PŚ w Kuusamo: Konkurs drużynowy odwołany

 • 2011-11-26 14:57

Niestety sprawdził się najgorszy z scenariusz. Konkurs drużynowy został odwołany z powodu zbyt silnego wiatru.

Pierwsze spotkanie kapitanów drużyn odbyło się o godzinie 13:00 i podczas niego zapadła decyzja o odwołaniu seri próbnej.

Kolejne spotkanie przedstawicieli drużyn miało miejsce dwie godziny później i ustalono na nim, że konkurs drużynowy zostaje odwołany.

O godzinie 16:00 odbędzie się kolejne dziś spotkanie kapitanów.


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (13266) komentarze: (76)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  trzymam kciuki, żeby sie udało i mam nadzieje że będzie transmisja... miłych ostatków życzę;D

 • Kibic początkujący

  Program na jutro:
  Plan A:
  8:00 - Kwalifikacje
  9:30 - Konkurs Drużynowy (1 seria)
  13:15 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego
  ...


  Jest juz program na jutro tylko czy telewizja to pokaze?

 • anonim
  olaaaa

  oki, życzmy mu wszystkiego najlepszego i skończmy temat ;)

 • anonim
  chuck29

  Dobra sorry poniosło mnie.. Chodziło mi o to żebyś zrozumiał, że nie powinieneś tak się go czepiać.. Bo sam byś lepiej nie skakał. A Krzysiek naprawdę może jeszcze nas zaskoczyć. I mam nadzieję, że tak będzie. - Jeszcze raz sorry, wkurzyłam się, ale nie lubię gdy ktoś się tak czepia naszych skoczków... Okeeeej moze skończmy temat Krzyśka./

 • anonim
  Olaaaaaaaaaaaaa

  po pierwsze to dziękuję za jakże miłe słowa z twojej strony, po drugie to nie ja chcę być dobrym skoczkiem tylko on, więc to jego będą rozliczali z tego czy spełni swoje sportowe marzenia, czy nie, a mnie będą oceniali za teksty w gazetach i wypowiedzi w telewizji. Ja nigdy nie stanę na rozbiegu skoczni, a Krzysiek też by się pewnie nie zabierał za coś na czym się nie zna więc nie stawiaj na równi dwóch ludzi z zupełnie innych dziedzin bo z takich porównań nigdy nic nie wychodzi :)

 • ZKuba36 stały bywalec
  O 16:00

  Prawdopodobnie zapadnie decyzja czy dziś przeprowadzić kwalifikacje. Oszczędność. Kto nie zakwalifikuje się i nie będzie skakał w drużynie, może jechać do domu i leżeć spokojnie do góry brzuchem, bez konieczności ciągłego przebierania się. Niektórzy nie lubią marznąć. :-)

 • anonim
  chuck29

  Weź skończ go porównywać do innych! To nie jest ani Tajner ani Rutkowski! To jest Krzysiek! Zrozumiesz to w końcu? Denerwujesz już mnie! Ciekawe gdybyśmy ciebie dali na skocznie i kazali skoczyć? Ciekawe jakby Ci poszło?! Może w tedy zamknąłbyś się w końcu... Sam ''zbłaźniłbyś się''

 • M_B doświadczony
  @chuck29

  Krzyśkowi raczej bycie alkoholikiem nie grozi, on raczej jest tak specyficzny jak i jego brat w tym, że jak ma formę, to mu idzie cały czas całkiem dobrze, a jak już jej nie ma, to praktycznie żadnego błysku nie ma i skaczą obydwaj fatalnie (m in właśnie młodszy brat w to lato, choć on od poprzedniego lata raczej chwiejny jest, bo początek LGP to konkurs jeden dobry, jeden słaby, a pod koniec już wszystkie fatalne, a szkoda, bo według i mnie on ma od starszego większe możliwości, co do fatalnie to tutaj starszy w poprzednim sezonie oczywiście bez wątpliwości był fatalny razem z młodszym)

 • anonim
  chuck29

  Owszem Mateusz miał potencjał ale tego nie wykorzystał. Krzysiek do takich nie należy i nie skreślaj go już teraz, bo on się dopiero rozwija i jest w takim wieku, że teraz może coś osiągnąć i osiągnie wiele.

 • anonim
  K.

  Ja mam głęboką nadzieję, że to ty będziesz miał rację i mylę się co do niego, ale najpierw niech poskacze, później go będziemy mogli ocenić :)

 • anonim

  JOHANN HOFER JEST JUZ DYREKTOREM PUCHARU SWIATA OD 1992 ROKU.MAM PYTANIE KIEDY KONCZY SIE KADENCJA TEGO PANA?

 • anonim
  M_B

  masz rację, że w tym okresie pokazał potencjał, ale też nic wielkiego nie zaprezentował. (M. Rutkowski też miał potencjał, a jak to się skończyło każdy wie... - i oczywiście nie uważam, że Krzysiek skończy jako alkoholik, co pewnie by mi zarzucono - chodzi o potencjał)

 • anonim
  chuck29

  Na początku sezonu 2009/10 miał dobre wyniki. A dlaczego mam nie brać pod uwagę LGP? Dla niego lato było dobre i nikt tego nie zarzuci. Jakby nic nie osiągnął to by było źle, że przecież to tylko LGP, a jak skakał dobrze to też nikomu nie pasuje. Zobaczysz, że jeszcze pokaże w tym sezonie, bo ciężko przepracował ten czas przygotowania do zimy.

 • anonim
  Olaaaaaaaaaaa i inni

  Ale Wy w ogóle nie potraficie rozróżnić ironii od poważnych wypowiedzi...
  a poza tym każdy ma swoich ulubionych skoczków i tych za którymi nie przepada. Ponieważ w Polsce jest wolność słowa mogę mieć również własne zdanie i Wy też macie prawo mówić co uznacie za stosowne, a ja Wam nie wytykam kogo krytykujecie :)

 • anonim
  chuck29

  Nie znasz go,więc nie wiesz jaki jest... I nie porównuj go do Tajnera, bo Krzysiek już więcej osiągnął do tej pory, niż Tajner w ciągu całej swojej kariery.
  Piszesz, że dostałbys od niego ciężki łomotm, a myślisz, że on by się Ciebie bał?

 • M_B doświadczony
  @chuck29

  Zajrzyj w początek sezonu 2009/2010 przed TCS, o te wyniki pewnie chodzi dla K., wtedy fakt, pokazał, że ma potencjał.

 • asd początkujący
  Skoki ONLINE - nic nie odwołują (przynajmniej tutaj)

  Skoki ONLINE - nic nie odwołują (przynajmniej tutaj)
  http://daa.pl/kuusamo

 • anonim
  K.

  no chyba nie masz na myśli LPG gdzie nikt się specjalnie nie przykłada, czy miejsc w 30 PK? ;)

 • anonim
  WARUNKI

  na dole skoczni wieje 2-4m/s
  niestety na górze 6-8m/s
  no i kręci
  Jutro będą dobre warunki podobno

 • anonim
  chuck29 / K

  K - masz racje ;))
  chuck29 - Weź się po prostu od niego odczep... On Ci jeszcze pokaże na co go stać! Potrafi dobrze skakać.. Czasem mu nie wychodzi racja.. Ale odczep się od niego.. Jak masz coś do niego to zostaw to dla siebie!

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).