Krzysztof Miętus: "Atmosfera w drużynie jest w porządku"

 • 2012-11-25 18:27

Krzysztof Miętus jako jedyny z naszych zawodników wywalczył awans do serii finałowej w konkursie skoków narciarskich na dużej skoczni w Lillehammer.

"Zdobyte dziś punkty cieszą, ponieważ moje skoki były dobre, ale szkoda, że w serii finałowej skakałem sam. Myślę, że moje skoki w konkursie były porównywalne takie na jakie dziś było mnie stać, były w porządku." - powiedział po zawodach Miętus.

"Atmosfera w drużynie jest w porządku, nie ma co rozpaczać, to dopiero początek sezonu i z czasem wszyscy będziemy się rozkręcać" - dodał Polak. "Chorągiewki lekko się ruszały pod wypływem wiatru, ale myślę, że warunki były w miarę równe".

"Skocznia w Kuusamo jest fajna, ale tam jak wiemy, różnie bywa z warunkami. Zdobyte dziś punkty dodają mi pewności siebie, jak to się mówi "pierwsze koty za płoty" i dalej trzeba robić swoje" - zakończył Miętus.

Korespondencja z Lillehammer, Tadeusz Mieczyński


Anna Szczepankiewicz, źródło: Informacja własna
oglądalność: (8585) komentarze: (12)

Komentowanie jest możliwe tylko po zalogowaniu

Zaloguj się

wątki wyłączone

Komentarze

 • anonim
  Krzysztof Miętus

  Starszy brat innego skoczka, Grzegorza Miętusa. Reprezentant Polski na zimowych igrzyskach olimpijskich w Vancouver w 2010. Mieszka w Dzianiszu.

 • patryk1071992 początkujący

  U Słoweńców dobrze to zaczyna funkcjonowac i mają juz kilku zawodników ktorzy walczą o czołową dziesiątke PŚ, widocznie mają lepszy sposób szkolenia i ludzi którzy się na tym znają

 • patryk1071992 początkujący

  u nas w Polsce nie ma odpowiedniego szkolenia i trzeba sie z tym pogodzic, co nam z tego ze jest dobry ośrodek w Szczyrku, skocznia w Wiśle jak brak trenerów, oczywiscie potrzebne są nam te skocznie ale to za mało zeby powstał mocny zespół

 • pepeleusz początkujący
  @kibic_malysza

  akurat po wszystkich skokach na normalnej była to opcja najbardziej prawdopodobna. Czyli wczoraj było to łatwe do przewidzenia.

 • skokib początkujący

  No niestety obawiam, że wyjazd do Kuusamo to będzie bardzie bardziej kolejna wycieczka naszych, tym razem pod koło polarne, niż rywalizacja o wysokie miejsca w zawodach.

 • korus doświadczony
  @skokib

  Dokładnie... W ogóle Kruczek całą pozytywną ocenę sprowadzał jakby tylko do sprawy "awansu". Zabrakło 5m. Czy Kruczek przygotował kadrę tylko do tego aby awansowała do drugiej serii?! To nie jest pozytywny wynik! Dwóch w 15. a trzeci w ogóle w 30. to jest pozytywny wynik, chociaż oczekiwania po tej "drużynie silnej jak nigdy" mogłyby być i tak większe.

 • skokib początkujący

  No i właśnie Krzysiu Miętus już się zadawala 26 miejscem. I dla niego to jest dobry występ. Dlatego nie ma co więcej oczekiwać, bo przy takim nastawieniu to nigdy nie będzie lepiej. Stoch mówi, że skok był dobry dzisiaj tylko trochę za krótki. No niestety na tyle krótki że nie wszedł do 30. Zaraz wszyscy powiedzą, że awans do 50 to sukces. Widać jakąś wodę z w mózgu Kruczek robi naszym.

 • anonim
  @Anika

  Raz już mieliśmy wejście smoka w sezonie 09/10. Forma wyparowała przed TCS, a wróciła i do nie do końca, w Planicy

 • Anika bywalec

  Niech ktoś mądry mi wytłumaczy, dlaczego nasi mają przeważnie koszmarny początek sezonu i dopiero muszą się rozkręcać, a nie mogą choć raz mieć "wejścia smoka" ? ?

 • Radek_239 początkujący

  No i tu Krzysiu pokazuje swoje możliwości . Dobre , normalne skoki na poziomie 3 dziesiątki to u niego norma .

 • Greg1702 stały bywalec

  Krzysiu, pewnie wam zabronili mówić o atmosferze jaka u was panuje i tylko robicie to co wam kazali.

 • MSad_ profesor
  Trzeba by sie Zyły zapytać o atmosfere

  Najlepiej co potrafi Zyła to szczerze mówic.
  Nie wydaje mi sie aby atmosfera była OK to widac po minach skoczków i minie Kruczka.

Regulamin komentowania na łamach Skijumping.pl

 1. Zanim zadasz pytanie na forum - zobacz czy poniżej ktoś już nie dał na nie odpowiedzi.
 2. Redakcja serwisu Skijumping.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz modyfikowania komentarzy łamiących regulamin - nie związanych z tematem newsa, zawierających obraźliwe treści, atakujących osoby publiczne (a w szczególności zawodników, trenerów, działaczy, polityków), napisanych wulgarnym językiem, spamu, powielania treści newsa itp.
 3. Zabrania się reklamowania innych stron, blogów itp.
 4. Forum to miejsce na przemyślane wypowiedzi i opinie. Do komentowania bieżących wydarzeń na skoczni oraz luźnych pogaduszek służy nasz czat. Komentarze o zerowej wartości merytorycznej typu "Ammann Słabo, Stoch - 125m, co tu tak cicho, czemu nie skaczą" - również będą usuwane.
 5. Komentarze powinny być rzeczowe, napisane poprawnie językowo i bez rażących błędów ortograficznych.
 6. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do redaktorów serwisu Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres email. Nasi redaktorzy nie czytają wszystkich komentarzy, często mogą więc wcale nie odpowiedzieć. Zapytania, opinie i uwagi skierowane do moderatorów forum Skijumping.pl, prosimy przesyłać na nasz adres admin@skijumping.pl.
 7. Wszystkich użytkowników forum, prosimy o kulturalną dyskusję. Do rozwiązywania wszelkich sporów i kłótni służy email, gadu-gadu lub inne środki komunikacji.
 8. Aby uniknąć bałaganu i nieporozumień, zabrania się tworzenia i korzystania użytkownikom z więcej niż jednego konta/nicka oraz podszywania się pod innych użytkowników, poprzez tworzenie bardzo podobnych nazw/nicków. W przypadku wykrycia takiego działania, konta będą kasowane, a w skrajnym przypadku (nagminne tworzenie kolejnych kont), użytkownik banowany.
 9. Wszelkie komentarze, atakujące bezpośrednio poszczególnych użytkowników (w tym także oskarżenia o pisanie pod wieloma nickami), moderatorów lub redaktorów, będą bezzwłocznie usuwane, podobnie jak spory między użytkownikami, nie mające nic wspólnego z tematem artykułu. Konta użytkowników, którzy obrażają moderatorów, administratorów, bądź atakują Redakcję Skijumping.pl, mogą być blokowane.
 10. Wszelkie narzekania na to, że komentarze są "bezpodstawnie" usuwane, będą również kasowane. Jeśli ktoś uważa, że jego komentarz był zgodny z regulaminem, a mimo to został usunięty, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 11. Jeśli uważasz, że dany użytkownik nagminne łamie regulamin, wywołuje kłótnie i utrudnia dyskusję w komentarzach, prosimy o kontakt emailowy na adres admin@skijumping.pl.
 12. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bądź blokowania użytkowników, którzy używają niecenzuralnego języka, nagminnie wywołują konflikty, spory oraz prowokują innych uczestników forum do kłótni.
 13. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania użytkowników, których nazwy (ksywki) zawierają wulgaryzmy lub brzmią podobnie do niecenzuralnych słów.
 14. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku, gdy adres IP zablokowanej osoby, jest adresem całej sieci lokalnej. Ewentualne cofnięcie blokady może nastąpić jedynie w przypadku, gdy winny użytkownik zaprzestanie szkodliwych działań na forum.
 15. Redakcja nie odpowiada za treści i opinie prezentowane przez użytkowników forum. Jeśli wypowiedzi naruszają prawo, ich autorzy mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 16. W przypadku "bana" użytkownika, zabronione jest tworzenie nowego konta, przez 7 dni od momentu blokady konta.
 17. W przypadku nagminnego łamania regulaminu forum oraz ogólnych zasad dobrego wychowania, Redakcja zastrzega sobie prawo do powiadomienia odpowiednich służb, wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi użytkownika (adres IP, logi, dane kontaktowe).