Mistrzostwa Norwegii: Fannemel wygrywa na dużej skoczni

 • 2012-11-18 15:53

Na skoczni K-124 w miejscowości Rena rozegrano dziś konkurs skoków o Mistrzostwo Norwegii na dużej skoczni. Najlepszy okazał się Anders Fannemel.

Zwycięzca oddał skoki na 136,5 i 132 metrów, uzyskując notę und 270,9 pkt. Drugie miejsce zajął Rune Velta (134,5 i 126,5 m; 251,9 pkt.), brązowy medal wywalczył Anders Jacobsen (249,7 pkt.) ze skokami na odległość 134 i 123 m.

Wczorajszy triumfator ze skoczni normalnej, Tom Hilde, zajął dziś czwartą pozycję, a piąty był, podobnie jak wczoraj, Anders Bardal.

Skrócone wyniki:

1. Fannemel, Anders 136.5 m - 132.5 m 270.9
2. Velta, Rune 134.5 m - 126.5 m 251.9
3. Jacobsen, Anders 134 m - 123 m 249.7
4. Hilde, Tom 129 m - 126.5 m 245.0
5. Bardal, Anders 128.5 m - 123 m 239.8
6. Swensen, Vegard 126.5 m - 125.5 m 239.2
7. Stjernen, Andreas 125.5 m - 121.5 m 226.2
8. Hauer, Joachim 126.5 m - 118 m 216.7
9. Roensen, Atle Pedersen 121 m - 120 m 214.4
10. Halvorsen, Espen Enger 120.5 m - 114.5 m 205.1

Pełne wyniki


Adrian Dworakowski, źródło: Informacja własna
oglądalność: (5935) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Fannemel w tym sezonie naprawdę może być groźny ja u niego jak na razie jego forma jest na pierwszą szóstkę było wiadomo już co on wyprawiał na mistrzostwach świata w lotach gdzie poleciał 244m

 • zur555 doświadczony

  Trener USA powiedzal ze planują wystapic we wszystkich konkursach PS po za zawodami w polowie stycznia czyli chodziło mu chyba o zawody w Polsce.

 • Kibic początkujący

  Coś czuje że już era Bardala się skonczyła i w tym sezonie nie zobaczymy go nawet w 10 najlepszych skoczków świata , dlatego że on też przytył ponoś . : )

 • Luthor weteran

  Wygląda na to, że Fannemel jest w gazie i w nowym sezonie może być groźny. Zresztą już od jakiegoś czasu przewiduję, że to on w najbliższych latach powinien pchać norweskie skoki do przodu.

  A Norwegowie to mają chyba jakieś upodobanie do dziwnych punktów konstrukcyjnych. ;) K124 i K99 w Renie, K123 w Trondheim i Lillehammer, K88 w Raelingen... Ale w sumie to dobrze, zawsze to jakieś urozmaicenie.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).