Łukasz Kruczek: "Decyzja była słuszna"

 • 2010-08-14 22:21

Łukasz Kruczek sobotni trening w Einsiedeln ocenia jako dobry w wykonaniu polskich skoczków. Szkoleniowiec naszej kadry uważa również, że decyzja o przełożeniu kwalifikacji była słuszna.

"Na górę skoczni nawet nie zdążyłem wjechać, więc ciężko oceniać mi warunki w trakcie tych kwalifikacji. Z tego co słyszałem, to pewnie by się dało tę serię przeprowadzić, ale byłoby to na siłę i wyniki mogłyby być loteryjne. Był bardzo silny wiatr z boku, co powodowało, że komuś mogłoby zawiać lepiej, komuś gorzej. Myślę, więc, że decyzja była słuszna" - mówił po przerwanych kwalifikacjach Łukasz Kruczek.

"Dzisiejsze dwie serie treningowe były dobre w wykonaniu naszych skoczków. Dwa dobre skoki Adama, dwa bardzo dobre Stefana, jeden dobry Maćka i Dawida i dwa poprawne Krzyśka. To był taki dzień rozpoznawczy, szczególnie dla Dawida, który ma nieco mniej doświadczenia i dla niego każda zmiana skoczni jest trudna. Pozostali zawodnicy już tu skakali i zmiany obiektów nie sprawiają im problemów" - dodał trener polskiej kadry.

"Długa podróż mogła mieć jakiś wpływ na zawodników, ale nie było tego jakoś bardzo po nich widać. Początek rozgrzewki był nieco trudny, ciężko było się rozruszać, ale pod koniec wszystko funkcjonowało już dobrze i na kwalifikacje skoczkowie byliby w optymalnej dyspozycji" - zapewnia Kruczek.

"Jutro ma wiać z tyłu i mniej padać niż teraz, więc pogoda może być zbliżona do tej z serii treningowych" - zakończył nasz szkoleniowiec.

Korespondencja z Einsiedeln, Tadeusz Mieczyński


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4893) komentarze: (7)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • bigus początkujący

  @jamesiunio
  na treningch jest podobnie jak w zawodach,a w zawodah równiez zawodnik puszczany jest w zasadzie tylko za pomocą sygnalizacji swietlnej. Jezeli Tepes włączy zielone swiatło to wtedy trener patrząc na ekran ze wskaznikami wiatru moze tylko próbowac wybrac najlepszy moment zregulaminowych 10 sekund.

 • vegx redaktor

  @jamesiunio (jakubduszka@wp.pl)
  Na treningach trenerzy normalnie stoją na wieży, a Kruczek nie musial sie spieszyc, mogl spokojnie pierwsze pol godziny kwalifikacji sobie odpuscic.

 • anonim
  zaklady

  witam orientuje sie ktos czy wystawi jakas firma buk. oferte na dzisiejszy konkurs

 • jamesiunio początkujący

  Na treningach skoczków puszcza się chyba tylko zielonym światłem, skoro nie wszedł na górę...

 • anonim
  Regis

  A w jakim celu ma stać na wiezy trenerskiej, kiedy na belce siada zawodnik z numerem 1 , a nasz pierwszy-polski zawodnik ma koszulkę z numerem 42?

 • Regis początkujący

  Jak Kruczek się lansuje, że nie zdążył wejść ;D. W takim razie kto puszczał skoczków na treningach ;p ?

 • Marce93 stały bywalec

  Dobrze, że Q są przeniesione, jeszcze by sobie ktoś krzywdę zrobił...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).