W Innsbrucku nagrodzono najlepszych sportowców regionu

 • 2010-06-03 13:40

W środowy wieczór w hali kongresowej w Innsbrucku nagrodzono najlepszych sportowców regionu, między innymi dwóch skoczków narciarskich - Gregora Schlierenzauera oraz Andreasa Koflera.

Pani burmistrz Christine Oppitz-Plorer oraz radny Christopj Kaufmann gratulowali zgromadzonym zawodnikom i zawodniczkom sukcesów w 2009 roku. Szczególne słowa uznania skierowali do uczestników Igrzysk Olimpijskich w Vancouver.

Wyróżnienia ze strony miasta otrzymali Claudia Losch, Elisabeth Gorgl, Nina Reithmayer oraz Gregor Schlierenzauer i Andreas Kofler z klubu SV Innsbruck-Bergisel. "Bardzo cieszę się z wyróżnienia, jest to bardzo miłe" - powiedział Kofler po zakończeniu uroczystości.

Obecnie Kofler skupia się na nauce w szkole policyjnej oraz przygotowaniach do nowego sezonu.


Anna Szczepankiewicz, źródło: ORF
oglądalność: (5570) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Aga początkujący
  Zapraszam!

  Zapraszam na mojego bloga o Schlierim ;)
  http://schlierenzauer-opowiadania.blog.onet.pl/

 • anonim
  Nagrody dla najlepszy zawodników

  Bardzo serdecznie gratuluje Gregorowi i Kofiemu oni są najlepsi

 • juras3210 początkujący

  no wszyscy ciężko pracowali

 • anonim
  ;)

  wszyscy na te wyróżnienia zasłuzyli ciężka pracą która musieli okupic te sukcesy .. brawo dla nich a szczególnie oczywiście dla Adlerków :)

 • anonim

  ale fajnie;)
  jak dla mnie są mega wielcy;)
  uwielbiam Gregora i Kofiego;))

 • emk22 bywalec

  gratuluję wszystkim ;)
  a szczególnie Schlierenzauerowi i Koflerowi ;)
  haha KOfi policjant ciekawe co Gregor będzie robić ?

 • Magdalena początkujący
  ;)

  Również wszystkim gratuluję! ;)

 • anonim

  mona masz racje ;d

 • mona początkujący

  ja nie wiem co ludzie mają do Kofiego, to chyba dobrze o nim świadczy, że chce się zabezpieczyć na przyszłość i się kształci
  Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych ;D

 • VickyAloha początkujący

  Andreas Kofler ....Polizei -_-

 • Maciek5052 bywalec

  Kofi pif paf ; D

 • anonim

  Nadreas Kofler brzmi świetnie :)))

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).