Zmarł Władysław Tajner

 • 2012-02-28 15:59

Wczoraj w Cieszynie zmarł były skoczek narciarski Władysław Tajner, dwukrotny olimpijczyk, uczestnik Mistrzostw Świata, trzykrotny Mistrz Polski.


Pogrzeb Władysława Tajnera odbędzie się w piątek 2 marca o godzinie 13:00 w kościele katolickim w Ustroniu.

Sylwetka Władysława Tajnera dostępna jest tutaj


Adrian Dworakowski, źródło: Informacja własna
oglądalność: (13064) komentarze: (26)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Władysław Tajner

  Szkoda tego wspaniałego technika pięknych lotów, mógł jeszcze pożyć

 • fankuba88 doświadczony

  Niech spoczywa w pokoju

 • anonim

  niech spoczywa w pokoju jezusa

 • adamek początkujący

  [ * ]

 • baranskia początkujący
  [*]

  Najważniejsze, że zyje(sz) w naszej pamięci - i w zapisach (records) kronik sportowych! Dziękujemy Mistrzu... Teraz poskaczesz sobie w Wieczności! Trzymam(y) kciuki, Dziadku!
  :)
  BaranskiA (BiałystOK)

 • baranskia początkujący
  R.I.P.

  R.I.P. [*] [*] [*] Odszedł człowiek-legenda... Wielka Postać polskich skoków narciarskich... Szkoda. Kondolencje dla Najbliższych! :(
  [ Requiescat In Pace! ]
  Spoczywaj w Pokoju!

  BaranskiA (BiałystOK)

 • Saymon19 weteran
  Ehhh... :(

  Niech spoczywa w pokoju...
  [*]

 • anonim

  ej,a ten, no...kto to był ? ? ?

 • asd początkujący
  ...

  kbkak23

  Trenerem Małysza był Apoloniusz Tajner, ktory zyje i ma sie dobrze w kręceniu skokami w Polsce... do czasu, a Pan Władysław był jego wujkiem.

 • kbkak23 początkujący

  Wielka strata, najlepszy trener reprezentacji Polski i twórca sukcesów Adama Małysza...

 • Bongiorno stały bywalec
  [*]

  Jeszcze parę dni temu czytałem artykuł o rekordach Polski w długości lotu i widniała tam postać właśnie Pana Władysława Tajnera. Smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

 • Talar doświadczony

  Smutna wiadomość:(
  Wyrazy współczucie dla najbliższych

 • resetka133 początkujący

  niech spoczywa w pokoju wiecznym [*]

 • anonim

  [*] Niech spoczywa w pokoju...

  P.S. Co za ironia losu - mam urodziny w pogrzeb zmarłego Władysława Tajnera ;(

 • lenoxie stały bywalec

  Spoczywaj w pokoju.

 • anonim

  Niech spoczywa w pokoju.

 • anonim

  Szkoda go smutno mi jest...
  {*} [*] [*] [*]

 • anonim

  czy Apoloniusz tez byl skoczkiem kiedys?

 • Malyszomaniak bywalec
  [*]

  [*][*][*][*][*][*][*]
  [*][*][*][*][*][*][*][*]

 • anonim
  @Wobi

  Stryjem był.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).