Biuro podróży dla kibiców skoków narciarskich

 • 2010-12-29 13:25

Wielu kibiców skoków narciarskich chciałoby dopingować naszych zawodników nie tylko w Zakopanem czy w Wiśle, ale również i na innych skoczniach w całej Europie. Aby ułatwić to zadanie, nowe biuro podrózy "Polska Alaska", przygotowało specjalną ofertę, skierowaną własnie do kibiców.

"Z racji, że od dawna pasjonujemy się skokami narciarskimi, uczestniczyliśmy w kilkunastu zawodach w całej Europie. Teraz chcemy pokazać Wam – Fanom tego sportu piękne miejscowości oraz zapierające dech w piersiach obiekty sportowe, które na nas wywarły największe wrażenie" - mówi założyciel biura "Polska Alaska", Piotr Fień.

W 2011 roku biuro proponuje m.in. wyjazdy na konkursy do:
- Bischofshofen na Turniej Czterech Skoczni,
- Zakopanego na niesamowitą biesiadę pod Tatrami,
- Planicy na zakończenie Pucharu Świata.

Dodatkowo zorganizowane zostaną także wycieczki objazdowe do:

- Niemiec: w celu obejrzenia jednych z najnowocześniejszych skoczni narciarskich na świecie,
- na Kresy Wschodnie w poszukiwaniu zapomnianych skoczni narciarskich.

"Naszym marzeniem jest zabranie Was w przyszłości do każdego kraju w Europie, który jest związany ze skokami narciarskimi. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas i wybierzecie się w tą kolorową karuzelę po Europie" - dodaje Fień.

Firma "Polska Alaska" powstała w oparciu o projekt wyprawowy o nazwie „Wróbel & Fień Expedition” z 2005 roku. Obecnie, już jako Biuro Turystyczne „Polska Alaska” specjalizujemy się w organizowaniu imprez turystycznych na terenie Polski oraz całej Europy.

Biuro ma swoją siedzibę w Lesku przy ul. Berka Joselewicza 16. Posiada niezbędne koncesje oraz wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego, numer: 159/10, oraz Gwarancję Ubezpieczeniową AXA, numer: 00.331.972.

Serdecznie zapraszamy do wyjazdów na skoki!

Więcej szczegółów na stronie internetowej biura "Polska Alaska" - www.polskaalaska.pl


Redakcja, źródło: Informacja własna
oglądalność: (10483) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Popieram Mariana

  podpinanie się, lub też podpinanie przez innych obcych ofert jest rażącym naruszeniem zasad zdrowej konkurencji, jak Olestur jest taki "wspaniały: to niech zapłaci za reklamę na tej stronie. A tak z innej beczki to pierwszy raz słyszę o jednym i drugim biurze :-) Alaska ma ciekawe oferty.

 • anonim
  odnoścnie reklamy tego biurana tej stronie

  Moim zdaniem o randze biura świadczy to z kim współpracuje a to o którym jest artykuł widać że podchodzi to tematu bardzo profesjonalnie. Zamieszczenie reklamy na tym serwisie na pewno nie mało kosztuje tym bardziej obok takich marek jak Eurosport czy Indeco. Co do ceny imprez to kwestia indywidualna. Jeśli ktoś ceni sobie renomę i gwarancje udanego wyjazdu to pojedzie z tym biurem a jeżeli taniość wycieczki to pojedzie z tym biurem które podpina się pod opłaconą reklamę przez biuro Polska Alaska i daję antyreklamę w tym forum. Dlatego uważam, że biuro które nie stać na reklamę na stronie bądź co bądź najważniejszej jeśli chodzi o skoki narciarskie w Polsce i podpina się chamsko na forum robiąc antyreklamę firmie która wie co robi jest BIUREM NIEGODNYM UWAGI I BAŁBYM SIĘ Z NIEMI GDZIEKOLWIEK JECHAĆ! A tak na zdrowy rozsądek to spróbujcie sobie pojechać samochodem za ok 770 zł do Słowenii, zanocować i wrócić. Coś mi się tu nie podoba. Niekiedy wyjazd nad nasze morze węcej kosztują a nie do kraju gdzie jest Euro! Osobiście wybieram Polska Alaskę. wolę dać więcej i mieć pewność że nie zaczynam z partaczami.

 • Andrzej początkujący
  Alaska ma bardzo dobrą cenę...

  4 dni imprezy w gronie Korowodziazy - super! :-)

 • anonim
  planica2011

  cena to u nich jak na Batorym,zdecydowanie polecam Olestur Olesno

 • anonim

  Akurat najbardziej atrakcyjnego z punktu widzenia sportowego czyli do Oslo na MŚ nie mają w ofercie. Ciągle można się zapisywać jeszcze na wyjazd do Norwegii http://www.olestur.com.pl/new/pdf/oslo.pdf Zapisy przedłużyli jeszcze do końca grudnia.

 • anonim
  Zabawa

  Coś dla każdego http://www.deluxskijump.aaf.pl/news.php

 • zur555 doświadczony

  Sam się zastanawiam czy nie pojechać . Mieszkam w Czudcu obok Rzeszowa i niestety nie ma żadnego transportu państwowego do Zakopanego. Wybrać się mogę tez tylko na Q bo inne dni mam sprawy osobiste i nie wiem czy się opłaca na same Q jechać .

  Przy okazji zapraszam na www.skisports.yoyo.pl , gdzie jest dużo informacji innych aren sportów zimowych . Między innymi można się dziś dowiedzieć w jakim stanie jest Louis-Pierre Helie po wczorajszym bardzo ciężkim upadku podczas treningu w Bormio to PŚ.

 • krapepe początkujący
  Biuro podróży

  Bardzo fajny pomysł, oby więcej takich, bo dostać się na zawody PŚ nie jest łatwo. Życzę powodzenia!

 • anonim
  wyjazd do Zakopanego z Sanoka

  Jeśli chodzi o wyjazdna na jeden dzień to jechałem z Sanoka kilka lat temu z innym biurem niż to wyżej wymienione i dogadąłem się z nimi że jadę tylko na jeden dzień i sam na własną rękę będę wracał autobusem. I poszli na takie rozwiązanie mojej sytuacji. Zapłaciłem połowę ceny jaką kosztował cały wyjazd dwudniowy i wróciełm sobie autobusem przez Kraków.

 • anonim
  Wyjazd do Zakopanego

  Mam pytanie jedzie ktoś z Sanoka lub Krosna i ma wolne miejsce w samochodzie na jeden dzień(nieważne który).Dobrze zapłacę. W razie czego pisać na grac230@wp.pl.Pozdrawiam.

 • anonim
  Zabawa

  Coś dla każdego z was http://www.deluxskijump.aaf.pl/news.php

 • Boy profesor

  No ładnie, bardzo przydatna sprawa dla fanów skoków narciarskich, nie 'kibiców Małysza'.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).