PK Kobiet w Braunlage: konkurs w niedzielę

 • 2010-01-09 16:47

Z powodu złych warunków pogodowych nie odbyły się oba konkursy Pucharu Kontynentalnego Kobiet w Braunlage, planowane na piątek i sobotę.

Puchar Kontynentalny w Braunlage (Niemcy) pierwotnie miał odbyć się w sobotę i niedzielę. Jednak organizatorzy ze względu na niesprzyjającą aurę postanowili przenieść niedzielny konkurs na piątek. Tymczasem rozegranie zawodów tego dnia uniemożliwił silny wiatr. Sobotni konkurs nie odbył się z powodu intensywnych opadów śniegu.

Sędziowie podjęli decyzję, że konkurs PK pań odbędzie się w niedzielę. Początek pierwszej serii w dniu jutrzejszym jest planowany na godzinę 11.00. Wcześniej, o 9.00, ma odbyć się zebranie sędziów.

W piątkowym treningu najlepsza była Austriaczka Daniela Iraschko, która dwukrotnie skoczyła na odległość 90 metrów. Drugie miejsce zajęła Juliane Seyfahrt z Niemiec (78,5m oraz 88,5 m). Trzecia była Norweżka Line Jahr (83,5m i 87m). W treningowych skokach wzięło udział 47 zawodniczek.


Alicja Bochenek, źródło: Berkutschi
oglądalność: (3551) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  PK Kobiet

  Szkoda, że Asia Gawron zamiast na PK Kobiet musi skakać na skoczniach k-20 w LOTOS CUP....Uważam że nasza aktualnie najlepsza zawodniczka powinna się oskakiwać w PK na większych skoczniach

 • anonim
  -

  Trzymam kciuki za zawodniczki z polski!
  !Powodzenia!

 • pawlo500 bywalec

  no oby

 • kamka początkujący

  oby udalo im sie jutro

 • anonim

  podajcie wyniki z saporo zPK

 • TAMM profesor

  Ciekawe, czy jutro uda się rozegrać konkurs.
  Niestety wiele wskazuje na to, że może być ciężko.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).