Łukasz Kruczek: "Jestem pełen podziwu dla organizatorów"

 • 2012-05-29 17:55

Łukasz Kruczek mimo iż nie był jednym z zawodników "Meczu Gwiazd" w Szczecinie, również aktywnie przyczynił się do wspaniałej atmosfery, jaka towarzyszyła imprezie. Szkoleniowiec naszych skoczków zasiadł na ławce trenerskiej i m.in. dawał znak do startu Kamilowi Stochowi podczas jego zagrywki na wzór tego, co czyni na skoczni.

"To spotkanie miało szczytny cel i ważne było, aby zawodnicy tutaj się pojawili, wspólnie z siatkarzami. Mieliśmy okazję zobaczyć czym to się różni, że tak powiem 'na sucho'. Chodziło o to, aby była dobra zabawa zarówno dla publiczności jak i uczestników. Myślę, że podobnie jak w ubiegłym roku, imprezę trzeba uznać za udaną" - mówił po spotkaniu Łukasz Kruczek.

"Nie da się wyróżnić tu żadnego zawodnika, ale serię dobrych, zaskakujących serwów miał Krzysiek Miętus, pod siatką dobrze spisywał się Dawid Kubacki i tradycyjnie wyróżniał się Maciej Kot. My trenerzy mieliśmy siedzieć, a nie grać, było wystarczająco zawodników. Jestem pełen podziwu dla organizatorów, że udało im się zgromadzić tu tak wiele gwiazd" - przyznaje trener polskich skoczków.

"Jeśli chodzi o przygotowania do sezonu, to na razie były podzielone. Grupa Roberta zaczęła już skakać, ma za sobą pierwsze skoki, podobnie jak podgrupa seniorów C oraz Piotrek Żyła. Pozostali zawodnicy mieli trening motoryczny, połączony z regeneracją w Kołobrzegu. Wszyscy są wdrożeni w treningi i zaczynamy trenować na poważnie. Zawodnicy wyglądają dobrze, nikt nadmiernie nie przytył, nie narzeka na kontuzje, to jest najważniejsze" - kontynuuje Kruczek.

"W tym tygodniu mamy zaplanowany jeden trening organizacyjny dla tych, którzy jeszcze nie skakali, a od 4 czerwca przeprowadzimy serię testów, po czym wszystkie grupy szkoleniowe będą miały zgrupowanie w Szczyrku. Jeszcze przed Letnią Grand Prix chcemy spotkać się za granicą z jakąś reprezentacją, aby porównać dyspozycję na skoczni" - zakończył Łukasz Kruczek.


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (4060) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Weri12
  Na Narty24.net masz. Drużyna czarnych wygrała itp.

 • anonim
  Kruczek

  Lubię Kruczka on jest spoko :D

  Zapraszam na moje opowiadanie sportowe: http://fanfick-maria-novak.blog.onet.pl/

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).