Program najbliższych zawodów w skokach narciarskich - Kalendarz Kibica

Wybierz zawody, które chcesz śledzić:


Wydarzenie Transmisja LIVE
piątek, 4 gru 2020
11:30 w Niżny Tagił - odprawa techniczna (HS 134)  
13:30 w Niżny Tagił - oficjalny trening (HS 134)   LIVE
15:30 w Niżny Tagił - kwalifikacje (HS 134) LIVE
sobota, 5 gru 2020
15:15 w Niżny Tagił - seria próbna (HS 134)   LIVE
16:30 w Niżny Tagił - pierwsza seria konkursowa (HS 134) LIVE
niedziela, 6 gru 2020
14:30 w Niżny Tagił - kwalifikacje (HS 134)   LIVE
16:00 w Niżny Tagił - pierwsza seria konkursowa (HS 134) LIVE
środa, 9 gru 2020
19:00 MŚ Loty w Planica - odprawa techniczna (HS 240)  
czwartek, 10 gru 2020
13:30 MŚ Loty w Planica - oficjalny trening (HS 240)   LIVE
16:00 MŚ Loty w Planica - kwalifikacje (HS 240) LIVE
piątek, 11 gru 2020
15:00 MŚ Loty w Planica - seria próbna (HS 240)   LIVE
15:00 FC Pań w Kandersteg - odprawa techniczna (HS 106)  
16:00 MŚ Loty w Planica - pierwsza seria konkursowa - I i II seria (HS 240) LIVE
17:00 FC Pań w Kandersteg - oficjalny trening (HS 106)   LIVE
17:45 FC Pań w Kandersteg - seria próbna (HS 106)   LIVE
18:30 FC Pań w Kandersteg - pierwsza seria konkursowa (HS 106)   LIVE
sobota, 12 gru 2020
09:00 FC Pań w Kandersteg - seria próbna (HS 106)   LIVE
09:45 FC Pań w Kandersteg - pierwsza seria konkursowa (HS 106)   LIVE
14:00 FC w Kandersteg - odprawa techniczna (HS 106)  
15:00 MŚ Loty w Planica - seria próbna (HS 240)   LIVE
16:00 MŚ Loty w Planica - pierwsza seria konkursowa - III i IV seria (HS 240) LIVE
16:00 FC w Kandersteg - oficjalny trening (HS 106)   LIVE
17:15 FC w Kandersteg - seria próbna (HS 106)   LIVE
18:30 FC w Kandersteg - pierwsza seria konkursowa (HS 106)   LIVE
niedziela, 13 gru 2020
08:30 FC w Kandersteg - seria próbna (HS 106)   LIVE
09:30 FC w Kandersteg - pierwsza seria konkursowa (HS 106)   LIVE
15:00 MŚ Loty w Planica - seria próbna (HS 240)   LIVE
16:00 MŚ Loty w Planica - pierwsza seria konkursowa - konkurs drużynowy (HS 240) LIVE
piątek, 18 gru 2020
10:30 w Engelberg - odprawa techniczna (HS 140)  
15:00 PK w Ruka - odprawa techniczna (HS 142)  
16:00 w Engelberg - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
17:00 PK w Ruka - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
18:00 w Engelberg - kwalifikacje (HS 140) LIVE
18:30 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
sobota, 19 gru 2020
10:00 PK w Ruka - seria próbna (HS 142)   LIVE
11:00 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
15:00 w Engelberg - seria próbna (HS 140)   LIVE
16:00 w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) LIVE
niedziela, 20 gru 2020
08:00 PK w Ruka - seria próbna (HS 142)   LIVE
09:00 PK w Ruka - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
13:30 w Engelberg - kwalifikacje (HS 140)   LIVE
15:00 w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140) LIVE
niedziela, 27 gru 2020
10:30 PK w Engelberg - odprawa techniczna (HS 140)  
14:30 PK w Engelberg - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
15:30 PK w Engelberg - seria próbna (HS 140)   LIVE
17:00 PK w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
17:30 w Oberstdorf - odprawa techniczna (HS 137)  
17:30 w Garmisch-Partenkirchen - odprawa techniczna (HS 142)  
poniedziałek, 28 gru 2020
10:00 PK w Engelberg - seria próbna (HS 140)   LIVE
11:00 PK w Engelberg - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
14:30 w Oberstdorf - oficjalny trening (HS 137)   LIVE
16:30 w Oberstdorf - kwalifikacje (HS 137)   LIVE
wtorek, 29 gru 2020
15:00 w Oberstdorf - seria próbna (HS 137)   LIVE
16:30 w Oberstdorf - pierwsza seria konkursowa (HS 137) LIVE
czwartek, 31 gru 2020
11:45 w Garmisch-Partenkirchen - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
14:00 w Garmisch-Partenkirchen - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
piątek, 1 sty 2021
12:30 w Garmisch-Partenkirchen - seria próbna (HS 142)   LIVE
14:00 w Garmisch-Partenkirchen - pierwsza seria konkursowa (HS 142) LIVE
sobota, 2 sty 2021
10:00 w Innsbruck - odprawa techniczna (HS 130)  
11:15 w Innsbruck - oficjalny trening (HS 130)   LIVE
13:30 w Innsbruck - kwalifikacje (HS 130)   LIVE
niedziela, 3 sty 2021
12:00 w Innsbruck - seria próbna (HS 130)   LIVE
13:30 w Innsbruck - pierwsza seria konkursowa (HS 130) LIVE
wtorek, 5 sty 2021
13:00 w Bischofshofen - odprawa techniczna (HS 142)  
15:00 w Bischofshofen - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
16:30 w Bischofshofen - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
środa, 6 sty 2021
15:30 w Bischofshofen - seria próbna (HS 142)   LIVE
16:45 w Bischofshofen - pierwsza seria konkursowa (HS 142) LIVE
piątek, 8 sty 2021
10:00 w Titisee-Neustadt - odprawa techniczna (HS 142)  
14:15 w Titisee-Neustadt - oficjalny trening (HS 142)   LIVE
16:15 w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142)   LIVE
20:00 FC w Zakopane - odprawa techniczna (HS 140)  
sobota, 9 sty 2021
09:30 FC w Zakopane - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
12:00 FC w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
15:00 w Titisee-Neustadt - seria próbna (HS 142)   LIVE
16:00 w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142) LIVE
niedziela, 10 sty 2021
09:00 FC w Zakopane - seria próbna (HS 140)   LIVE
10:30 FC w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140)   LIVE
15:00 w Titisee-Neustadt - kwalifikacje (HS 142)   LIVE
16:30 w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142) LIVE
piątek, 15 sty 2021
11:00 w Zakopane - odprawa techniczna (HS 140)  
15:45 w Zakopane - oficjalny trening (HS 140)   LIVE
18:00 w Zakopane - kwalifikacje (HS 140) LIVE
sobota, 16 sty 2021
15:00 w Zakopane - seria próbna (HS 140)   LIVE
16:15 w Zakopane - pierwsza seria konkursowa - konkurs drużynowy (HS 140) LIVE
niedziela, 17 sty 2021
15:00 w Zakopane - seria próbna (HS 140)   LIVE
16:00 w Zakopane - pierwsza seria konkursowa (HS 140) LIVE
piątek, 22 sty 2021
09:00 PŚ Pań w Ljubno - odprawa techniczna (HS 94)  
12:00 PŚ Pań w Ljubno - oficjalny trening (HS 94)   LIVE
14:00 PŚ Pań w Ljubno - kwalifikacje (HS 94)   LIVE
sobota, 23 sty 2021
12:45 PŚ Pań w Ljubno - seria próbna (HS 94)   LIVE
14:00 PŚ Pań w Ljubno - pierwsza seria konkursowa - konkurs drużynowy (HS 94)   LIVE
niedziela, 24 sty 2021
12:45 PŚ Pań w Ljubno - seria próbna (HS 94)   LIVE
14:00 PŚ Pań w Ljubno - pierwsza seria konkursowa (HS 94)   LIVE
piątek, 29 sty 2021
10:00 w Willingen - odprawa techniczna (HS 147)  
13:30 w Willingen - oficjalny trening (HS 147)   LIVE
15:45 w Willingen - kwalifikacje (HS 147)   LIVE
sobota, 30 sty 2021
15:00 w Willingen - seria próbna (HS 147)   LIVE
16:00 w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 147) LIVE
niedziela, 31 sty 2021
14:45 w Willingen - kwalifikacje (HS 147)   LIVE
16:15 w Willingen - pierwsza seria konkursowa (HS 147) LIVE