Severin Freund: " Dla mnie to doskonały początek sezonu"

 • 2012-11-25 12:10

Podczas dzisiejszego konkursu w Lillehammer Severin Freund zaprezentował świetną formę. Pokonując Thomasa Morgensterna i Andersa Bardala zapewnił sobie dziś swoje trzecie w karierze zwycięstwo w PŚ.

Severin Freund: " Dla mnie to doskonały początek sezonu. Jestem bardzo szczęśliwy i czuję się zrelaksowany. Teraz nie mogę się już doczekać jutrzejszego konkursu, gdyż w ubiegłym roku na dużej skoczni zająłem drugie miejsce."

Thomas Morgenstern: "Fantastyczny konkurs! Skocznia była dobrze przygotowana, bardzo przyjemnie się dziś skakało. Severin Freund zasłużył na zwycięstwo i gratuluję mu. Dziś przyglądałem się też konkursowi pań i byłem pod wrażeniem poziomu, jaki prezentowały. Teraz
czekam na jutrzejsze zawody."

Anders Bardal: "Świetny początek sezonu! Warunki były dziś idealne i wygrał najlepszy. Cieszę się, że już jutro kolejny konkurs. Myślę, że na dużej skoczni jeszcze lepiej skaczę."


Magdalena Wojas, źródło: skispringen.com
oglądalność: (3571) komentarze: (4)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim

  Zdegustowany, wybacz, ale internet jest dość prosty w obsłudze, wystarczy wpisać eurosport program i masz wszystko jak na dłoni, ale oczywiście najlepiej iść na łatwiznę i się obrazić. Redakcja podała program zawodów w Lillehammer, ale nie ma obowiązku podawać na jakich kanałach będą skoki pokazywać, ogarnij się...

 • anonim

  Czeka nas pasjonujący sezon. Niemcy,Austriacy i Norwegowie są w rewelacyjnej formie i będą mocno ze sobą walczyć. Freund,Freitag i Wellinger są najlepsi ale Neumayer potrafił błysnąć wczoraj na treningu i nie wiadomo co będzie ze zwycięzcą LGP Wankiem. Myślę że dziś w Top10 zobaczymy 3 niemców.

 • anonim
  Niemcy rzeźnia robi się powoli

  Niemcy będą miażdżyć w tym sezonie coś czuję.
  Mają zestaw zawodników, który naprawdę w tym roku może zagrozić Austriakom. Zobaczymy jak ten Wellinger jeszcze poskacze, jest bardzo obiecujący.

 • anonim
  zobaczymy kto dziś wygra

  chciałbym aby 3 bądź 4 polaków zapunktowało, bo wątpliwe by któryś z naszych stanął na podium forma jeszcze nie ta.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).