Bilety na Mecz Gwiazd już dostępne, aukcje wystartowały!

 • 2012-05-15 23:00

Już od środy (16 maja) dostępne będą bilety na szczeciński "Mecz Gwiazd", w którym wezmą udział sławni siatkarze (z Mariuszem Wlazłym na czele), siatkarki oraz kadra polskich skoczków. Spotkanie zaplanowane jest na 26 maja, godzinę 18:00.

Wejściówki są do nabycia w siedzibie Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci (przy ul.Powst. Wielkopolskich 66/68) od godziny 10-tej. Cena biletu wynosi 40 zł. Z uwagi na duże natężenie prac związanych z projektem, hospicjum nie przyjmuje rezerwacji telefonicznie - bilety trzeba odebrać osobiście.

Ekipę skoczków reprezentować mają Kamil Stoch, Maciej Kot, Jakub Kot, Piotr Żyła, Krzysztof Miętus oraz Dawid Kubacki.

W drużynie gwiazd siatkarek Eleonora Dziękiewicz, Sylwia Pycia, Anita Kwiatkowska, Magdalena Sadowska, Izabela Bełcik, Małgorzata Lis, Dorota Ściurka i Masza Liktoras, natomiast składzie siatkarzy znaleźli się Mariusz Wlazło, Marcin Nowak, Jakub Markiewicz, Wojtek Jurkiewicz, Leszek Czerlonek, Michał Ostrowski, Paweł Woicki, Piotr Lipiński, Grzegorz Szymański, Radosław Rybak, Dawid Murek, Daniel Pliński, Piotr Dembiec oraz Marcin Wika.

Drużyny gwiazd w tym roku poprowadzą : Waldemar Wspaniały, Adam Grabowski, Łukasz Kruczek, Zbigniew Klimowski i Łukasz Gębala.

Tymczasem wystartowały już pierwsze aukcje charytatywne, związane z "Meczem Gwiazd":

1. Zostań siatkarską gwiazdą i weź udział w Meczu Gwiazd 11-25 maj 2012 - osoby, które wylicytują najwyższą kwotę wezmą czynny udział w Meczu Gwiazd, wezmą udział w rozgrzewce, mają zagwarantowane wejście na boisko w trakcie imprezy a także otrzymają kompletny strój siatkarski ufundowany przez firmę COLO. Oczywiście wejście na imprezę jest również za darmo.


2. Karnet VIP na Mecz Gwiazd 11-25 maj 2012 - przed sześcioma osobami otworzy się szansa wylicytowania sześciu karnetów VIP - osoby, które wylicytują najwyższą kwotę za karnety będą miały zagwarantowane wejście na Mecz Gwiazd oraz miejsce siedzące na parkiecie nieopodal boiska razem z podopiecznymi Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci, ich rodzicami, oraz przedstawicielami firm sponsorującymi nasz projekt.

3. Koszulki i pamiątki, związane z meczem Gwiazd

Wszystkie aukcje dostępne na portalu Allegro >>

Serdecznie zapraszamy do licytowania!


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (9083) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  kurcze ja mieszkam w warszawie ale mamy teraz wolne moze pojade tym batrdziej ze bedą grac skoczkowie:)

 • Janeman profesor

  Poprawcie wreszcie tego "Wlazło" !
  Juz tyle osob wam uwage uprzejmie zwraca..

 • anonim
  :D :D :D

  A nie przypadkiem Mariusz Wlazły ?

 • anonim

  Mariusz Wlazło ?

  a poza tym to bardzo fajny pomysł, chętnie bym taki mecz obejrzała, ale mam za daleko. ;/

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).