Będą trzy konkursy w Engelbergu?

 • 2010-12-13 18:12

Istnieje możliwość, że w ten weekend w szwajcarskim Engelbergu odbędą się aż trzy konkursy Pucharu Świata. W takim przypadku pierwszy z nich rozegrany zostałby zamiast zawodów w Harrachovie, które nie mogły się odbyć z powodu wiatru i śniegu.

Ostateczna decyzja ma zapaść do jutra. Jeśli w Engelbergu faktycznie miałyby odbyć się aż trzy konkursy, wówczas pierwszy z nich odbyłby się prawdopodobnie już w piątek po oficjalnym treningu i kwalifikacjach.

Gdy tylko otrzymamy więcej informacji, natychmiast o tym poinformujemy.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (10857) komentarze: (62)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • BOGDI10 bywalec
  Skład na Engelberg ( mój )

  Ja bym chciał tak;

  Adam Małysz
  Kamil Stoch
  Stefan Hula
  Marcin Bachleda
  Krzysztof Miętus
  Maciej Kot
  Dawid Kubacki  Biedny Schlieri :(

 • anonim
  taki powinien byc sklad

  taki powinien byc sklad na engelberg adam malysz kamil stoch stefan hula marcin bachleda dawid kubacki krzysztof mietus piotr zyla

 • anonim

  Niestety jeszcze nie ma tych zawodów piątkowych w TVP-1 jak na razie nie ma ich w programie wczoraj o 23.00 w sporcie też nic nie mówili na temat transmisji.
  Czyżby nie zrobili transmisji z dodatkowego konkursu ?
  Wtedy pozostaje eurosport.

 • anonim
  !!! Do moderatorów !!!

  Nie wiem dlaczego usunęliście mój komentarz dotyczący Kowalczyk i Bjorgen nic w nim obraźliwego nie było itp nie rozumiem! !

 • Leonek24 profesor

  no i pieknie

  to co pierwszy w piątek? o której godzinie. napiszcie coś więcej:)

 • kibic_malysza doświadczony

  Teraz już wiadomo, że będą trzy.
  Pozostaje czekanie na decyzje w sprawie Zakopanego.

 • Leonek24 profesor

  mam nadzieję, że tak się właśnie stanie. Engelberg to moja ulubiona skocznia. fajnie byłoby zobaczyć najlepszych aż trzy razy w jeden weekend

 • neonek18 doświadczony

  a ktoś wie w jakim składzie Polacy pojadą do Englebergu?
  Wydaje mi się że pojedzie ta sama ekipa co była w Harachovie..ale wolałbym się upenić:D

 • neonek18 doświadczony

  Engleberg to fajna ładna skocznia i zazwyczaj są tam fajne waruki pogodowe:)
  Może być to naprawde emocjonujący weekend:)

 • anonim
  wywiad z Hannu Lepistoe

  Też oglądałem ten wywiad mam nadzieje ze tak właśnie będzie Hannu wie co mówi przecież:)

 • anonim
  fajnie

  byłoby gdyby jednak się odbyły te zawody aż 3 dni emocji:):)
  no i w Zakopane x3

 • anonim

  Najwzniejsze że Adaś jest czysty jak łza niech z niego bierze wzór każdy sportowiec!

 • anonim

  No to Gregor ma wolne pewnie do TCS albo i Sapporo/Zakopanego.
  Nikomu źle nie życzę, ale niech sobie potrenuje kosztem PŚ i wróci na Team Tour dopiero.

 • anonim
  Wywiad Z Hannu

  Wywiad Z Hannu o Formie Adama
  http://www.youtube.com/watch?v=TRtPsNHv5DQ

 • bea początkujący

  http://www.tt.com/csp/cms/sites/tt/Sport/ 1870563-2/schlierenzauer-verletzt-sich-bei-sturz.csp

 • anonim

  Portal SkokiNews.pl poinformował, ze jest szansa na rozegranie trzech konkursów PŚ w Polsce. Jednym z nich miałby być odwołany konkurs z Harrachova!

 • JPW2 stały bywalec

  Nie byłoby to złe rozwiązanie.
  Mielibyśmy długi weekend ze skokami ;)

 • kibic_malysza doświadczony

  Pan Mikuła sam decyzji nie podejmuje, więc "jego ryzyko" można uznać za jednostkowe.
  Główne decyzje zapadną w sztabie Tatrzańskiego Związku Narciarskiego jutro robią zebranie i zobaczymy co ustalą. Takiej okazji Zakopane i Polska może już nigdy nie dostać i jeśli to zmarnują to będzie bardzo nie dobrze.

 • anonim

  Dziekuję za odpowiedź, nie wiem dlaczego ja mam klopoty.
  ...............................

  Mam włączone teraz wiadomości sportowe na TVP info, powiedzieli, ze jutro bedą w PZN dyskutowac nad zrobieniem dodatkowego konkursu w Zakopanem 23 stycznia.

 • anonim

  Czy wy też macie kłopoty aby wejśc do galerii zdjęć ?
  Może ktoś sprawdzić ?
  Nie mogę wejść w żadne zdjęcia.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).