Cudowne sprzęty Małysza?

 • 2003-09-23 15:48
Nasz czołowy skoczek - Adam Małysz wcale nie zamierza pozostowac w tyle, jeśli chodzi o wszelkie nowinki techniczne w dziedzinie skoków oraz treningów. Już teraz specjalnie dla niego - trener Heinz Kuttin opracowuje nowy kombinezon, a sam Małysz stworzył sobie w domu prawdziwą siłownię...

Przypomnijmy iż obecny szkoleniowiec polskiej kadry B - Heinz Kuttin - swego czasu zajmował się i sprzętem dla austriackich zawodników.
Obecnie Austriak nie ujawnia nic, ponad to, iż wspólnie z firmą Meininger pracuje nad nowym, optymalnym dla naszego czołowego zawodnika kombinezonem. Nie jest jednak jeszcze pewne czy FIS zaakceptuje projekt kombinezonu Kuttina.

Natomiast oto co nasz czołowy zawodnik mówi na temat swojej nowej, domowej siłowni:

Adam Małysz:
Specjalistyczna firma wyposażyła mi piwnicę w sprzęt potrzebny do treningu. Zrobili to super. Na moje zamówienie. Pożytek będzie taki, że w domu wykonam coś, co wcześniej musiałbym wykonywać gdzieś w ośrodku przygotowań, zatem więcej czasu spędzę z rodziną”

"Pochwalę się: to jedyne w świecie takie urządzenie. Są podobne, ale nie identyczne. Wypieram nogami jakiś ciężar i on – po wyparciu – nie wraca mi z powrotem na nogi, lecz zostaje w górze, a potem wolno opada. Unikam przeciążeń kolan, a buduję siłę mięśni. Jednorazowo jestem w stanie pchnąć nogami 200 kilogramów. Przy powtórzeniach – 160 – 170”


tad, źródło: Tempo
oglądalność: (3768) komentarze: (5)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Malgosia początkujący

  Malysz bedzie mial jeszcze lepszy wyskok? Bylo by wspaniale :)

 • anonim

  jakie firmy bedzie reklamowal Adam Malysz w sezonie 2003/2003 ?

 • anonim
  Kombinezon?

  Czyżby znowu zanosiło się na zabawe w "gaciologię stosowaną"?

 • anonim

  Nowy kombinezon i tak nie pomoze!!! w tym roku Adas oddaje tytul!!!

 • anonim

  czy moglibyscie zejsc z Adama i pozwolic mu trenowac spokojnie co bedzie jak Adam zakonczy karjere ? powrucimy do wspanialego skoku Fortuny ? albo podzienkujemy Adasiowi i co dalej ? bedziemy kopac pilke {11stke jest trudniej krytykowac}Adam jest sam a ilu musi nakarmic ?????

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).