Coline Mattel: "Koncentruję się na swoich skokach"

 • 2011-08-13 21:08

Coline Mattel zwyciężyła w pierwszym konkursie w Bischofsgruen. Francuzka w swoim skoku treningowym ustanowiła kobiecy rekord obiektu.

"Nie myślałam o rekordzie skoczni, wylądowałam w pierwszym oficjalnym treningu na 70,5m. Koncentruję się na swoich skokach i dlatego nie zauważyłam, że ustanowiłam rekord" - powiedziała Coline Mattel. "Ale jestem z tego powodu zadowolona. To jest mój pierwszy rekord skoczni, mam nadzieję, że jutro będzie równie udany dzień" - dodała.

Na drugim stopniu podium wylądowała Sara Takanashi, która po pierwszej serii prowadziła. "Rok temu zajęłam także tutaj drugie miejsce, jeśli jutro uda mi się ponownie znaleźć w najlepszej szóstce zawodów, będę zadowolona" - mówiła Japonka po zakończonym konkursie.

Trzecie miejsce zajęła Słowenka - Maja Vtic. "Z tego trzeciego miejsca jest bardzo zadowolona. Moje skoki nie był dziś perfekcyjne. Ale mam nadzieję, że jutro podczas konkursu będzie znacznie lepiej" - powiedziała Vtic.


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (3845) komentarze: (8)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • HKS początkujący
  POINFORMUJ REDAKCJĘ O CENZURZE:

  Proszę o pisanie jeszcze na maila: redakcja@skijumping.pl

 • Talar doświadczony
  HKS

  Ja już pisałem do Tada, ale odpowiedział, że moderatorzy to ''tylko ludzie'' :) i że ich poinformował, a my mamy ich nie prowokować :) widocznie nie do wszystkich dotarło :)

 • HKS początkujący
  POINFORMUJ REDAKCJĘ O CENZURZE:

  Zachęcam wszystkich użytkowników do poinformowanie redakcji o cenzurze jaka tu panuję. Zachęcam do wysyłania maili na te adresy: moderacja@skijumping.pl ; m.hetnal@skijumping.pl; wspolpraca@skijumping.pl.

  Zrzuty ekranu jako dowody:
  http://i53.tinypic.com/2quu0yg.jpg
  http://i51.tinypic.com/iclojt.jpg

  Proszę Was o reakcję!

 • anonim
  JPW2 (adam149@interia.eu) gg: 9605579, 14 sierpnia 2011, 10:10

  To jest jeden blad a drugi to w tym przypadku przed a nie stawiamy przecinka.
  no i ojcze czego bym sie czepial pani Ani ?

 • JPW2 stały bywalec
  pk

  No ja polonistą nie jestem, sam popełniam wiele błędów i nie chcę nikomu na złość ale ......... "ubiegłosezonowy" powinno być napisane oddzielnie - ubiegło sezonowy :)

 • Boy profesor

  Coline widać nie bardzo orientuje się w rekordach skoczni, bo na pewno ma ich więcej niż ten dzisiejszy, oczywiście jeśli chodzi o kobiece rekordy skoczni. Ostatnio ustanowiła rekord w Gerardmer.

 • anonim
  To polonisci na start-gdzie ojciec popelnil blad ortograf

  autor: Ojciec Marek (*c97.neoplus.adsl.tpnet.pl), 13 sierpnia 2011, 20:13
  -
  Trzeba też wziąć pod uwagę, iż Kamil powtarza ubiegłosezonowy wariant Adama Małysza, czyli na treningach i w kwalifikacjach skacze w gorszym kombinezonie, a na zawody zakłada swój najlepszy z 4F, więc też trochę na tym traci.

 • anonim

  No, no, panno Szczepankiewicz, ostatnio błędy w odmianie wyrazów kończących się na -eja to specjalność Pana Prezydenta, nie spodziewałem się takich baboli na portalu o skokach.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).