Anders Jacobsen został ojcem

 • 2011-01-26 13:46

Ostatnia niedziela była szczęśliwym dniem dla Andersa Jacobsena. Norweski skoczek i jego żona Birgitte przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Chłopiec urodził się dwa tygodnie po terminie, jednak jak poinformował rzecznik prasowy norweskich skoczków, zarówno on jak i świeżo upieczona mama są zdrowi i wkrótce wrócą do domu.

Ze względu na wyznaczony na sam początek stycznia termin porodu Anders Jacobsen rozważał rezygnację z niektórych konkursów Turnieju Czterech Skoczni.

Ostatecznie skoczek nie wystąpił w żadnym z trzech konkursów rozgrywanych w Zakopanem. Jak jednak zapewnia rzecznik prasowy – z zapartym tchem oglądał telewizyjne relacje z zawodów.

Jacobsen powróci do treningów w czwartek. Weźmie też udział w najbliższych konkursach Pucharu Świata, które odbędą się w Willingen.


Natalia Kuś, źródło: vg.no
oglądalność: (10112) komentarze: (31)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  ...

  Gratulacje dla Andersa i Birgitte ! Pozdrawiam Was serdecznie. Najważniejsze, żeby maluszek zdrowo się chował ;)

 • anonim
  ;))

  serdeczne gratulacje!
  zawsze jakoś się ciesze, jak skoczkowie zostają ojcami :D
  oby maluszek był zdrowy ! :)

 • JPW2 weteran

  Serdeczne gratulacje !
  No teraz musi się dźwignąć w PŚ bo już jak się nie mylę 22 pozycja :)

 • neonek18 weteran

  serdeczne gratulacje Andreas :)
  Coś czuje że fakt że ma syna doda mu powera w nogach :)

 • maja88 stały bywalec

  Gratulacje! Może syn pójdzie w ślady swojego ojca i będziemy mogli obserwować za parę lat kolejnego dobrego skoczka :)

 • anonim

  Gratulacje !;d
  do Toma : Murańka ma dopiero 16 lat !

 • krytyk_skokow_narciarskich bywalec

  dobrze ładowałeś Anders, gratulacje!

 • Angelina bywalec

  Gratulacja:)

 • anonim

  gratulacje ;)

 • dianka21 początkujący

  Gratulacje

 • anonim

  A nie wiecie czy Murańka też został już ojcem?

 • Maciek5052 profesor

  Nareszcie :) Pewnie Anders jest dumny jak diabli hehe :)

 • anonim

  Gratulacje dla młodych rodziców :)
  Oby zdrowo się chował i rósł.

 • luck191 stały bywalec

  Gratulacje dla Andreasa

 • Piotr S. weteran

  Gratulacje dla Andersa Jacobsena.

 • Talar weteran

  Jestem pewien że młody zmobilizuje Andersa do walki o najwyższe cele ;) he he

  Gratulacje panie Andersie;)

 • Lenka1830 stały bywalec

  Gratulacje dla Andersa!
  Będzie mały kibic (przynajmniej na razie kibic) :D

 • anonim

  http://www.youtube.com/watch?v=xb3IBnN45H4

  oglądnijcie sobie piękne chwile zwycięstwo Kamila Stocha i Szaranowicz jak komentuje hehe Kamil Stooooch,ale to powiedział hehehe:)

 • _ewa_ bywalec

  @ nieznany

  O tej sprawie prywatnej on sam informował, uprzedzając, że z powodu wyznaczonego terminu porodu prawdopodobnie opuści TCS. Lubię Andersa i odrobinę się niepokoiłam, widząc jego nazwisko na kolejnych listach startowych, teraz już wiem, że dziecko urodziło się całe i zdrowe.

 • Senyia początkujący
  Witamy na świecie :)

  Ciekawe, czy się wda w tatusia :)

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).