Skispringen 2004 już wkrótce!

 • 2003-10-31 16:54
Już 10 listopada światło dzienne ujrzy kolejna gra o skokach narciarskich niemieckiej firmy VCC Entertainment - RTL Skispringen 2004. Nowa produkcja ma być jeszcze lepsza niż zeszłoroczne Skispringen 2003, czy też wersja z roku 2002, która w naszym kraju została wydana pod nazwą "Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto"...

Niestety, jak poinformowali nas producenci, tej obiecująco zapowiadającej się gry - nie ujrzymy jej raczej w polskich sklepach. W chwili obecnej, żaden z naszych rodzimych dystrybutorów nie zainteresował się wspomnianym tytułem, podobnie jak to miało miejsce rok temu.

Przypomnijmy, iż gra wydana rok temu, jako "Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł", była produktem w całości stworzonym przez polskich programistów, natomiast, tak dobrze sprzedająca się, wersja z roku 2002 ("Polskie Złoto") to po prostu spolszczona produkcja niemiecka ("RTL Skispringen 2002").

Najnowsza wersja "RTL Skispringen" to przede wszystkim ulepszona grafika, jeszcze lepsza fizyka i realizm lotu, więcej skoczni do wyboru, a także poprawione i wzbogacone poszczególne tryby rozgrywki, w tym tyb Multiplayer. Dalsze informacje oraz recenzję gry postaramy sie opublikować już wkrótce.

Pierwsze screenshoty z gry możecie zobaczyć tutaj...»

tad, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5611) komentarze: (2)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • Maciek początkujący

  Skispringen z całą pewnością będzie super. Miałem okazję grać w nią - podkreślam: NIE w polską podróbę - w zeszłym roku i bardzo żałuję, że nie będzie jej na polskim rynku.

 • anonim
  rtl

  mam rtl skispringen 2003 jest to super gra zwlaszcza przez internet , konkurujesz z innymi zawodnikami nie tylko komputerowymi.
  do wziecia udzialu w takich zawodach trzeba znac tylko ip gracza ktury otwiera gre. igre trzeba miec w wersji 1.58 jesli jest ktos chetny do takiej gry prosze zostawic wiadomosc lub zkataktowac sie ze mna przez ICQ 233567892 pozdrawiam

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).