondencje z zawodów, zdjęcia, marketing, aspekty techniczne.

Serwis współtworzą:

Anna Szczepankiewicz

  • Miasto:Kraków
  • Email:a.szczepankiewicz@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 02-02-2003
  • Zadania: Wyjazdy na konkursy, wywiady, zdjęcia, tłumaczenia oraz sylwetki skoczków.

Adrian Dworakowski

  • Miasto:Gdańsk
  • Email:a.dworakowski@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 08-11-2005
  • Zadania: Artykuły, felietony, opracowania.

Karolina Sygnatowicz

  • Miasto:Warszawa
  • Email:
  • Data dołączenia: 10-02-2006
  • Zadania: Administracja galerią zdjęć.

Paweł Guzik

  • Miasto:Warszawa/Krosno
  • Email:p.guzik@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 15-01-2007
  • Zadania: Wiadomości, felietony, podsumowania

Marcin Hetnał

  • Miasto:Bielsko-Biała/Dublin
  • Email:m.hetnal@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 15-01-2007
  • Zadania: Podsumowania, felietony, artykuły, wiadomości, wywiady

Adam Bucholz

  • Miasto:Poznań
  • Email:a.bucholz@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 10-01-2013
  • Zadania: wiadomości, relacje z zawodów, ciekawostki.

Katarzyna Lipska

  • Miasto:Lublin
  • Email:k.lipska@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 01-05-2013
  • Zadania: Wiadomości, tłumaczenia.

Dominik Formela

  • Miasto:Luzino
  • Email:d.formela@skijumping.pl
  • Data dołączenia: 01-12-2013
  • Zadania: wyjazdy na konkursy, wiadomości, opisy konkursów, social media, sylwetki skoczków

Piotr Bąk

  • Miasto:Kraków
  • Email:
  • Data dołączenia: 30-12-2016
  • Zadania: artykuły, tłumaczenia