Informacje o najbliższych transmisjach TV

Wybierz zawody, które chcesz śledzić:


Wydarzenie Transmisja LIVE
piątek, 22 lis 2019
12:00 w Wisła - odprawa techniczna (HS 134)  
16:30 w Wisła - oficjalny trening (HS 134)   LIVE
18:00 w Wisła - kwalifikacje (HS 134) LIVE
sobota, 23 lis 2019
15:00 w Wisła - seria próbna (HS 134)   LIVE
16:00 w Wisła - pierwsza seria konkursowa - konkurs drużynowy (HS 134) LIVE
niedziela, 24 lis 2019
10:30 w Wisła - seria próbna (HS 134)   LIVE
11:30 w Wisła - pierwsza seria konkursowa (HS 134) LIVE
piątek, 29 lis 2019
12:00 w Ruka - odprawa techniczna (HS 142)  
16:00 w Ruka - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
18:00 w Ruka - kwalifikacje (HS 142) LIVE
sobota, 30 lis 2019
15:00 w Ruka - seria próbna (HS 142)   LIVE
16:30 w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142) LIVE
niedziela, 1 gru 2019
14:45 w Ruka - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
16:30 w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142) LIVE
piątek, 6 gru 2019
10:00 PŚ Pań w Lillehammer - odprawa techniczna (HS 140)  
11:30 w Niżny Tagił - odprawa techniczna (HS 134)  
13:30 w Niżny Tagił - oficjalny trening (HS 134)   LIVE
15:30 w Niżny Tagił - kwalifikacje (HS 134) LIVE
18:00 PŚ Pań w Lillehammer - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
19:30 PŚ Pań w Lillehammer - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
sobota, 7 gru 2019
09:30 PK w Vikersund - odprawa techniczna (HS 117)  
11:00 PK w Vikersund - oficjalny trening (HS 117)   LIVE
11:45 PŚ Pań w Lillehammer - seria próbna (HS 140)   LIVE
12:00 PK w Vikersund - seria próbna (HS 117)   LIVE
12:45 PŚ Pań w Lillehammer - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
13:00 PK w Vikersund - pierwsza seria konkursowa (HS 117)   LIVE
14:30 w Niżny Tagił - seria próbna (HS 134)   LIVE
15:30 w Niżny Tagił - pierwsza seria konkursowa (HS 134) LIVE
niedziela, 8 gru 2019
10:00 PK w Vikersund - seria próbna (HS 117)   LIVE
11:00 PK w Vikersund - pierwsza seria konkursowa (HS 117)   LIVE
12:45 PŚ Pań w Lillehammer - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
14:00 PŚ Pań w Lillehammer - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
14:00 w Niżny Tagił - kwalifikacje (HS 134)   LIVE
15:30 w Niżny Tagił - pierwsza seria konkursowa (HS 134) LIVE
czwartek, 12 gru 2019
16:00 FC w Notodden - odprawa techniczna (HS 98)  
16:00 PK Pań w Notodden - odprawa techniczna (HS 98)  
18:00 w Klingenthal - odprawa techniczna (HS 140)  
18:00 PŚ Pań w Klingenthal - odprawa techniczna (HS 140)  
18:15 PK Pań w Notodden - oficjalny trening (HS 98)   LIVE
20:00 FC w Notodden - oficjalny trening (HS 98)   LIVE
piątek, 13 gru 2019
11:00 PŚ Pań w Klingenthal - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
13:00 w Klingenthal - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
14:45 FC w Notodden - seria próbna (HS 98)   LIVE
15:45 w Klingenthal - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
16:00 FC w Notodden - pierwsza seria konkursowa (HS 98)   LIVE
17:30 PŚ Pań w Klingenthal - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
18:30 PK Pań w Notodden - seria próbna (HS 98)   LIVE
19:15 PK Pań w Notodden - pierwsza seria konkursowa (HS 98)   LIVE
sobota, 14 gru 2019
08:00 PK w Ruka - odprawa techniczna (HS 142)  
09:30 PK w Ruka - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
11:00 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
11:00 PK Pań w Notodden - seria próbna (HS 98)   LIVE
11:00 PŚ Pań w Klingenthal - seria próbna (HS 140)   LIVE
11:45 PK Pań w Notodden - pierwsza seria konkursowa (HS 98)   LIVE
12:00 PŚ Pań w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
13:45 FC w Notodden - seria próbna (HS 98)   LIVE
14:45 w Klingenthal - seria próbna (HS 140)   LIVE
15:00 FC w Notodden - pierwsza seria konkursowa (HS 98)   LIVE
16:00 w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa - konkurs drużynowy (HS 140) LIVE
niedziela, 15 gru 2019
08:00 PK w Ruka - seria próbna (HS 142)   LIVE
09:00 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
14:45 w Klingenthal - seria próbna (HS 140)   LIVE
16:00 w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 140) LIVE
piątek, 20 gru 2019
10:30 w Engelberg - odprawa techniczna (HS 140)  
16:00 w Engelberg - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
18:00 w Engelberg - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
sobota, 21 gru 2019
08:30 FC Pań w Oberwiesenthal - odprawa techniczna (HS 105)  
08:30 FC w Oberwiesenthal - odprawa techniczna (HS 105)  
10:00 FC Pań w Oberwiesenthal - oficjalny trening (HS 105)   LIVE
12:00 FC Pań w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 105)   LIVE
15:00 FC w Oberwiesenthal - oficjalny trening (HS 105)   LIVE
15:00 w Engelberg - seria próbna (HS 140)   LIVE
16:00 w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) LIVE
17:30 FC w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 105)   LIVE
niedziela, 22 gru 2019
09:00 FC Pań w Oberwiesenthal - seria próbna (HS 105)   LIVE
09:45 FC Pań w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 105)   LIVE
12:00 FC w Oberwiesenthal - seria próbna (HS 105)   LIVE
13:30 w Engelberg - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
13:30 FC w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 105)   LIVE
15:00 w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) LIVE
piątek, 27 gru 2019
10:30 PK w Engelberg - odprawa techniczna (HS 140)  
14:30 PK w Engelberg - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
15:30 PK w Engelberg - seria próbna (HS 140)   LIVE
17:00 PK w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
18:00 w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 137)  
sobota, 28 gru 2019
12:00 PK w Engelberg - seria próbna (HS 140)   LIVE
13:00 PK w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
14:30 w Oberstdorf - oficjalny trening (HS 137)   LIVE
16:30 w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 137)   LIVE
niedziela, 29 gru 2019
16:00 w Oberstdorf - seria próbna (HS 137)   LIVE
17:30 w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 137) LIVE
poniedziałek, 30 gru 2019
17:30 w Garmisch-Partenkirchen - odprawa techniczna (HS 142)  
wtorek, 31 gru 2019
11:45 w Garmisch-Partenkirchen - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
14:00 w Garmisch-Partenkirchen - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
środa, 1 sty 2020
12:30 w Garmisch-Partenkirchen - seria próbna (HS 142)   LIVE
14:00 w Garmisch-Partenkirchen - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
czwartek, 2 sty 2020
18:00 w Innsbruck - odprawa techniczna (HS 130)  
piątek, 3 sty 2020
11:45 w Innsbruck - oficjalny trening (HS 130)   LIVE
14:00 PK w Titisee-Neustadt - odprawa techniczna (HS 142)  
14:00 w Innsbruck - kwalifikacje (HS 130)   LIVE
15:30 PK w Titisee-Neustadt - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
16:30 PK w Titisee-Neustadt - seria próbna (HS 142)   LIVE
18:00 PK w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
sobota, 4 sty 2020
10:00 PK w Titisee-Neustadt - seria próbna (HS 142)   LIVE
11:00 PK w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
12:30 w Innsbruck - seria próbna (HS 130)   LIVE
14:00 w Innsbruck - pierwsza seria konkursowa (HS 130)   LIVE
niedziela, 5 sty 2020
13:30 w Bischofshofen - odprawa techniczna (HS 142)  
15:00 w Bischofshofen - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
16:30 w Bischofshofen - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
poniedziałek, 6 sty 2020
15:30 w Bischofshofen - seria próbna (HS 142)   LIVE
17:15 w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
piątek, 10 sty 2020
14:00 w Predazzo - odprawa techniczna (HS 135)  
16:00 w Predazzo - oficjalny trening (HS 135)   LIVE
18:00 w Predazzo - kwalifikacje (HS 135)   LIVE
sobota, 11 sty 2020
11:00 PK w Bischofshofen - odprawa techniczna (HS 142)  
14:30 PK w Bischofshofen - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
15:00 w Predazzo - seria próbna (HS 135)   LIVE
15:30 PK w Bischofshofen - seria próbna (HS 142)   LIVE
16:00 w Predazzo - pierwsza seria konkursowa (HS 135)   LIVE
17:00 PK w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
niedziela, 12 sty 2020
09:00 PK w Bischofshofen - seria próbna (HS 142)   LIVE
10:00 PK w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
15:00 w Predazzo - kwalifikacje (HS 135)   LIVE
16:30 w Predazzo - pierwsza seria konkursowa (HS 135)   LIVE
piątek, 17 sty 2020
14:00 w Titisee-Neustadt - odprawa techniczna (HS 142)  
16:00 w Titisee-Neustadt - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
18:00 w Titisee-Neustadt - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
sobota, 18 sty 2020
14:00 PK w Klingenthal - odprawa techniczna (HS 140)  
15:00 PK w Klingenthal - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
15:00 w Titisee-Neustadt - seria próbna (HS 142)   LIVE
16:00 w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
17:00 PK w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
niedziela, 19 sty 2020
14:15 w Titisee-Neustadt - seria próbna (HS 142)   LIVE
15:00 PK w Klingenthal - seria próbna (HS 140)   LIVE
15:15 w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
16:00 PK w Klingenthal - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
piątek, 7 lut 2020
11:00 w Willingen - odprawa techniczna (HS 145)  
15:30 w Willingen - oficjalny trening (HS 145)   LIVE
18:00 w Willingen - kwalifikacje (HS 145)   LIVE
sobota, 8 lut 2020
15:00 w Willingen - seria próbna (HS 145)   LIVE
16:00 w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145)   LIVE
niedziela, 9 lut 2020
15:00 w Willingen - seria próbna (HS 145)   LIVE
16:00 w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 145)   LIVE
czwartek, 13 lut 2020
18:00 w Bad Mitterndorf - odprawa techniczna (HS 235)  
piątek, 14 lut 2020
11:00 w Bad Mitterndorf - oficjalny trening (HS 235)   LIVE
13:00 w Bad Mitterndorf - kwalifikacje (HS 235)   LIVE
sobota, 15 lut 2020
10:00 w Bad Mitterndorf - seria próbna (HS 235)   LIVE
11:00 w Bad Mitterndorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235)   LIVE
niedziela, 16 lut 2020
09:45 w Bad Mitterndorf - kwalifikacje (HS 235)   LIVE
11:00 w Bad Mitterndorf - pierwsza seria konkursowa (HS 235)   LIVE
piątek, 28 lut 2020
14:30 w Lahti - odprawa techniczna (HS 130)  
16:00 w Lahti - oficjalny trening (HS 130)   LIVE
18:00 w Lahti - kwalifikacje (HS 130)   LIVE
sobota, 29 lut 2020
15:00 w Lahti - seria próbna (HS 130)   LIVE
16:00 w Lahti - pierwsza seria konkursowa - konkurs drużynowy (HS 130)   LIVE
niedziela, 1 mar 2020
14:30 w Lahti - seria próbna (HS 130)   LIVE
15:30 w Lahti - pierwsza seria konkursowa (HS 130)   LIVE
poniedziałek, 2 mar 2020
20:00 MŚJ w Oberwiesenthal - odprawa techniczna (HS 105)  
wtorek, 3 mar 2020
15:30 MŚJ w Oberwiesenthal - oficjalny trening - kobiety (HS 105)   LIVE
18:00 MŚJ w Oberwiesenthal - oficjalny trening - mężczyźni (HS 105)   LIVE
środa, 4 mar 2020
15:30 MŚJ w Oberwiesenthal - oficjalny trening - kobiety (HS 105)   LIVE
18:00 MŚJ w Oberwiesenthal - oficjalny trening - mężczyźni (HS 105)   LIVE
czwartek, 5 mar 2020
14:00 MŚJ w Oberwiesenthal - seria próbna - kobiety (HS 105)   LIVE
15:00 MŚJ w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa - kobiety (HS 105)   LIVE
17:00 MŚJ w Oberwiesenthal - seria próbna - mężczyźni (HS 105)   LIVE
18:00 MŚJ w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa - mężczyźni (HS 105)   LIVE
piątek, 6 mar 2020
16:00 MŚJ w Oberwiesenthal - oficjalny trening - kobiety (HS 105)   LIVE
18:00 MŚJ w Oberwiesenthal - oficjalny trening - mężczyźni (HS 105)   LIVE
sobota, 7 mar 2020
14:00 MŚJ w Oberwiesenthal - seria próbna - kobiety (HS 105)   LIVE
15:00 MŚJ w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa - k. drużynowy kobiet (HS 105)   LIVE
17:00 MŚJ w Oberwiesenthal - seria próbna - mężczyźni (HS 105)   LIVE
18:00 MŚJ w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa - k. drużynowy mężczyzn (HS 105)   LIVE
niedziela, 8 mar 2020
14:00 MŚJ w Oberwiesenthal - seria próbna - drużyny mieszane (HS 105)   LIVE
15:00 MŚJ w Oberwiesenthal - pierwsza seria konkursowa - drużyny mieszane (HS 105)   LIVE