Dejan Judez nowym Mistrzem Słowenii

 • 2011-03-10 00:40

Dejan Judez został nowym Mistrzem Słowenii. Zawody zostały rozegrane na skoczni w Kranju. Broniący tytuł mistrzowskiego, brązowy medalista z Oslo - Robert Kranjec zajął dopiero 34. miejsce.

Judez oddał skoki na odległość 110,5 oraz 104m. Na drugim miejscu zawody ukończył Peter Prevc ze skokami 104 ,5 i 105m a trzeci był Matej Dobovsek, który lądował na 105 i 101,5m.

Miejsca tuż za podium zajęli Rok Urbanc (103,5 i 98m), Jernej Damjan (103,5 i 98m) oraz Rok Zima (109 i 93,5m). Pierwszą "10" zamknął kolejny brązowy medalista z Oslo - Jurij Tepes, który uzyskał 100,5 i 96,5m.

Niestety swoją próbę zepsuł Robert Kranjec, który wylądował zaledwie na 88m i ostatecznie sklasyfikowany został na 34.miejscu.

WYNIKI ZAWODÓW W KRANJU HS 109
1. Dejan Judež (SK Triglav Kranj) 249,6 pkt
2. Peter Prevc (SK Triglav Kranj) 246,6 pkt
3. Matej Dobovšek (SK Triglav Kranj) 240,2 pkt
4. Rok Urbanc (SK Triglav Kranj) 228,2 pkt
5. Jernej Damjan (SSK Costella Ilirija) 227,7 pkt
6. Rok Zima (NSK Tržič-Trifix) 227,5 pkt
.......
34. Robert Kranjec (SK Triglav Kranj)

Wyniki zawodów w formacie pdf


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (7718) komentarze: (6)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  to tylko świadczy o farcie słowenii

  Bo inaczej pierwsza czwórka dzisiejszych zawodów (zostaje tylko Prevc 109 Oslo)jakby startowała to logicznie rzecz biorąc powinna mieć srebro, jak nie złoto skoro przeskoczyła 3 kadrowiczów. no nie?

 • anonim

  Brawo Dobovsek. Ze skoku na skok lepszy. Jeszcze niedawno wygrywał z cieniasami na uniwersjadzie potem w PK a teraz w mistrzostwach słowenii pokonuje takich jak Kranjec Damjan czy Meznar. Judez mistrzem niespodzianka. Na minus Kranjec ale pewnie miał złe warunki bo nie wierze żeby skoczyłtak słabo przy równych warunkach. A Prevc srebro. Ciekawe kogo wystawią słoweńcy na PŚ w Lahti. Może Dobovsek?

 • laurka początkujący

  Bardzo zaskakujace..! Kranjec, Damjan tak daleko? Kranjec to sie pograzyl i tylko udowodnil ze skok w druzynowce na MS byl zupelnie przypadkowy. Niestety tego dnia to Slowency mieli szczescie.

 • sakala początkujący
  @HKS

  Z tego co wiem to na Lahti nie podali, ale w tym periodzie mają limit = 4, więc raczej się nie wciśnie (chyba, że Planica).

 • anonim

  kurna, co wy z tym "Dejan Judez/Judez Dejan". Każdy wie, że Dejan to imię. Judez w ogóle nie brzmi jak imię. W cholerę Dejanów z byłej Jugosławii - to powinno wam dać podpowiedź, że ma na imię Dejan... Dżizas Krajst

 • sakala początkujący
  @realista

  No chyba, że twoim zdaniem Kranjec to na ten moment skoczek nr 34 w Słowenii - jeśli tak to przepraszam...

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).