Trwa sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem 2013

 • 2012-11-16 11:37

Od miesiąca dostępne są w sprzedaży bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, który odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2013 roku. Tylko do końca listopada kibice, którzy zakupią bilety na oba dni konkursów za pośrednictwem biura podrózy Tour & Travel Poland, wejściówki na kwalifikacje otrzymają GRATIS.

Za bilet na każdy dzień zawodów zapłacimy 60 PLN (sektory C i D) oraz 70 PLN (sektory A i B). Wejściówki do sektora T (miejsca siedzące) zostały wycenione na 150 PLN za każdy dzień zawodów.

Kibice, którzy będą chcieli zasiąść w ekskluzywnym sektorze GOŚĆ (miejsca siedzące wraz z cateringiem) muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 350 PLN za każdy dzień zawodów.

Cennik biletów na PŚ w Zakopanem 2013:
10 stycznia 2013 (czwartek)

KWALIFIKACJE - 20,00 zł - normalne, 10,00 zł - ulgowe

11, 12 stycznia 2013 (piątek, sobota) - na każdy dzień oddzielne bilety
SEKTOR A, B - 70,00 zł - miejsca stojące
SEKTOR C, D - 60,00 zł - miejsca stojące
SEKTOR T - 150,00 zł - miejsca siedzące
SEKTOR GOŚĆ - 350,00 zł - miejsca siedzące z cateringiem

Zamówienia na bilety możecie składać już teraz za pośrednictwem strony skoki.ttpoland.pl >>

Serdecznie zapraszamy do Zakopanego już 11 i 12 stycznia! Emocji z pewnością nie zabraknie!


Tadeusz Mieczyński, źródło: Informacja własna
oglądalność: (15789) komentarze: (32)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  TiaKOLYl

  fcPK3w wjybpneixlek

 • anonim
  fJczrIECehypwQAjbnj

  RXTeKZ cvmecgqtrdah

 • anonim
  sbrDqhmzzlLd

  Casi con seguridad, sin naecsided de pedir dinero a un banco, tengo dinero suficiente para abrir una tienda de e-books, (me refiero a los textos, no al aparato) en Internet, pero con toda seguridad, que no tengo capital suficiente para abrir una librereda en la calle.Una tienda On-line, es una pagina web y un sistema de medios de pago, pues no hay nada fedsico que guardar o enviar.Necesita un mednimo de mano de obra para funcionar, el mantenimiento te9cnico, la atencif3n al cliente y la administracif3n., Mientras que la tienda fedsica, es un local, el inmovilizado en libros, los empleados de la librereda, limpieza. calefaccif3n e culminacif3n, impuestos municipales, etc etc.Muy probablemente con los gastos de apertura del local, tenga suficiente para abrir una tienda On-line y el mantenimiento de la pe1gina lo cubra con el gasto de luz del local.No es razonable que tengan ambas la misma proporcif3n en el importe final.

 • anonim
  TBronoyDiIhe

  Anf3nimo: hay servidores muy alequibses y buenos, con un precio anual que yo calificareda de coste simbf3lico, algo irrisorio.Alfredo, que se vendan: he ahed la cuestif3n. Los dispositivos, salvo el ordenador personal que todos tenemos, son por ahora muy caros. Por otro lado, ya me gustareda a med que Espaf1a tuviera ya una tradicif3n digital semejante a Japf3n. Pero todo se andare1. Yo estoy al acecho. Por ahora nos cabe la gozada de estar viviendo una revolucif3n editorial, gracias al mundo digital. En mi caso lo vivo en carne propia desde sus inicios.En cuestif3n de semanas dispondre9 de distribucif3n internacional, a trave9s de Read On Time. Y dentro de un par de meses mi cate1logo personal estare1 presente en Amazon. Unos asuntos que incluso me han planteado poder publicar a otros autores. Ya se vere1. Soy demasiado medo.La realidad digital es el mantenimiento econf3mico de los escritores del futuro: bfdentro de 25 af1os, de 50? No lo se9. Lo que es seguro es que ya ofrece independencia frente el sector editorial establecido.Saludos, Jose9 Antonio, viejo amigo.

 • jacek28 bywalec

  autor: Peter (*170.neoplus.adsl.tpnet.pl), 16 listopada 2012, 20:35
  Nie odmawiaj sobie ! . Ja też jadę sam i to z pomorza , w pociągu można dołączyć do jakieś grupki lub w drodze pod skocznię

 • jacek28 bywalec

  autor: Anetta (*111.neoplus.adsl.tpnet.pl), 21 listopada 2012, 21:28
  -
  Gdzie można kupić bilety na PŚ w Wiśle? ;))
  Ale szybki jesteś ! hmm bilety pozostały ale w sektorach no nie za ciekawych . Kupbilet.pl tam je zakupisz

 • OjciecMarek weteran
  @Anetta

  Tu:
  lmgtfy.com/?q=pcuhar+%C5%9Bwiata+wis%C5%82a+bilety

 • anonim

  Gdzie można kupić bilety na PŚ w Wiśle? ;))

 • kibic_malysza doświadczony
  @milena

  Najlepiej to napewno o autograf w sektorze vipowskim ale w C jak się dobrze ustawisz to też masz szanse.

 • _milena_ początkujący

  Okej okej to na autograf bede czekac pod hotelem :) a mimo wszystko to sektor ktory jest najblizej wychodzacych skoczkow? :D

 • anonim

  sektor vip czyli 350zł za bilet różni sie tym że można usiąść i mieć catering czyli jakieś tam napoje ciepłe czy coś - sektor T - za 150zł bilet to jest zawsze dostawiana granatowa trybuna obok sektora D na samym dole- też miejsca siedzące ale nie zadaszone.
  Ja wybieram zawsze C bo tam jest największy "kocioł" ale w D tez kiedyś byłem i też jest ok. Ale wole postać niż siedzieć, ale jak kto woli :)

 • Daria początkujący
  Zakopane 2013

  Hej. Mam pytanie. Zamierzam zarezerwować bilet, tylko kompletnie nie wiem jaki sektor wybrać, pomijając miejsca siedzące i Vip Chciałam wybrać sektor C ? dobry wybór?

 • sterek bywalec
  piotr186

  no właśnie, z początku Kamil też myślał że to on popełnił błąd na progu , ale jak pózniej przeanalizował ten skok z Kruczkiem to wyszło że to było jedno z najlepszych wyjść na progu Kamila w tym sezonie

 • anonim
  Wisła and Zakopane

  Kurde bym pojechał,ale samemu mi się nie chcę.Znając życie to znowu nie pojadę i będę oglądał reklamy na jedynce.A co do Eurosportu to wiecie,że tam więcej jest reklam niż na TVP dlatego nie ogladam zresztą nie mam takiego kanału. .

  Co do błędów w skokach to zawsze jest wina skoczka nie warunków. Nawet Małysz miał problemy,ale wiadomo wielki mistrz i od razu wszyscy zrzucają winę na warunki,a nie na to,ze mu po prostu nie wyszło.

 • Luk profesor

  @pavel (*252.net.pulawy.pl), 16 listopada 2012, 19:38

  Podobnie jest z innymi komentatorami. W Vikersund 2012, kiedy Stoch skoczył niewiele ponad 150m, Szczęsny zwalił to od razu na warunki, a Rudziński powiedział, że to wina Stocha bo popełnił błąd na progu i w powietrzu.

 • anonim
  @piotr186

  Ja tam zawsze lubiłem Bodzia, przynajmniej nie słodził naszym, i nie zwalał winy za każdy słaby skok Polaka na wiatr.

 • piotr186 początkujący
  OjciecMarek

  Chyba nigdy jak już tam ma, ze jak mam jakaś pisownie albo wymowę wyrazu/nazwiska/imienia to choćby była bledną to się jej trzymam, kwestia przyzwyczajenia/A skoro Chruściński przeniósł się na biegi to chyba nie będziemy już o nim pisać...

 • piotr186 początkujący
  pavel

  Skoro tak.. To podniesie to (brak Chruścińskiego) poziom komentowania skoków na Eurosporcie.. Niestety dzięki TVP parę razy będzie trzeba się zdać na relację z Eurosportu...

 • anonim
  @piotr186

  Bodziu chyba już na stałe przerzucił się na biegi, może ze 2-3 konkursy skoków pokomentuje, ale się zobaczy.

 • OjciecMarek weteran
  @piotr186

  Ciekaw jestem, kiedy nadejdzie ta wielkopomna chwila, w której w końcu ogarniesz, jak brzmi nazwisko tego dziennikarza, poza tym, ostatnio skoki komentował częściej Błachut.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).